Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 613
  • 746
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 519
krem-karamel, вече имаш отговорче от друго момиче. Аз да добавя, че най-доброто зареждане е да правиш каквото обичаш. В психологията го наричат "да напълниш извора"
С всяка една стихия също можеш да се заредиш. С огъня се работи като с партьор. Та момичета "пълнете често извора", че наоколо винаги има я човек, я ситуация да ни го изпразни Wink
Благодаря и на теб, Нumanis!  bouquet

Момичета, коя книга се готвите да сканирате и да качите в нета? На онези двете, присвоили си техниките на първа страница ли? Би било добре, само така ще разберат какво е да крадат чужди пpодукти и най вече труд.

Последна редакция: ср, 20 окт 2010, 22:40 от krem-karamel

# 241
  • Мнения: 10 758
Момичета, коя книга се готвите да сканирате и да качите в нета? На онези двете, присвоили си техниките на първа страница ли? Би било добре, само така ще разберат какво е да крадат чужди техники и най вече труд.


Толкова труд тези двете "а-вторки" едва ли заслужават   Naughty
Става въпрос за  книгата "Яж, моли се и обичай"  Hug

# 242
  • Мнения: 3 674
Момичета, коя книга се готвите да сканирате и да качите в нета? На онези двете, присвоили си техниките на първа страница ли? Би било добре, само така ще разберат какво е да крадат чужди техники и най вече труд.


Толкова труд тези двете "а-вторки" едва ли заслужават   Naughty
Става въпрос за  книгата "Яж, моли се и обичай"  Hug

Аз вече гледах едноименния филм по книгата ...с любимата ми Джулия Робъртс е...  Heart Eyes Филма е много хубав...заслужава си! Hug

# 243
# 244
  • Мнения: 730
Ех, lenny_pld мило е. Благодаря   bouquet

# 245
  • Мнения: 1 422
Лени, прекрасно е.

Момичета, днес ме е хванало стомашно неразположение. Досега го разсмивах с новото клипче с тези уникални хора от Търново, сега отивам да спя и като стана му поръчвам да е здравичко вече коремчето ми. Явно е някакъв глупав вирус, защото ми казаха, че и други били изкарали подобно напоследък. Грипозно-студовите оплаквания в последните години ги приключвам за един - два дни, но сега имам разни задачки и хич не ми идва добре да стоя вкъщи цял ден.

# 246
  • Мнения: 541
Момичета, коя книга се готвите да сканирате и да качите в нета? На онези двете, присвоили си техниките на първа страница ли? Би било добре, само така ще разберат какво е да крадат чужди техники и най вече труд.


Толкова труд тези двете "а-вторки" едва ли заслужават   Naughty
Става въпрос за  книгата "Яж, моли се и обичай"  Hug

Аз вече гледах едноименния филм по книгата ...с любимата ми Джулия Робъртс е...  Heart Eyes Филма е много хубав...заслужава си! Hug

А филма от къде мога да си го изтегля?


И аз чакам с нетърпение книгата.

# 247
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Яж, моли се и обичай. Имам я книгата .Честно казано с много мъки успях да я прочета до средата. Не ми хареса.Лично мнение. Дано филма да е по- интересен.

# 248
  • Мнения: 3 576
Моля за съвет относно детето.
Прочетох по-назад за някакви "вълшебни" чашки за здраве, може ли повече информация за това?

Проблема ни е, че всяка зима, докато ходи на детска градина се започва една лека кашлица с неустановен произход.
Няма зачервено гърло, дробовете чисти, миналата година правихме пълни изследвания - УНГ, алерголог, пулмолог и всички казват - детето е здраво, нищо му няма.

Детето ми е много чуствително и често при него силните впечатления - положителни или отрицателни, получават физическо изражение. Получавал е тикове, дразнене в гърлото, често пишкане и др., за всички тези неща мнението на докторите е било, че детето е здраво, че е на психическа основа, и наистина накрая всичко преминаваше от самосебе си.

Чудех се дали по някакъв подобен начин не мога да го "излекувам"...?
Какво мога да направя?

# 249
  • Мнения: 77
Яж, моли се и обичай. Имам я книгата .Честно казано с много мъки успях да я прочета до средата. Не ми хареса.Лично мнение. Дано филма да е по- интересен.
при мен точно обратното.много ми хареса даже след известно време ще я прочета отново.мисля че има неща,върху които човек да се замисли в нея! Simple Smile
но всеки според вкуса му!  bouquet

# 250
  • Мнения: 1 422
Момичета, а книгата в нормално хартиено тяло продава ли се? Не съм гледала в книжарницата още. Не ми харесва да чета електронни книги.

# 251
  • София
  • Мнения: 6 810
Да, да. Има я. Аз я взех от Хеликон за 15лв.  Peace Има и продължение, не погледнах колко струва, че си изчерпах лимита за този месец. Wink
На мен книгата ми хареса, ще гледам филма като го пуснат по торентите само заради Джулката. А и не обичам да гледам екранизацията преди прочита на оргигинала.

# 252
  • Мнения: 77
Момичета, а книгата в нормално хартиено тяло продава ли се? Не съм гледала в книжарницата още. Не ми харесва да чета електронни книги.
да аз си я взех от мол-сердика на цена15лв.в момента е на промоция заради филма!

# 253
  • Мнения: 1 422
Мдам като ми мине коремът (като мога да се отделя от сервизните помещения...) утре, ще скокна до книжарницата. Запалихте ми интереса, а и аз много обичам да чета книги  Embarassed Благодаря за вдъхновението.

# 254
  • Шотландия
  • Мнения: 2 862

Аватар така и не мога да се насиля да гледам понеже режисьор е Джеймс Камерън познат ми от Титаник-безумно лигав и досаден филм.  


Аватар е доста по-досаден според мен.Бях с двете деца на 3Д версия, едва изчаках края му.Да вярно, огромен бюджет, много сценични ефекти и интересни картини-но толкова.Стил Джеймс Камерън.Точно за това доколкото си спомням, филмът взе и Оскар.Иначе сюжетът-филм-приказка, от тези дето не са за моята възрастова група.
За да го сложа в категорията "истински" филми,за мен не е важно дали сюжетът на един филм ще е за "енергията" , а каква енергия ще успее да предаде той на мен. А този не ми предаде никаква.Като се сетя за него първата ми мисъл която ми минава е "интересни ефекти" и нищо повече.Ако нямаше и тази медийна шумотевица около него досега и името му щях да съм забравила, като на много други филми.Определено няма да повторя.
При мен беше точно обратното. Филмът ме омагьоса точно с посланието си, с енергията, която излъчва. Разбира се, и с красотата си. Но аз съм от тези, които подобни филми просто поглъщат - или пък не - при този имах чувството, че съм част от ставащото там...  Интересното беше, че мъжът ми предложи да го гледаме още веднъж на Аймакс - където обемното изображение е с още по-добро качество от 3Д. Аз се изумих, защото това е първият филм, който гледаме два пъти на кино! Но аз по принцип обичам филми-приказки, за мен те са друг начин да се каже нещо важно - а посланието на филма е много силно - част от него е как всички сме едно с природата, с Вселената...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт