Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 638
  • 746
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 77
момичета, извинете ме че разводнявам хубавата тема, но досега се рових в нета за да разбера как става сканирането.оказа се, че е доста по-сложно отколкото си мислех ,затова пък ми хрумнаха други 2варианта:или да ви я изпращам и да я четете, или да я  препиша на компа\ще стане бързо тъй като ме бива\!та това е!вие кажете как искате!

# 256
  • Мнения: 1 346
Blue diamant преди време Mijjjjka пращаше на лични англ. версия, в момента я чета, ако я имам и на български четенето определено ще е по-бързо. Ако имаш превода отново се нареждам на опашката да я получа на лични  Hug Hug Hug
Второто, което предлагаш е голям жест от твоя страна, огромно благодаря за желанието, имаш златно сърце, но аз предпочитам първия вариант, второто ще ти отнеме време, и аз пиша бързо по 10-топръстната и все пак си е време   bouquet А, и изобщо не разводняваш темата - мое мнение!

# 257
  • Мнения: 77
знам че ако я сканирам ще стигне до повече хора,а все пак това е целта.сега ще говоря с един познат мисля че той ще може да помогне! Wink

# 258
  • Мнения: 13
lenny_pld много БЛАГОДАРЯ за есенното настроение! вълшебно е!

Фей  Heart Eyes

# 259
  • Мнения: 77
момичета ей сега ми обясниха как става.всъщностт се оказва че е лесно просто ще ми отнеме 2-3дни да сканирам страниците защото са 446.но ще се справя така че се постарая до събота неделя всички да получите копие!!! Hug

# 260
  • Мнения: 541
Моля за съвет относно детето.
Прочетох по-назад за някакви "вълшебни" чашки за здраве, може ли повече информация за това?

Проблема ни е, че всяка зима, докато ходи на детска градина се започва една лека кашлица с неустановен произход.
Няма зачервено гърло, дробовете чисти, миналата година правихме пълни изследвания - УНГ, алерголог, пулмолог и всички казват - детето е здраво, нищо му няма.

Детето ми е много чуствително и често при него силните впечатления - положителни или отрицателни, получават физическо изражение. Получавал е тикове, дразнене в гърлото, често пишкане и др., за всички тези неща мнението на докторите е било, че детето е здраво, че е на психическа основа, и наистина накрая всичко преминаваше от самосебе си.

Чудех се дали по някакъв подобен начин не мога да го "излекувам"...?
Какво мога да направя?



Надя бих те насочила към ГНМ - германска нова медицина, от известно време  аз откривам отговорите си там. А и правилно си разбрала че емоциите имат физическо изражение. Тук във форума има тема за това , може да задаваш въпроси ако те интересува, а това е официалната им българска страница http://gnm-bg.com/

# 261
  • Мнения: 620
blue diamant , не разводяваш темата, дори напротив. Браво за ентусиазма и желанието! И аз я искам  Heart Eyes

Nadia79 , да пишкането е стресогенна полиурия, ако пие много вода е стресогенна полидипсия и т.н
Кашлянето пък е изкарване на насъбрана негативна енергия. Ако не е болно и няма мед. показатели. Дънов казва, чрез кашлицата се изкарва лошото.

# 262
  • Мнения: 3 576
Т.е да го оставя да кашля ли?

# 263
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Моля за съвет относно детето.
Прочетох по-назад за някакви "вълшебни" чашки за здраве, може ли повече информация за това?

Аз споменах "чашките". Мисля че за тях бях чела в Подсъзнанието .... за деца. Довечера ще проверя за да съм точна.
А иначе техниката която прилагаме ние с детето е следната: Представяме си че пред нас има поличка с няколко (колкото си искаме) чашки. Всяка е пълна със нещо в цвят. С детето решихме че зеления цвят е цвета на Здравето и съответно имаме чашка със зелена течност пълна сас Здраве. Взимаме една такава чашка, благодарим и я изпиваме (като руснаците на екс и до дъно Wink). После си представяме как тази зелена течност  се разлима по тялото ни и намира онези места от него, които имат нужда от подкрепа и Здравна помощ. Може да изпием две, три .... и т.н.
Нарекли сме си луното жълтото за Лека нощ и изпиваме подходящото количество чашки за сладки сънища. Така си имаме чашки за каквото си поискаш, като даже цветовете се сменят или поне аз не се старая да ги запомня.
Ми това е. Техниката която правим.
Така преборихме едни пъпки, за които докторите казаха просто "детска алергия" с неясен произход, дълъг престой и завзела цялото му телце.

# 264
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Крен, много хубава техника. Хареса ми.  Hug

# 265
  • Мнения: 13
Момичета да ви се оплача. Сутринта тръгнах да плащам тока и съм си загубила портмонето по пътя. в него имаше двеста лева и всичките ми дебитни карти, лична карта и шофьорска книжка. Първо ми стана много криво  после поговорихме с мъжа ми и решихме, че всяко зло за добро и явно тези пари ще свършат работа на някой в нужда. Успокоих се, но свеки като разбра не е спряла да бълва огън и жупел. Не мога да се откача от тази жена все е по дире ми вече три часа не е спряла.Главата ще ме пръсне опитах каква ли не техника от линковете на първа страница, но не става в непрекъснато напрежение съм. И най-лошото е, че това ще продължи поне седмица. За съжаление живеем в една къща, храним се на една маса и е не избежно да се срещаме непрекъснато. Моля ви пратете ми положителна енергия ще експлодирам от нерви #Crazy

# 266
  • Мнения: 13
valentinals пращам ти положителна енергия и един съвет. забелязала съм, че мъжете го използват много добре и им варши чудесна работа,когато не търпят мърморивите си жени  Simple Smile просто вътрешно си кажи,че не чуваш какво ти говори до второ нареждане. сякаш брамчи някаква муха,но е толкова мъничка, че не съществува в твоя свят. и от време на време можеш да й казваш нещо,което да няма нищо общо с нейните приказки, на пр. й казваш докато тя нарежда- ех че хубаво време днес, нали? и не си губи усмивката, не позволявай на никой да ти махне усмивката от сърцето  Laughing успех!

# 267
  • Мнения: 72
valentinals, енергия и от мен. Казвай си "Говори си не ми пречиш" и си представи, че си заобиколена от огледала с огледалната повърхност навън. Представяй си как думите на свекърва ти се удрят в огледалата и се връщат обратно без да могат да достигнат до теб.

# 268
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Т.е да го оставя да кашля ли?


Миличка , послушай майчината си интуиция и направи каквото смяташ за правилно  Hug това ще е най-добре  Peace
Ще го израсте детенце и този период .

На моя сладур му давах зимата добре познатото ни от години рибено масло  Peace сега не е толкова гадно като преди  Wink ( давах това http://www.helsonbg.com/eskimo_kids.html )




  bouquet

# 269
  • Мнения: 3 576
Благодаря, още днес ще го купя  Hug
Като междувременно ще пробвам пиенето на "вълшебните" течности Wink
В интерес на истината съм опитвала този метод - давала съм му билков сироп за кашлица и му казвах "Този сироп е вълшебен, от него ще спреш да кашляш и ще оздравееш", но нямаше голям ефект.
Четох в сайта на НГМ и имаше точно пример за дете, което не иска да ходи на детска градина и по тази причина кашля, но аз няма как да го спра да не ходи....

Общи условия

Активация на акаунт