Как да изпера свинска мас ?

  • 3 304
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Здравейте.
Поради страха ми да не се нацепя заради сериозно набъбващото си коремче от известно време се мажа обилно със свинска мас.
До тук добре, ама не мога да я изпера от пижамата си и чаршафите. Ако някой има идея как бих могла да я изкарам,
наистина много бих искала да я чуя и да изкарам мазното от любимата си пижама  Crazy

# 1
  • Мнения: 637
Аз махам мазни петна като ги натъркам с паста за зъби за 24часа, но за свинска мас дали ще свърши работа newsm78 Пробвай Peace

# 2
  • Мнения: 1 414
Моята кума докато беше бременна се мажеше с мас и после си изхвърли и пижамата и чаршафа  Peace

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
пробвай да ги напръскаш с Меглио (обезмаслител) преди да ги сложиш в пералнята. Или пък си натъркай с веро (или гел) и пак в пералнята.

П.П: а казвали ли са ти, че с мас или без нея, ако кожата ти не е разтеглива, ще се нацепиш?

# 4
  • Мнения: 4 401
пробвай да ги напръскаш с Меглио (обезмаслител) преди да ги сложиш в пералнята. Или пък си натъркай с веро (или гел) и пак в пералнята.

П.П: а казвали ли са ти, че с мас или без нея, ако кожата ти не е разтеглива, ще се нацепиш?
С веро или гел ,може да изгориш пералнята,но всичко останало казано от Шани подкрепям с две ръце.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

С веро или гел ,може да изгориш пералнята,

 #Crazy ... я сподели... как става точно?

# 6
  • Мнения: 4 401
Препаратите за машинно пране се правят така ,че да не правят много пяна.Препаратите за ръчно миене са с много пяна.Когато поставите препарат с много пяна в пералня или съдомиялня,пяната може да повреди уреда.

# 7
  • Мнения: 15 379
Хайде аз да споделя Grinning.
Препаратите за съдове се пенят изключително много и ако това нещо попадне в пералнята, моторът й е много вероятно да изгори.
Именно затова модерните прахове и гелове за пране имат специални антипенителни съставки, с цел да предпазят пералнята.

Не бих се мазала с мас Stop.
Има достатъчно много мазила за целта.
Чаршафите и пижамата бих изпрала с качествен прах, дълга програма, 60 градуса.

# 8
  • Перник
  • Мнения: 396
С Меглио или друг обезмаслител

# 9
  • Мнения: 23
Не помня някъде да съм питала с какво бихте се мазали и с какво не.
Също и не помня, да съм ви искала съвети с какво да се мажа, а само с какво да изпера мазното.
Верото си го ползвам за мазните лъжици. Мерси и за съвета за "качествен" прах, аз до сега перях с домашен сапун.  ooooh!
Да ви имам съветите, иначе казано.

# 10
  • Мнения: 15 379
А ти защо се засягаш?!
Под качествен прах имах предвид не скапаните Ариел, Бонукс и сие от супермаркета, а истински прах, който пере и може да се справи с петната от мас..

Всъщност, извинявай за включването в темата ти.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Н Мерси и за съвета за "качествен" прах, аз до сега перях с домашен сапун.  ooooh!

да ти кажа, то се знаеше... Щом си на свинска мас, че и с пижамка...
Няма да си на сатен, я  Joy

Но споко, до месеци ще ти се нормализират хормоните и ще приемаш съветите ни по-трезво.

Колкото до пяна и повреден мотор... Стига сте писали глупости, моля. Не казвам да пере с веро... а само да третира петното с него.
Напълно недопустимо е да се ползва прах за пране в съдомиялни, да. Тук сте си научили урока.  Peace

П.П: Машинаторка, леко раждане.

# 12
  • Мнения: 15 379
Еее, Шани, не сме кретени.
Щото в съдомиялната освен прах, не слагаме и веро Wink.

# 13
  • Мнения: 23
Н Мерси и за съвета за "качествен" прах, аз до сега перях с домашен сапун.  ooooh!

да ти кажа, то се знаеше... Щом си на свинска мас, че и с пижамка...
Няма да си на сатен, я  Joy
Joy Ми да.. сатен.. Мани ти тея глезотии.
Мерси Simple Smile  Flutter

# 14
  • Мнения: 420
Домашен сапун.

Общи условия

Активация на акаунт