Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 399
  • 746
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 13 512
P.S. Днес се скарах с човек, на който много държа и обичам, но за съжаление допуснах грешка...Моля ви за малко положителна енергия, за да може този човек да ми прости....
Благо-даря ви!
В този случай не ти е нужна нашата енергия, а ти самата трябва да поискаш прошка от тази душа. На първа страница има такива практики.
Можеп да върнеш ситуацията и да изтриеш като с гъба конфликта, като на негово място си представиш картина на любов,някакъв прекрасен спомен

# 481
  • Мнения: 13 512
Здравейте!  Hug
Имам въпрос, към по вещите...
Има ли някаква техника, за предпазване от магии? Примерно - отивам на място, където последно са били хора, с които не сме в добри отношения. Усещам лоша енергия все още, сторили са ми лоши неща и не знам до къде ще стигнат... Нищо не разбирам от подобен вид "занимания" и съжалявам, че се налага да подхващам този въпрос!
Не че съм от вещи(ци) те:-)
За магия не знам, но можеш да си слагаш защита всеки път,когато отиваш на подобно място като помолиш ангелите да те предпазят от всякакви нисши сили и същества.

# 482
  • Мнения: 77

ей сега я видях и се сетих за вас!дано да ви хареса!

# 483
  • Мнения: 1 346
Kibela - първо прости на себе си и след това намери начин да се извиниш за допуснатата грешка и поискай ответна прошка от човека, когото си наранила - аз бих постъпила така.
Всичко ще е наред Hug

Blue diamant - чувство за топлина и уют носи тази картина   bouquet

# 484
  • Мнения: 1 422
Кибела, ти си прости най-напред. Всички ние сме човешки същества и грешим. Когато прозрем тази простичка истина и я приемем в сърцето си, ни се подреждат много неща в живота по-добре. Манията за перфекционизъм, стремежът във всичко да сме отличници, да изпипаме и най-малките подробности, поставя огромен товар върху нас. Ние сме просто хора.  На мен ми отне години да се слея с този начин на мислене. Това не значи безхаберност в поведението, а че подхождаме с милост към себе си. И после това се пренася като наш подход и към другите хора. Успех!

# 485
  • Мнения: 385
Искам да споделя с вас нещо, което ме растърси:

ОДА ЗА ЖЕНСКИТЕ СЪЛЗИ
Мадлен Алгафари

Тя плачеше, когато я дърпаха за плитките.
Когато момчетиите замеряха с прашка птичките.
Когато до полуда в едно момче се влюби.
Когато жива се оплака, защото го изгуби.
Тя плачеше, когато остава сама.
За старите си кукли, за мама, за дома.
Когато се омъжи, очите си изплака.
Когато го изпращаше и срещаше на влака.
Тя плачеше, когато раждаше в щастлива болка.
Не мислеше защо, ни питаше и още колко.
И продължаваше да плаче над болните деца.
За хората без покрив и тези без сърца.
Тя плачеше, когато децата отлетяха
и къщата и дворът смъртоносно опустяха.
Когато се завръщаха, пак плачеше - щастлива.
И тайно, тихо плачеше, когато си отиват.
А после плака гордо, когато стана баба.
От болка - че ставаше по - немощна и слаба.
Тя плачеше, когато оплакваше мъжа си.
Преди да го последва, през сълзи каза на сина си:
- Е, сине, поплачи си, но знай: Аз съм много щастлива жена,
защото съм имала шанса да плача за всичко това!

пост на Суха Мащерка

# 486
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Вирусът на жертвата    


                   Всеки може да е хакер на живота си!    

                   

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 20:14 от lenny_pld

# 487
  • Мнения: 14
защо съм се родила и каква ми е ролята в точно този живот




и мен ме мъчи този въпрос от доста доста време.

# 488
  • Мнения: 620
lenny_pld   Hug

mimimomo , с този въпрос започва духовното пътуване . Дългият път по завръщае към истинското ни аз Peace

# 489
  • Мнения: 14
аз това духовно пътуване го пътувам от има няма 10 години и сякаш се връщам назад

# 490
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
защо съм се родила и каква ми е ролята в точно този живот

и мен ме мъчи този въпрос от доста доста време.

Този въпрос почти всеки си го задава поне веднъж в живота си  Wink



Дуджом Ринпоче казва:

    “Да действаш означава наистина да наблюдаваш мислите си, добри или лоши, да се вглеждаш в истинската им природа, без да се връщаш към миналото, без да приканваш бъдещето, без да позволяваш каквото и да било вкопчване в преживяната радост, без да позволяваш да те завладее тъга. Правейки това, ти се опитваш да създадеш и останеш в състояние на равновесие, при което всичко – добро и лошо, покоят и безпокойството – е лишено от истинска идентичност.”     

        

Из Тибетска книга за живота и смъртта



Не съм чела книгата  за съжаление освен откъси в нета: попаднах на филм в колибка , хареса ми ...  Peace

# 491
  • Мнения: 10 687
 Grinning

Точно вчера започнах да чета "Тибетска книга за живота и смъртта"  Grinning  Препоръчвам ви я - много ценна и много мъдра книга! Има я в Спиралата и в Изворите   Peace

Всъщност въпросът, на който търся отговор/и е не защо сме се родили и какво правим тук, а как да разберем  доколко се справяме с кармичните си уроци и задачи в този си живот.
Чудя се обаче дали повтаряемостта на идентични ситуации винаги е индикатор, че не сме отработили даден проблем??  Thinking
Интуицията, мисля, че също е показател, по който можем да се ръководим, че сме на прав път  Simple Smile
Друго?  newsm78

# 492
  • Мнения: 1 568
Лени, момичета,
споделили  сте отново страхотни неща Hug

# 493
  • Мнения: 385
Едно симпатично местенце за пожелаване http://www.mywellwisher.com/ babydust7
И да не забравим да отбележим и благодарим, като ни се изпълни желанието Simple Smile

Интересно, дали чувството на удовлетвореност и щастие е показател за справянето със задачите и кармичните уроци?!

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 13:28 от Starlight'

# 494
  • Мнения: 3 929
Привет, момичета! Чета ви, но не намирам време да се включа.
Lenny, много благодаря за двата линка!  bouquet Представа си нямаш какво проглеждане имах, докато четох за вируса на жертвата. Чувството е невероятно. Почти 15 години се питам защо срещнах един човек в живота си, една приятелка и защо тя изчезна от живота ми изведнъж и сега разбрах. Да си отговориш в един миг на въпроси, които си си задавал 15 години! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт