Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 434
  • 746
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 364

Препоръчайте ми книга за кристалите.


Някой има ли впечатления от нея?  Grinning


Във всяка книга има по нещо интересно, и намирам по нещо ново. Например новото в "Рейки и скъпоценните камъни" е идеята да се използват един вид камъни по всички чакри. Но като цяло книгата не ме впечатли - не е нито добра, нито "лоша"


Mijjj, мисля, че тази    ще ти е по-интересна ... 



 Hug     Hug

# 106
  • София
  • Мнения: 6 800
Енита, сигурна съм, че всичко с малката ще бъде наред!  Hug Каквото и да решите, това ще бъде най-доброто за нея!

# 107
  • Мнения: 112

Моли се и вярвай! Пращам ти моята подкрепа и ще се моля за детето и за теб! Praynig
 
Енита Hug Praynig


Отдавна не съм ви чела момичета а толкова много ми липсвате .
Лени благодаря за хубавата тема ,благодаря че те има  Hug
nvesela  Благодаря за хубавите техники които ни превеждаш и споделяш с нас
Благодаря на всички момичета за споделените мисли и подкрепта която винаги давате на всяка една от нас.
БЛАГОДАРЯ ВИ

спаделям нещо с вас което токущо видях и много ми хареса Matthieu Ricard разказва за навиците на щастието

# 108
  • Мнения: 10 695
Амитола, както винаги навреме даваш ценни съвети   Hug
Ще се възползвам от този за книгата  Peace
Благодаря ти  Heart Eyes  Hug

# 109
  • Мнения: 1 346
Darena   Hug
Enita желая ви скорошен, бърз и успешен изход от ситуацията.

Момичета, от вчера насам мисля по един въпрос-страховете и тяхното влияние, ако това е била тема, която и у вас е предизвиквала размисъл ще ми е приятно да споделите своите впечатления, опит, мнения.
Отново от линковете на първа страница попаднах на това " НЕГАТИВНИТЕ МИСЛИ ТРОВЯТ ЖИВОТА. Тревожните и боязливите мисли - това са опасни сили, които омаломощават отвътре. Те отравят изворите на живота и разрушават хармонията, работоспособността, жизнената сила и активността. Докато противоположните сили - благопожелателните, радостните, мъжествениет - лекуват и успокояват, а не раздразняват, повишават безкрайно работоспособността и преумножават менталните способности. Бъдете винаги в добро настроение. Усмихвайте се, смейте се."
Също в книгата "Eat, pray, love" един гуро съветва героинята цитирам по памет "Очакват те прекрасни неща, но ти имаш един основен проблем, прекалено много се тревожиш, много си нервна..."
Винаги съм мислела, че негативните мисли са унищожителна сила, ако са нарочно насочени към някого или нещо, но никога не съм си давала сметка, че "тревожните и боязливи мисли са опасни сили", по-скоро съм ги пренебрегвала, т.е омаловажавала съм собствените си страхове, чувството на тревожност, "страховитите картини", които често ми е рисувало съзнанието и всячески съм се опитвала да прогоня оттам, за да не ги материализирам.
Ей това ми се върти из главата в този иначе топъл есенен ден  Simple Smile


Последна редакция: пн, 18 окт 2010, 05:54 от !Diva!

# 110
  • Мнения: 541
Благодаря!

# 111
  • София
  • Мнения: 0
Момичета,

  След малко в "Станция Нова" ще се обсъжда темата "Как да сбъднем мечтите си",чрез "Подсъзнанието може всичко"на Джон Кехоу

# 112
  • Мнения: 385
Момичета,

  След малко в "Станция Нова" ще се обсъжда темата "Как да сбъднем мечтите си",чрез "Подсъзнанието може всичко"на Джон Кехоу
Включих на репликата " Това е еднин страхотен финал" Simple Smile
Искам да споделя с вас какво видях днес на балкона - много, много калинки: с точки, без точки, червени, кафеви, летящи, пълзящи. И нещо което, не бях виждала досега черна калинка с червени точки. Късмет и щастие  Hug
 

# 113
  • Мнения: 621
Енита,от това което съм чела за хомеопатията(и аз съм привърженик)традиционните лекарства могат да се съчеатават с хомеопатичните.Защо не приложите и двете -обаче се консултирай с твоят хомеопат,аз съм лаик. Пожелавам ви успех и най скорошно оздравяване на детето. Peace
Starlight, преди време беше писала за знаците,може би това е знак,че ти предстои нещо много хубаво!Аз така бих си го изтълкувала! Grinning  

# 114
  • Мнения: 385
Енита,от това което съм чела за хомеопатията(и аз съм привърженик)традиционните лекарства могат да се съчеатават с хомеопатичните.Защо не приложите и двете -обаче се консултирай с твоят хомеопат,аз съм лаик. Пожелавам ви успех и най скорошно оздравяване на детето. Peace
Starlight, преди време беше писала за знаците,може би това е знак,че ти предстои нещо много хубаво!Аз така бих си го изтълкувала! Grinning  

Така го тълкувам и го пожелавам и на всяка една от вас  newsm51

# 115
  • Мнения: 572

Искам да споделя с вас какво видях днес на балкона - много, много калинки: с точки, без точки, червени, кафеви, летящи, пълзящи. И нещо което, не бях виждала досега черна калинка с червени точки. Късмет и щастие  Hug


Нашият балкон в момента също е "нападнат" от калинки. Странно е  newsm78 . Всъщност навън пече слънчице и на балкона е много топличко  Simple Smile

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 16:05 от Голямо дете

# 116
  • Мнения: 1 652
И нашият балкон е нападнат от калинки и точно черна с червени точки и за видях за първи път преди малко.Дано да е за добро! Hug

фея -Вълшебница, благодаря за навиците за щастието!

Вела, още в предния си пост описваш  здравословни  проблеми- точно същите ги имам и аз и по съшият начин ги лекувам - класическа хомеопатия- когато не помогне - мигрената- вземам хапчета. Синът ми от 5 години не е вземал антибиотици.Скоро преборихме един трахеобронхит и съм много доволна! Убедена съм, че ни лекуват  лекарствата на които вярваме!  Grinning

# 117
  • Мнения: 1 422
При проблем - вълшебно броене....

От прилагането на тази техника снощи, нещата определено се раздвижиха. За субективната част вътре в мене говоря. Иначе обективната просто вече се излива сама по руслото на реката си и аз няма къде да се дяна, освен да искам да участвам в живота си и да действам активно. Благодаря!

# 118
  • Мнения: 105
Starlight' И моята тераса е пълна с калинки,прииждат,най-различни,тъмно и светло червени,с по-големи и повече и с по-малки и по-малко точки....... Heart Eyes Красота! Hug

# 119
  • Мнения: 3 576
Да, днес и при нас имаше точно същите калинки, даже детето искаше да си вземе една за домашен любимец  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт