Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 419
  • 746
  •   1
Отговори
# 555
  • BG
  • Мнения: 390
прочетох го точно навреме, и това ако не е синхроничност  Grinning
Peace

# 556
  • Мнения: 90
Klemy, зчучми много интересно. Благодаря, че сподели.  Hug

# 557
  • Мнения: 287
krem-karamel, проверих за книгата на Алла Свиринская. Имам само Тайните на енергията, при е на български. Другата незнам дали това й е правилното заглавие на руски. Никъде из нета я няма... Странна работа

Klemy, и на мен ми е интересен разказа за лекците.   bouquet

Ако видиш на  сайта и ,книгата я няма издадена на руски а само на английски и френски.Ала живее и практикува в Лондон,възможно е книгата да е написана директно на английски и засега да няма руска версия.

# 558
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 308
Момичета ритуала с горене на листчета може ли да се прави всеки месец?
Убедих се в неговата реализация и сега съм мераклия да го пробвам пак... Crazy

# 559
  • Мнения: 90
nikolexa, и аз на сайта проверих, но понеже krem-karamel даде име на руски, реших че е виждала книгата и на руски някъде, та исках да й помогна да я намери. Май наистина я няма.

Аз тези дни почвам да чета Тайните на енергията, да видим какви интересни неща ще намеря там.  Peace

# 560
  • BG
  • Мнения: 390
Момичета ритуала с горене на листчета може ли да се прави всеки месец?
Убедих се в неговата реализация и сега съм мераклия да го пробвам пак... Crazy
И този месец началото е на 12 ноември в 12.11часа.

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 20:36 от ИРА

# 561
  • Мнения: 72
Здравейте мили феи! Отдавна не съм влизала и имам с какво да се похваля. Миналия месец си написах сценарий за първи път до сега. Беше за нещо което много искам, но и без което мога. В смисъл, че не е жизнено важно. Всичко стана така както го бях описала в сценария - до най-малката подробност. Само крайната цел, това което получих, беше друго  Laughing Пак нещо, което е много приятно за мен и за което съм много благодарна. Исках да споделя с вас, защото това е първият ми по-голям успех с техника, която научих тук от вас. БЛАГОДАРЯ ВИ!!!   bouquet

# 562
  • Мнения: 1 520
nikolexa, и аз на сайта проверих, но понеже krem-karamel даде име на руски, реших че е виждала книгата и на руски някъде, та исках да й помогна да я намери. Май наистина я няма.
Аз тези дни почвам да чета Тайните на енергията, да видим какви интересни неща ще намеря там Peace
sv_harmony, благодаря ти за отзивчивостта  bouquet
Понеже спомена, че си чела книги на Алла на руски, аз реших че имаш предвид и тази книга, която още не е издавана в БГ.
Името, което дадох на руски, беше мой груб превод на английското заглавие, за да те улесня Wink

# 563
  • Мнения: 572
Момичета ритуала с горене на листчета може ли да се прави всеки месец?
Убедих се в неговата реализация и сега съм мераклия да го пробвам пак... Crazy
И този месец началото е на 12 ноември в 12.11часа.

Началото не е ли на 13  newsm78 ? Нали новолунието е на 6.11 + 7 дни ?

# 564
  • Мнения: 1 346
Петя /"Началото е на 6 ноември 07:52:51 и трябва да приключи на 9 ноември в същия час. Ако някой знае нещо повече по въпроса нека се включи и да ме поправи. Аз така разбрах ритуала. За първи път ще го правя."/  Благодаря ти ще се включа  Grinning

Klemy   Hug

Mijjjjka благодаря за линка,нямам регистрация в Замунда, имат много потребители - това съобщение излиза, но нищо все ще успея да го гледам  Grinning  bouquet

Радвам се за всички момичета, които споделят тук за сбъднатите им желания!

Момичета желая на всички прекрасна седмица, нека се сбъдват нови и нови мечти, и съответно и хвалби тук!

# 565
  • Мнения: 4
Здравейте!

Одавна ви следя и се радвам, че намерих място, където мога да чета, споделям, чепря информация и намирам разбиране по темите, които ме вълнуват! Благодаря на всички ви, че споделяте наученото и помагате на начинаещите като мен!   bouquet

Основно до сега променях и продължавам да променям мисленето си. А от този месец съм решила да се възползвам от предстоящото новолуние и да си направя карта на желанията. Та в главата ми изникват няколко въпроса....
1. Мога ли предварително да си напиша желанията, за да са ми точно формулирани, а в деня на новолунието само да ги запиша на картата?
2. Тук и тук цветовете на квадратчетата коренно се различават.  Имате ли идея кое е вярното съчетание?

Пожелавам ви лек и приятен ден!

# 566
  • Мнения: 9
       DzVeR            виж тук      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=440405.msg13045608#msg13045608   .Тук има много информация, дано да ти помогне.
Мили феи от три дни правя призива за отстраняване на бариери и съм удивена.Всеки ден по едно малко чудо ме прави много щастлива и пълна с енергия.
На всички тук един усмихнат и слънчев ден.   bouquet

# 567
  • Мнения: 111
Maha Mrityunjaya Mantra е една от най-мощните древни санскритски мантри. Тя е зов за просветление и е практика за пречистване на кармата на душата на дълбоко ниво. Смята се също така, че е много полезна за психическото, емоционалното и физическото здраве. Hug Hug Hug
http://www.youtube.com/watch?v=j0IaCbOUXWI&feature=fvw

# 568
# 569
  • Мнения: 958
добро утро от мен.
Искам само да ви споделя, че ви чета редовно, и че при мен всичко върви страхотно.
Малко сме болни, но иначе ми с еотваря навсякъде, където почукам.
Единствено ми е трудно да съм безгрешна в словото си, но работя по въпроса.
Искам да си направя такава карта по новолуние, има ли значение точно формата, дали ще е на картон или лист. Нали садържанието е по-важно?

Общи условия

Активация на акаунт