Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 518
  • 746
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 13
medeya, trinity_v, благодаря за съветите и енергията. Сега ще пробвам и двете техники.
момичета добре, че ви има като слънчев лъч сте.
Благодаря ви!
Обичам ви!
 Hug  Hug  Hug

# 271
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Nadia79 , знаеш ли аз още преди да го пусна на ясли бях спокойна и сигурна че на него ще му хареса така и стана  Peace т.е. искам да кажа че е от значение и твоята нагласа  Wink
 Боледувал е и още как  Tired особенно в началото .... постепенно си изгради имунитет , при някои деца адаптирането към ДГ и изграждането на имунитет е по-дълго ... в крайна сметка го израстват  Peace

# 272
  • София
  • Мнения: 6 810
Все повече се убеждавам, че зависи от нагласата на майката. И двете ми деца отидоха на ясла много малки (на 1,6м и на 1,4 месеца) - не е имало драми и ревове. Е, боледуваха, разбира се. Малкия изкара с кака си всички ясленски вируси - носеше му ги вкъщи бонус.  ooooh! И като тръгна и той вече ги беше изкарал. Но аз не съм се притеснявала, че ще плачат, не съм обикаляла оградата, както чета някой. Не ми е хрумвало даже да седя да видя ще плаче ли като влезе, няма ли.

# 273
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
Книгата на Джо Витале и Хю Лен - "Абсолютна неограниченост -много ми харесва  . Благодаря на lenny_pld . Искам да Ви кажа ,че откакто Ви чета променихте живота ми към по-добро. За което Ви благодаря.    bouquet

# 274
  • у дома
  • Мнения: 708
Desss, и към отбиращите от фън шуй - какво да правя със слончето на късмета, на което току що сме счупили хобота?  newsm78

Изобщо със счупеното ...  newsm78 - онзи ден се счупи и една поставка, на която домува един кристал  newsm78

Нагласата ми е, че трябва да ги подменя с нови като че ли.  Thinking

# 275
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Нагласата ми е, че трябва да ги подменя с нови като че ли.  Thinking

Peace

# 276
  • Мнения: 10 716
Абсолютно ти е правилна нагласата  Hug Няма да лепиш хобота с "Капчица", а си вземи ново слонче  Simple Smile
Счупено или пукнато хвърлям начаса  Peace
И не само счупено. Не нося и не държа в къщи и нищо скъсано, зашито или протрито  Peace
Макар че ... хмм.. като се замисля съвсем наскоро си купих едни фабрично протрити и скъсани дънки   Joy  hahaha

 Hug
 

# 277
  • у дома
  • Мнения: 708
хехехех...  Wink  Добре ме води значи вътрешното гласче.. Desss, mijjjka,  благодаря за светкавичните ответи.  Hug

Мижжж, в този случай с дънките не се водиш от нуждата, недоимъка или привързаност някаква, а от друг водач - да си доставиш удоволствие и да се поглезиш т.е. изразяваш любовта си към себе си . Така го разбирам  Wink  Hug  

Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 17:33 от fastuche

# 278
  • Мнения: 3 674
Момичета, коя книга се готвите да сканирате и да качите в нета? На онези двете, присвоили си техниките на първа страница ли? Би било добре, само така ще разберат какво е да крадат чужди техники и най вече труд.


Толкова труд тези двете "а-вторки" едва ли заслужават   Naughty
Става въпрос за  книгата "Яж, моли се и обичай"  Hug

Аз вече гледах едноименния филм по книгата ...с любимата ми Джулия Робъртс е...  Heart Eyes Филма е много хубав...заслужава си! Hug

А филма от къде мога да си го изтегля?


И аз чакам с нетърпение книгата.

Не знам от къде може да се изтегли? newsm78  Аз го гледах на кино ...Вече   го има по екраните Hug

# 279
  • Мнения: 3 674

Аватар така и не мога да се насиля да гледам понеже режисьор е Джеймс Камерън познат ми от Титаник-безумно лигав и досаден филм.  


Аватар е доста по-досаден според мен.Бях с двете деца на 3Д версия, едва изчаках края му.Да вярно, огромен бюджет, много сценични ефекти и интересни картини-но толкова.Стил Джеймс Камерън.Точно за това доколкото си спомням, филмът взе и Оскар.Иначе сюжетът-филм-приказка, от тези дето не са за моята възрастова група.
За да го сложа в категорията "истински" филми,за мен не е важно дали сюжетът на един филм ще е за "енергията" , а каква енергия ще успее да предаде той на мен. А този не ми предаде никаква.Като се сетя за него първата ми мисъл която ми минава е "интересни ефекти" и нищо повече.Ако нямаше и тази медийна шумотевица около него досега и името му щях да съм забравила, като на много други филми.Определено няма да повторя.
При мен беше точно обратното. Филмът ме омагьоса точно с посланието си, с енергията, която излъчва. Разбира се, и с красотата си. Но аз съм от тези, които подобни филми просто поглъщат - или пък не - при този имах чувството, че съм част от ставащото там...  Интересното беше, че мъжът ми предложи да го гледаме още веднъж на Аймакс - където обемното изображение е с още по-добро качество от 3Д. Аз се изумих, защото това е първият филм, който гледаме два пъти на кино! Но аз по принцип обичам филми-приказки, за мен те са друг начин да се каже нещо важно - а посланието на филма е много силно - част от него е как всички сме едно с природата, с Вселената...  Peace

*Мила*, и аз по същия начин...бях погълната от филма! Имах чувството че съм вътре , там Преживявах всеки момент. А когато  се разля българската музика/ в момента в който той се учеше да лети на дракончетата/ ...и там вече се разревах.... Laughing
Това за мен до сега  най-силния и смислен филм, който съм гледала. След това, като излезнах навън, целия свят ми се видя сив и мрачен... Замислих се и ми стана адски тъжно ... колко сме лоши хората и как унищожаваме природата си, планетата си... а това племе, е постигнало това, от което ние имаме най-много нужда...хармония и сливане с природата. И колко са щастливи и единни,  а ние хората колко сме егоистични и неблагодарни...

Филма има много силно послание  и замисъл, към нас хората! Да се осъзнаем, да спрем...и  да се видим отстрани какви сме...защото  както си мислим,че сме силни и всемогъщи  с всичката техника , която сме изобретили......всъщност  сме много  нещастни....защото сме изгубили връзката с божественото и с  природата...и сме на път към самоунищожението Tired


Последна редакция: чт, 21 окт 2010, 18:59 от Винце

# 280
  • Мнения: 287
момичета ей сега ми обясниха как става.всъщностт се оказва че е лесно просто ще ми отнеме 2-3дни да сканирам страниците защото са 446.но ще се справя така че се постарая до събота неделя всички да получите копие!!! Hug

С фотоапарат става доста по-бързо.Но трябва да е поне 4 мегапиксела, с тези от телефоните не става добре.

# 281
  • Мнения: 72
Да споделя и аз за Аватар. По принцип не гледам фантастика и отидох много предубедена да го гледам. Ноооооо .... вече мога да кажа, че това е филм номер едно за мен. Има страхотен замисъл и мнго важни послания. Много въздейсващ. Поне за мен. Два пъти се разплаках докато г гледах. Гледахме го семейно и по същия начин въздейства на съпруга и на дъщеря ми. Като излязохме от киносалона не знаехме къде се намираме. Доста време след това живях под въздействието му.

# 282
  • Мнения: 554
... вътрешно си кажи,че не чуваш какво ти говори до второ нареждане. сякаш брамчи някаква муха,но е толкова мъничка, че не съществува в твоя свят. и от време на време можеш да й казваш нещо,което да няма нищо общо с нейните приказки, на пр. й казваш докато тя нарежда- ех че хубаво време днес, нали? и не си губи усмивката, не позволявай на никой да ти махне усмивката от сърцето  Laughing успех!

Медея, чудесно е. Много ме разсмя и ти благодаря. Ще си спомням за мухата при нужда.  Mr. Green Hug

# 283
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Аз вече гледах едноименния филм по книгата ...с любимата ми Джулия Робъртс е...  Heart Eyes Филма е много хубав...заслужава си! Hug

А филма от къде мога да си го изтегля?
Не знам от къде може да се изтегли? newsm78  Аз го гледах на кино ...Вече   го има по екраните Hug
От тук с руски субтитри:
http://thepiratebay.org/torrent/5875804/Eat_Pray_Love__2010__[D.CAM.XviD-miguel]_[RUS]

# 284
  • Мнения: 620
Винце , и аз като теб го възприех  Hug

Съществува мрежа от енергия течаща между всички живи същества. Благоденствието на този свят е навсякъде около нас.
   из Аватар

Общи условия

Активация на акаунт