АПРИЛско бебче чакам аз, гордея се с коремчето си всеки час!

  • 23 776
  • 686
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Минавам да видя за новини от image  Praynig Praynig Praynig

Явно още не се е прибрала..

На мен пак ми тече кафявото Sad.Ужас,лежа,почивам и пак има ooooh!

# 61
  • Мнения: 23
Image, кураж и от мен, мила.
Аз, както вече писах съм през ден, а вече имам чувството и всеки ден, с главоболие. Докторът каза, ако мога да търпя - най-добре да не пия нищо. По принцип търпя на болка, та и сега. Кръвното ми постоянно е ниско. Днес ми е 100/70 и нищо не помага, но за бебчо ще се търпи.

# 62
  • Мнения: 5
Момичета да ви попитам в коя седмица е добре да се направи първото 3д? много ми се иска вече да разбера пола на бебока.Аз мисля да отида към 18-20?  

# 63
  • София
  • Мнения: 742
Лия, и аз много искам да го видя, но мисля че това ще стане на втората ФМ, която мисля да направя около 20-та седмица.

# 64
  • Мнения: 5
Благодаря ти, наистина ще бъде невероятно изживяване! Решила съм тогава да взема и нашият татко. Той много се вълнува и му се иска да идва на консултациите, но за съжаление не му остава време. Мисля че си заслужава да дойде на 3д. Simple Smile

# 65
  • Мнения: 11
Image виждам,че още няма новини от теб,миличка дано всичко да е наред newsm17.за лекарствата доколкото знам ни се полагат нурофен и парацетамол.аз съм си купила и осцилококцинум(надявам се,че правилно го изписвам)пазете се момичета  Wink

# 66
  • Мнения: 28
Здравейте,

Стахотна нова тема, поздравления-нека само хубави неща си пишем тук.
Като гледам повечето сме понастинали- ще ви кажа аз какво знам и кое е разрешено да се пие-за носа-Стеримар, оксцилококсинум, и за температура и болки единствено чист парацетамол.никакъв Фервекс, Колдрекс и ли другите подобни-Олинт за носа също не е препоръчителен...общо взето бабиното лечение ще е на мода.
Аз за съжаление не става по-добре, отново адски ме боли главата..кихам и гърло и нос продължават да ме мъчат  и да не мога да спя...
Ходих днес и до гинеколожската- и както си и мислех си имма гъбички, явно съм предразположена и към тези гадости и през първата бременност бях така,но до към 5-6 месец..после явно придобих имунитет...
Успех на всички и бързо оздравяване на болните мами и дечица!

# 67
  • Мнения: 384
Image, стиснати палчета и от мен  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

И аз имам главоболие отвреме-навреме, в такива случаи буквално се "наливам" с вода и до сега ми минава.

PEMY, добре сме с бебче. Едвам чакам ФМ на 26, тогава ще съм в 17-та седмица и се надявам да можем да видим подробно дали с бебче всичко е наред. Отвреме-навреме имам някакви болки, не силни, а по-скоро като някакъв дисконфорт. Може би защото цял ден съм пред компютъра в офиса на стол, ще трябва май по-честичко да се поразтъпквам. Все пак ще питам и доки на прегледа, дано това да е нормално.

# 68
  • Мнения: 38
Здравейте милички,

И аз проверявам постоянно дали се е върнала Image да сподели, че е било поредно некомпетентно мнение и всичко е било наред с бебо. Стискам палци.

Аз наистина се поразходих малко, но по това време тези дни ми става леко лошо, особено от миризми, дори, когато се разминавам с някой и имам чувството, че мога да повърна ако не е "моята" миризма - луда работа. Разхождах си се и си мислех, че сте прави момичета важното е, че сме живи и здрави, пари се изкарват, това ще отмине, горко им на злобните хора, които няма да се променят ...но просто напоследък много "непланирани неща" се появиха и най-важните остават на втори план.

Та така.... чакам аз добри новини  Hug за ФМ при Марков си записах днес час за 24 ноември (преди това нямаше свободни!) и прегледа е 100лв, доколкото разбрах аз:).

# 69
  • sofia
  • Мнения: 1 191
blumence, и аз съм на 24.11. при Марков - вчера се записах. Аз съм от 15 ч. , а ти?

# 70
  • Мнения: 38
Точно след мед си, мила  Flutter. Аз съм 14.40  Hug. Ихаа...... ще се видим ???Simple Smile))

# 71
  • Мнения: 38
След мееен, не мед! Simple Smile

# 72
  • Мнения: X
Аз като питах за Марков ми казаха, че в подходящия за мен период преглежда само д-р Колева от Токуда, прегледа бил 70 лв. Вие точно при Марков ли записвахте час или за самия Марковс център? Аз записах час при Димитров във МЦ Фемина, там бях и първия път и съм доволна.
Дано се появи image скоро с добри новини...

# 73
  • Червено знаме 11:)
  • Мнения: 57
Минавам да видя за новини от image  Praynig Praynig Praynig

Явно още не се е прибрала..

На мен пак ми тече кафявото Sad.Ужас,лежа,почивам и пак има ooooh!

До скоро и аз бях така,все нещо си потичаше,направо не ми се искаше да отида до тоалетната,но,да чукна на дърво,от 14тата седмица нямам,но пък повечето време си лежа,преди ходих на работа,все шетах нанякъде,но в името на бебо,ще лежа Simple Smile
Image чакаме те мила с хубави новини!!!

# 74
  • Мнения: 38
Аз изрично питах за Марков и за тогава ми казаха, че има свободен час точно той. Първо звъннах във Фемина за доц. Димитрова. Това ми бяха двата варианта, но там ми казаха, че най-рано за декември мога да запиша при нея, а и нещо не си подходихме с г-жата по телефона и Марков удари бингото да ми прегледа мъничето.

Общи условия

Активация на акаунт