Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 422
  • 746
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 90
Благодаря ви, че ми напомнихте за книгата Тибетска книга за живота и смъртта. Намерих си я вчера в нета и отворих произволно на няколко странци, както понякога правя. Много полезни неща прочетох!!!   bouquet

krem-karamel
, мерси за линка. От Алла бях намерила и книги онлайн. Ама като са на руски...

miniemouse, What the Bleep!?: Down the Rabbit Hole май е продължение на Тайната. Мен ми допаднаха и двата, но донякъде. Прекалено фокус върху материалите постижения има. Въпреки всичко ме мотивираха да се занимавам по-усърдно с практиките, а и подкрепиха вярата ми, че всичко което чета и правя действа. По-друго е да чуеш хора, които твърдят, че сапостигнали конкретни неща.

# 526
  • Добрич
  • Мнения: 5 454
Здравейте момичета! попаднах на една интересна техника - Как да разбера какво искам. За съжаление обаче не успях да копирам нищо от страницата. Може би е защитена.

# 527
  • Мнения: 1 520
krem-karamel, мерси за линка. От Алла бях намерила и книги онлайн. Ама като са на руски...

Алла има издадени 2 книги - "Тайните на енергията" и другата, която не е преведена на български е "Your Secret Laws Of Power". Може ли да дадеш за нея линк на руски?  bouquet

# 528
# 529
  • Мнения: 90
krem-karamel, мисля че бях намерила първата книга - Таните на енергията. Втората ми звучи непознато. Ще проверя дали я имам на комп, понеже аз като намеря книга на руски избягам да я тегля. А за линкове има много безплатни сайтове на руски за теглене на книги. Ако ми преведеш на руски втората книга, мога да пробвам да я потърся.

# 530
  • Мнения: 1 520
krem-karamel, мисля че бях намерила първата книга - Таните на енергията. Втората ми звучи непознато. Ще проверя дали я имам на комп, понеже аз като намеря книга на руски избягам да я тегля. А за линкове има много безплатни сайтове на руски за теглене на книги. Ако ми преведеш на руски втората книга, мога да пробвам да я потърся.

"Your Secret Laws Of Power" = "Твоят таен закон на силата" = "Ваш секретный закон силы"

# 531
  • Мнения: 146
miniemouse, What the Bleep!?: Down the Rabbit Hole май е продължение на Тайната. Мен ми допаднаха и двата, но донякъде. Прекалено фокус върху материалите постижения има. Въпреки всичко ме мотивираха да се занимавам по-усърдно с практиките, а и подкрепиха вярата ми, че всичко което чета и правя действа. По-друго е да чуеш хора, които твърдят, че сапостигнали конкретни неща.
Не, нямат нищо общо... На съвесм разлияни компании са, обясняват нещата от съвсем различни гледни точки.. Общото аз го намирам в това, че ни казват по един или друг начин, че всичко е в главите ни...
На мен лично тайната ми е твърде лустросан и направен мнооого като за американци, когато го гледах бях запозната достатъчно с подобни идеи и не мога да кажа, че ме е повлиял, дори си мислех че ако за пръв път гледам нещата поднесени по тоя "американски" начин по-скоро биха ме отблъснали, или поне биха породили недоверие.. Ама това си е лично мое усещане...
А в What the Bleep!?: Down the Rabbit Hole не бих казала че има фокус върху материалното.. там нещата са просто обяснени от гледна точка на квантовата физика...
 Peace

# 532
  • Мнения: 1 168
Феички любимки, днес следобед по телевизия TV7 ще има предаване за нашата смехотерапия от 16.30 часа - „Смехотерапията ме излекува” в "Споделено с Камелия", на когото му е интересно. Това второто е 20 секунди клипче от записа на предаването с малко смях от залата с публиката.
Гледах ви, голям смях падна, чак сълзи ми потекоха!  newsm62  И дъщеря ми се смя с мен от сърце, въпреки че не слушаше какво приказвате.  Mr. Green  Питах я: "Защо се смееш" и тя: "Ами, да ти правя компания!" Колко му трябва, на едно дете!  Wink
Браво на вас! Страхотни сте, пожелавам ви много успехи!  Hug

# 533
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Официалният сайт на Алла Свиринская - http://www.allasvirinskaya.com/

Нищо не открих по руските тракери Shocked Явно и там важи правилото, че никой не е пророк в собственото си село Crossing Arms

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 20:04 от lenny_pld

# 534
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Супер звездата Richard Marx пристига за първи път в България за концерт на 2-ри ноември 2010, когато в зала 1 на НДК ще изпълни на живо едни от най-красивите свои песни.




Впечатляващ глас, изключителен певец, музикант, текстописец и продуцент.

Richard Marx - Right Here Waiting
http://www.vbox7.com/play:9162eb59

Richard Marx - One More Time
http://www.vbox7.com/play:bb7e26a2

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 23:21 от nvesela

# 535
  • Мнения: 3 674
nvesela...ох, къде ме върна... Laughing  

През 90-те бях  до уши влюбена в Ричард Маркс и в Майкъл Болтън... Heart Eyes  Kакви гласове...аааах #Crazy  Само за Love  да си мисли човек! Crazy

# 536
  • Мнения: 1 422
Феички любимки, днес следобед по телевизия TV7 ще има предаване за нашата смехотерапия от 16.30 часа - „Смехотерапията ме излекува” в "Споделено с Камелия", на когото му е интересно. Това второто е 20 секунди клипче от записа на предаването с малко смях от залата с публиката.
Гледах ви, голям смях падна, чак сълзи ми потекоха!  newsm62  И дъщеря ми се смя с мен от сърце, въпреки че не слушаше какво приказвате.  Mr. Green  Питах я: "Защо се смееш" и тя: "Ами, да ти правя компания!" Колко му трябва, на едно дете!  Wink
Браво на вас! Страхотни сте, пожелавам ви много успехи!  Hug

Ха ха мерси!! След малко е повторението, а аз дори и него няма да гледаааам ааааааааааааа  newsm78

# 537
  • София
  • Мнения: 0
Винце newsm51

И аз казвам ох...какъв мъж и какъв глас.Когато слушам песните му забравям за всичко...
Докосва  сърцето  и душата ми.

# 538
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Заминавам за замъка на граф Дракула да празнувам Хелоуин /не съм потомък на келтите, нито католик, ама много обичам забавленията Laughing/



Ще бъда /Вие си знаете, че съм от добрите, но работя под прикритие  Wink/

Прегръщам Ви и Ви пожелавам здраве и сбъдване на мечтите  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 539
  • Мнения: 1 422
Феи вълшебници, тибетският ритуал определено преформатира съзнанието. За тези 5 - 6 дни се чувствам по-съвсем различен начин - обновена може би е подходяща дума. Благодаря, че за пореден път си припомних тази разкошна емоция на раждането на новото вътре в мене. Напоследък ми се беше насъбрала доста умора (и физическа, и психическа) + скоропостижно ми се беше събудило едно болезнено оплакване в кръста, но сега всякакси съм отлично  Laughing

Кръстът си беше абсолютно показно на тялото, но ми трябваше в прав текст да ми кажат в четвъртък вечер "може би" защо се появява болката ("може би" беше от възпитание предполагам  Embarassed, за да не ме попитат директно аз какво се правя на недознаеща  Rolling Eyes), че да си отворя очите, да приема причината и да започна в петък сутрин да се чувствам все едно не е било. О, това соматиката е голяма работа, ама кой ли да слуша. То тялото ми ще прегракне от крещене понякога, а аз пак съм се запънала като магаре на мост. Добре, че има търпеливи хора до мене да повтарят отново и отново как работи механизмът, че барем схвана  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт