Подсъзнанието може всичко 31 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 123 428
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 554
Попаднах на нещо, което ми хареса:

Кои и какви са ангелите за вас
Вярвам, че най-простият отговор на този въпрос е: ангелите са онова, за което вие лично ги смятате. Най-добре е да оставите ума си отворен, защото не съществува такъв специалист по ангелите (освен самите ангели), който да ви каже как изглеждат. Историческите писатели са били човешки същества също като вас и фактът, че не са между живите, не прави легендите и сказанията им по-достоверни, отколкото когато са започнали да ги пишат. Представата ви за ангелите днес може да изисква да се отърсите от някои стари идеи, втълпени ви като дете, затова пригответе кофата за умствен боклук. Ще променяте убежденията си с цел да внесете хармония в личното си пространство. Вместо да ви казвам какво е правилно и какво не е за ангелите, ще разгледаме някои често задавани въпроси. Запомнете ангелите са такива, каквито си ги предствяте. Трябва да се чувствате удбно в мислите си. Ако изпитвате съмнения за някой въпрос, ще се върнете към, него по-късно, когато сте готови. Запомнете, целта на тези въпроси е да ви накарат да се замислите, а не да ви дадат (да ми дадат) добра или слаба оценка.

Фалшивите ангели- как ще ги познаете?
Истинският ангел не е и не може да бъде фалшив. Всяко същество, което ви кара да се чувствате неудобно, да сте притеснени и уплашени, да правите глупави или абсурдни неща като посягане на нечий живот със сигурност не идва от ангелските светове. В света има зло, но то не се проявява с ангелите и преди да започнете да сипете обвинения към тях – проучете темата за ангелите и поемете отговорност за действията си.

Силвър Рейвън Улф

# 286
  • Мнения: 3 674
Винце , и аз като теб го възприех  Hug

Съществува мрежа от енергия течаща между всички живи същества. Благоденствието на този свят е навсякъде около нас.
   из Аватар

humanis Heart Eyes Hug

Колко много има да учим от това, на пръв поглед ..."първобитно" племе...  Rolling Eyes

елдивайн  Wink


# 287
  • Мнения: 2 196
Винце , и аз като теб го възприех  Hug

Съществува мрежа от енергия течаща между всички живи същества. Благоденствието на този свят е навсякъде около нас.
   из Аватар

...и в самите нас, бих добавила аз. Grinning

# 288
  • Мнения: 1 422
Някъде между многото часове сън днес (като съм болна все спя като мечка зиме...) дочетох "Дневникът на един маг". Мда. Мда. Ужаааааааасно трудно за коментиране, многоооооооооооооооооо лесно за четене, силно въздействащо за мене. Част от техниките съм ги правила в различна форма при други обстоятелства. Учудих се, че тази седмица ми се случи да направя една от основополагащите техники по алтернативен начин и да получа значим пробив в резултата. Благодаря!

Сега подхванах една биографична книга за любимата ми авторка Агата Кристи. Толкова от нейните възприятия за детството са съвсем моите, че разбирам всеки път защо и нейните собствени книги съм ги чела като учебника по психология по 10 пити всеки роман в годините..... Пак ще подпочвам някои от тях, струва ми че  Laughing Утре да съм добре, че искам да отида на работа, защото имам важни неща, а и да мина през книжарницата. Лека нощ, момичета!

# 289
  • Мнения: 3 674
Винце , и аз като теб го възприех  Hug

Съществува мрежа от енергия течаща между всички живи същества. Благоденствието на този свят е навсякъде около нас.
   из Аватар

...и в самите нас, бих добавила аз. Grinning

Абсолютно! Grinning

# 290
  • Мнения: 3 674
lenny_pld, хич не се диви. Mr. Green
 Чакайте да ви похваля аз едни сладури, които обаче с наистина авторските си писания са си направо опасни, защото са автори на учебници. Сигурна съм, че не  знаете защо морската вода е солена Crazy:
http://media.snimka.bg/7375/021004888.jpg

hahaha hahaha hahaha

Впечатли  ме извода накрая...  Mr. Green "Морската вода е солена, защото в нея е разтворено голямо количество готварска сол ..."smile3532 Просто гениално ...   Mr. Green Joy


Ралико, браво за сбъднатите желания!  Hug

# 291
  • Мнения: 105
Винце Hug  bouquet

Това със солта ми напомни една приказка за дяволската мелничка,дето мелела сол,та я изтървали в морето и ето ти на от де вземат инфо тия уважаеми АФтори Joy

# 292
  • Мнения: 730
Препрочитам си Джубран и ето ви една хубава негова мисъл за успешен ден:

Скритото изворче в душата ви се мъчи да избликне и да забълбука към морето. Съкровището, закопано в дълбините, копнее да се изяви, да заблести пред вашите очи. Ала не искайте кантар да претеглите незнайното имане. Не се мъчете да измерите дълбоко ли е вашето познание ни с прът, нито пък с връв-отвес.  Защото същността ви е море безкрайно и неизмеримо   bouquet

# 293
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Изчетох ви... Тези дни не можех да се застоявам да чета във форума и вие сте писали, писали.....

Благодаря за видеоклипчетата:   bouquet  Heart Eyes  Hug
Осенний ва … 9; / Autumn waltz
Magical Healing Mantra: Om Mani Padme Hum
Deva Premal om mani padme hum
Deva Premal and Miten - Gayatri Mantra

blue diamant, Да помоля и аз за книгата, като я сканираш.... Искам да видя и филма, но не знам дали скоро ще ми се отвори парашута... Онзи руския линк не ми се отваря, а в арената не го открих, когато го търсих....  Sad

Да споделя и моите впечатления от Аватар. Ефектите са страхотни и новаторски - и на мен първата ми реакция беше възхита от красотата. Като сюжет е плосък американски филм - подобен сценарий имат поне два други филма, които съм гледала през последните години (единият беше за една врата, през която се преминава в свят, подобен на Древен Египет, останалото с борбите за независимост на местното население срещу окупаторите много прилича на аватарския военен сблъсък; втория не мога в момента да се сетя, но в деня на гледане на филма ми беше в главата; сещам се и за детски филмчета от сорта на Артур и минимотите - там често има някой агресор, който се опитва да окупира прекрасния свят на невинни и хармонични създания, които накрая успяват да спасят своя свят.... ) Та с две думи, сюжетът е банален, скалъпен според наръчниците за писане на сценарии за американски филми. Но ефектите не могат да му се отрекат - нито един друг 3D филм, който съм гледала, не ми е харесвал толкова и не е бил толкова красив... Гледах го после два пъти на компютъра си, но не е същото - прекалено е тъмен (вероятно за да светят осветените красоти в 3D), повторих на кино с приятели, също вече не беше толкова въздействащ... Явно само първият път имат значение красотите... Иначе и мен много ме издразни подчертания намек за войната в Ирак и бойните сцени/ефекти... Бих предпочела по-малко екшън и повече философия, ама явно, за да се продава, трябва да има по малко за всички....

Не мога да отрека обаче закодирания по-дълбок смисъл за енергията и връзката между всички живи същества на планетата. Въпреки че наивистичния начин, по който е представена, тези безпомощни същества, които се молят под "свещенното дърво" и са абсолютно обречени, когато им го изкореняват... малко е дразнещо.... хем са представени като кръвожадни непобедими войни, които хладнокръвно прерязват гърлото на каквото и да е същество и водят война срещу хората с години, хем са едни такива обречени и безпомощни като монахини покрай дървото си.... Абе има какво още да се желае по отношение на сценария, но има и идеи... Може би най-много ми хареса докторката, която изследваше планетата - май само нейният образ беше осъзнат и философски. Жалко, че я убиха накрая. А, и накрая много смешно ми стана, то затова и повторих на компютъра - във финалната сцена, където се разделят и изпращат обратно "лошите" хора, а малцина "избрани" остават на планетата. "Нашите", добрите, бяха представени хем в образа си на аватари, хем като хора, т.е. имаше ги по два пъти, явно за масовка на финалната сцена са снимали и куклите и хората, които би трябвало да са сляти с тези кукли.... (простете, ако греша, но наистина ми се струва, че са същите лица, 4 пъти го гледах сумарно).

# 294
  • Мнения: 13
Момичета гледайте ако можете в момента Гала т. е. "На кафе". Говорят за силата на мисълта и дават реални примери много е интересно.
Слънчев и чудесен ден на всички  love001

# 295
  • Мнения: 1 346
Синьо мечтание пропуснах да те поздравя за сбъднатите желания, надявам се вече и третото да е факт  Hug

Мили момичета, чудеса стават и аз отново имам щастието да съм благословена с поредното такова. Господ ни обича и благославя всеки, който, и когато се обърне към него. Вече не помня някой от вас беше цитирал или бе дал линк, че молитвата е не просене на неща, а благодарност за сбъднати мечти, увереност, че това, което ни е в сърцата не е сложено случайно там, а е нашата реалност. Моята вяра е че мечтите ни не са наше хрумваме, мимолетна идея, а съкровенните намерения на нашия добър Господ, и че няма случайни неща, а всичко е за добро и всички сме свързани, не живеем сами за себе си /както и вие коментирате посланието на Аватар/!

Нека се сипят чудеса в дните ни и нека не ги спъваме със съмнения, гняв, страхове и т.н! 
Бъдете щастливи и добри! Май скоро не съм ви казвала колко много ми помагате, и вярвам и на всички, които четат тук и респективно и на нашите близки  bouquet  bouquet  bouquet

# 296
  • Мнения: 105
!Diva!  Hug Благодаря ти!Наистина са много важни случилите се,а третото...почти е готово да се случи! Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 515
одеве по Гала даваха един човек за пример как подсъзнанието може всичко,  за съжаление неможах да го гледам, ще чакам да качат серията в Нова плей. някой гледа ли го..Как си представял друго тяло визуализирал, беше супер интересно  Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 554
Аз хванах малко, ама едва ли ще гледам записа по Нова плей. По-скоро ще го потърся във VBOX7 да речем, ако някой го качи. Тия хитреци от тв-то са се изтарикатили и на записите да ни пробутват реклами често-често и не ми е хич комфортно да ги гледам. Защото даже и да се опитам да превъртя записа, той пак ме връща първо на реклама. Мир тям!

# 299
  • Мнения: 515
така ли  newsm78 не съм гледала  до сега от там, нищо мисля да пробвам , ако ме хвнае нервата ще чакам във вибокса да го качат. Беше много инетресно, нещо доктора обясняваше , че е бил много тежък случай и неможел да повярва на чудото  Flutter..

Общи условия

Активация на акаунт