Бременни и майки от проблемното 2010 - четиринадесета част

  • 32 932
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 453
Мирааа! Heart Eyes
Много, много се радвам, мила! Прекрасна новина, толкова дълго чакана! Не мога да опиша, колко ме развълнува прочетеното. Голяма прегръдка от мен! Лека и безпроблемна от тук нататък! Hug Heart Eyes

# 31
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 785
Много моля, ако има и други партизанки като Мира - нека да пишат, че да не ми пада реномето на късметлиската тема Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 453
Много моля, ако има и други партизанки като Мира - нека да пишат, че да не ми пада реномето на късметлиската тема Mr. Green
Ти да не знаеш нещо и да си трайкаш?  Flutter Я бързо да подшушнеш!  Mr. Green

# 33
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 785
А, сори, не знам нищо Mr. Green Просто ги приканвам, ако се крият да си кажат, не може така да не ми пълнят темата Mr. Green

# 34
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Здравейте!  Hug

Мира, леки оставащи месеци и живо и здраво бебче около термин  Hug

Сега се връщам от преглед- нашата мома е вече 3 кг., имам малко контракции, и тахикардия, но шийката е 40 мм., май ще изкарам още малко, раждането (живот и здраве) ще е секцио, таза ми е 15 см. и няма никакъв шанс за нормално раждане, това е засега, другата седмица почвам с подготовката.

Лек ден   bouquet

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Мира, честито, пиле. Лека и прекрасна бременност Hug
Лорелей, ще пусна снимчици, само нека малко да остана по-свободна Crazy

# 36
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Мира, най после  Hug чаках те да се разпишеш тук с нетърпение  Hug Пак да ти пожелая лека и безпроблемна бременност,и накрая да гушнеш своето чудо,заслужи си го  Hug Прегръдки от мен и Жорко Hug Hug

# 37
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Мира, честита изстрадана бременност! Леки и безпроблемни месеци и здраво бебче на термин! Добре дошла и от мен в късметлийската тема на Гея!  bouquet Аз задочно те познавам от карловската тема, но защо спря и там да пишеш?
Йоли, браво, мила, добре си отглеждаш бебчо! Още малко остана и ще гушнеш и ти най-голямото съкровище!  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 1 167
Честито и от мен на Мира-явно е стара муцуна,защото не ми е позната като име.Но това е без значение важно е да се чуват само такива новини.В началото сме на нова тема и каква хубава новина .Лека и безпроблемна до термин едно здраво пухкаво и послушно бебче,най хубавите месеци тепърва предстоят.

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Мираааааа,  Hug  Hug  Hug Леле, така ти се зарадвах ...!!!  Laughing  Laughing Разтреперих се от вълнение, миличка ... Да бъдеш все така усмихната и щастлива до края, а на финала внимавай да не се пръснеш от щастие ...  Hug  Hug  Hug

Гея, е на късмет си си и това е! Как пуснеш нова тема и туп ... някое тумбаче се появи ...  Laughing  Laughing  Hug

Добре завърнали се на Тани 07 и бебче!   bouquet   bouquet   bouquet

Минди, честит рожден ден на патерици!   bouquet   bouquet   bouquet Бъди винаги здрава и много много щастлива!!!  Hug

Йоли, наближава дългоочакваната среща!  Grinning  Hug

# 40
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Бърз запис и от мен! Hug

Гея,мерси за темичката!   bouquet Ръцете ти все такива темички да пускат! Wink

Мира,много се радвам да те "видя",още повече с тази прекрасна лентичка!Лека и безпроблемна бременност до края! Heart Eyes

Гушки за всички бременилки,майчета  и бебоци от нас с Рая! Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 398
Мира,честито и лека бременност!  bouquet Много ме развълнува разкакзът ти.
Честито и на другите бременни коремчета  Hug Не чета редовно,затова и не се включам  персонално
Кали, мъникът расте, вече изглежда като  момченце, но за мен си е все още бебе   Wink Много обича да ми "помага" и навсякъде ме следва,  Laughing  много са милички и сладки в тая възраст (като във всяка друга, разбира се).
А твоите мъници как са, Боби как се справя с даскалото, харесва ли му да е ученик? Дани слушка ли, на колко стана ?  Hug

# 42
  • Мнения: 2 422
Охххх Мира направоо ми се разтупка сърцето сетих се за деня в който видях мойте две черти - разплаках се.
Много силно те гушкам Hug Hug Hug много многоооо се радвам мила,  Hug

Гея ти си направо като вълшебница Hug ама както казва Хоупчето ти знаеш и си траеш  Mr. Green маймунка си ти Mr. Green

# 43
  • Мнения: 65
Здравейте  Simple Smile

Аз не съм писала много, но много съм чела във форума, научих много полезни неща и той беше моята енциклопедия, благодарение на вашия опит.

Накратко: от 2008 година (март), откакто се оженихме с моя мъж, правим опити. Не се получаваше и вече си мислех какво ли не. Започнахме да правим началните изследвания, които са необходими - хормони, спермограми и т.н. Проблем не беше открит. Един лекар ми каза, че нямам овулация, без да са ми правени каквито и да е изследвания и наблюдения по този въпрос и ми изписа хапчета за стимулиране, а аз дори нямах снимка за проходимост и не посмях да ги пия. Точно вече бях решила да отида в клиника, за да започнем "по-драстичните" изследвания, но....чудото стана. Praynig Преди да отида в клиника, реших да пия едни хапчета, за които чух, антиоксиданти, за да се прочистя. Дали е съвпадение, дали наистина е трябвало организмът ми да се прочисти...не знам. Попринцип не вярвам много на тези неща, но факт е, че на 2-я месец, откакто ги пиех, забременях. И така... Сега ме е малко страх, защото това дете беше дълго чакано и желано, дано всичко е наред.... Ами,това е  Simple Smile

# 44
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 785
А, Майче, нищо не знам аз, просто имам лека ръка Wink Много много се радвам за всички момичета, които ще пишат тук Hug Има нужда от бебета и от щастливи семейства Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт