Тема Незабравима (Unutulmaz) 99

  • 28 026
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Присъединявам се! Hug Моксито, за теб и чудесната нова тема! newsm51
Гледам това страхотно клипче  newsm09 smile3518 smile3555 и не спирам да си блъскам главата, какво ще е това нещо, дето след всичко това ще накара Харун да замине за цели 4 или 5 години и да остави Еда и Ямур- макар че все още имам някакви съмнения дали той не взима Ямур със себе си, е , малко абсурдно, но все пак е възможно?! #Crazy newsm78

Х: Заклевам се дъщеря ти няма да те познава като своя майка и повече няма да ми видиш очите!

Аз си мисля, че е нещо свързано с Еда, защото се базирам на това изречение от новия фрагмент.

# 16
  • Мнения: 46
Моксито, така ми се иска да можех да ти поднеса ,един прекрасен букет, НЕВЕРОЯТНА СИ БЛАГОДАРЯ ! txtloves newsm51

  IR 65 този харесва ли ти? За Мокси

# 17
  • Мнения: 0
Хиляди благодарности на Мокси за новата тема
Честит рожден ден на Мечо Пух
Честит имен ден на Петко 

# 18
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Мили дами, за последно ще обясня, питах за ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА .
Това не е американски филм и /както се пошегува Председателя/ съвсем не очаквам да видим "Вилата на Хаят-2"! hahaha Не, че няма да гледам, ако има такава сцена.... Embarassed Embarassed Embarassed

# 19
  • Варна
  • Мнения: 329
Гледах пак някои епизоди от снощната серия- все още съм много впечатлена и развълнувана от видяното  ooooh! Да ви предложа едно стихче  Peace

            Съдба

Любовта изправена гори на клада-
омърсена и поругана без пощада,
на кръст е разпъната за назидание,
потопена във сълзи и страдание...

Не може да съществува любов
при тия предразсъдъци и омраза,
за влюбените няма общ живот
в свят, в който тя се наказва...

Обществото единствено предлага
пълно отхвърляне и непризнаване
на красивото пълно себеотдаване
и на любовта ограничения налага...

Любовта чиста, силна и красива-
на света не може и не бива да я има-
да съществува не получи позволение-
така реши общественото мнение!

Резултатът- любов на две разделена,
отхвърлена, наказана и победена-
две страдащи една за друга души,
две разбити съдби с изгубени мечти...

Влюбените изкупуват с кръв своя грях,
но не съществува  сега общ път за тях-
без вина виновни и жестоко наранени,
със сърца копнеещи-завинаги разделени!

Последна редакция: чт, 14 окт 2010, 22:30 от danidorina

# 20
  • Мнения: 186
Присъединявам се! Hug Моксито, за теб и чудесната нова тема! newsm51
Гледам това страхотно клипче  newsm09 smile3518 smile3555 и не спирам да си блъскам главата, какво ще е това нещо, дето след всичко това ще накара Харун да замине за цели 4 или 5 години и да остави Еда и Ямур- макар че все още имам някакви съмнения дали той не взима Ямур със себе си, е , малко абсурдно, но все пак е възможно?! #Crazy newsm78

Х: Заклевам се дъщеря ти няма да те познава като своя майка и повече няма да ми видиш очите!

Аз си мисля, че е нещо свързано с Еда, защото се базирам на това изречение от новия фрагмент.


Валдес, идея нямам какво е провокирало Харун да изрече тези силни думи. Embarassed
Не че Еда с някоя глупост или поредна лъжа не може да го провокира.
При всички случаи мен ме озадачава заминаването му, защото той си тръгва в най-тежък за семейството си момент, когато те имат нужда от него.
Нещо толкова дълбоко го е огорчило и засегнало....
По-горе писах, че искам да вземе Ямур. Справедливо би било. Той е съвсем сам, Ямур ще бъде единственото му семейство. Еда остава при змиите Гюлер и при татенцето - стрелец.

# 21
  • Мнения: 186
Вени , за целувката, не знам колко серии ще е филмът ? За мен ще бъде някъде в пред-пред-последната серия. Ще ни изтормозят на максимум. Просто пак казвам, че сега ще им трябва много повече време , докато стигнат до целувката. Отчуждили са се за тези години.


Лека нощ , незабравима компания !  Hug
След снощния маратон тази вечер рано затварям очи, че днес едвам изкарах деня  Embarassed
За следващата сряда ще се дисциплинирам , дано  Wink

# 22
  • Мнения: 315
Мили дами, за последно ще обясня, питах за ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА .
Това не е американски филм и /както се пошегува Председателя/ съвсем не очаквам да видим "Вилата на Хаят-2"! hahaha Не, че няма да гледам, ако има такава сцена.... Embarassed Embarassed Embarassed
Вени,
Записвай прогнозата ми!!!
70 епизод!!!!
Става въпрос за истинска целувка, а не за опити от страна на Харун.Казвам Харун ,защото до сега той е бил водещата страна. Предполагам ,че пак ще така ,защото иначе съм обещала да сервирам сутрешното кафе!!

# 23
  • Мнения: 0
Според мен първата целувка ще е още в болницата, когато Еда се събуди - преди да се разиграе каквото ще следва

# 24
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Вени , за целувката, не знам колко серии ще е филмът ? За мен ще бъде някъде в пред-пред-последната серия. Ще ни изтормозят на максимум. Просто пак казвам, че сега ще им трябва много повече време , докато стигнат до целувката. Отчуждили са се за тези години.


Лека нощ , незабравима компания !  Hug
След снощния маратон тази вечер рано затварям очи, че днес едвам изкарах деня  Embarassed
За следващата сряда ще се дисциплинирам , дано  Wink
Да, Алисас,записала съм твоето мнение! Simple SmileВ старата тема имаше още неразбрали,затова го поместих и тук.

# 25
  • Мнения: 0
За поредната нова тема:

НА МОКСИ

Фея докосва с вълшебна пръчка косите ни,
с цветно перо нежно гали душите ни,
денем и нощем до нас я усещаме,
всичко нейно с радост посрещаме.

Тя всеотдайна е , на всеки помага -
почерпки и снимки за всички слага,
по цял ден от ляво мило ни се усмихва,
а "Лека нощ" каже ли, всичко утихва.

Мокси се казва таз приказна фея,
всички да кажем "Наздраве!" за нея!

# 26
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Мили дами, за последно ще обясня, питах за ПЪРВАТА ЦЕЛУВКА .
Това не е американски филм и /както се пошегува Председателя/ съвсем не очаквам да видим "Вилата на Хаят-2"! hahaha Не, че няма да гледам, ако има такава сцена.... Embarassed Embarassed Embarassed
Вени,
Записвай прогнозата ми!!!
70 епизод!!!!
Става въпрос за истинска целувка, а не за опити от страна на Харун.Казвам Харун ,защото до сега той е бил водещата страна. Предполагам ,че пак ще така ,защото иначе съм обещала да сервирам сутрешното кафе!!
70 епизод от 2-ри сезон? hahaha hahaha hahaha Ок,разбрах! Не очакваш такава!

# 27
# 28
  • Мнения: 315
 Съдба

Любовта изправена гори на клада-
омърсена и поругана без пощада,
на кръст е разпъната за назидание,
потопена във сълзи и страдание...

.....................................................

Влюбените изкупуват своя грях,
но не съществува  общ път за тях-
без вина виновни и жестоко наранени,
със сърца копнеещи-завинаги разделени!



Дани , великолепно е! smile3525 smile3525 smile3525

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 278
Гледах пак някои епизоди от снощната серия- все още съм много впечатлена и развълнувана от видяното  ooooh! Да ви предложа едно стихче  Peace

            Съдба

Любовта изправена гори на клада-
омърсена и поругана без пощада,
на кръст е разпъната за назидание,
потопена във сълзи и страдание...

..........................................................

Влюбените изкупуват своя грях,
но не съществува  общ път за тях-
без вина виновни и жестоко наранени,
със сърца копнеещи-завинаги разделени!
Дани, жестоко и красиво написано! smile3521 smile3521 smile3521 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501 newsm74 newsm74 newsm74 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт