Nuga Best - истински впечатления

  • 15 842
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте,

Има ли някой впечатления от първа ръка за тези уреди, лекуващи почти (ако не и) всичко? Струва ли си инвестиране в нещо на тази фирма? Вече са от доста време на пазара и няма тенденция към изчезване от него, напротив - разширяват се. Знам, че повече се ползват от пенсионери, т.к. за тях цените са по 1 лв на процедура, докато за останалите върви между 7 и 20 лева на сеанс. Ако искаш да си купиш нещо за вкъщи трябва да платиш от 400 до 5000 лв.

Никъде по форумите не намирам вълна от хвалебствия или оплювания, което си го обяснявам с възрастта на потребителите на интернет. Все пак се надявам някой от тук тайно да ги е ползвал, но да не е споделил още нищо за тях Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 474
Аз се възползвах от тази оферта за 1 лв. Успях да ги посетя само 10 дни, но пак имаше ефект. Наистина помагат. И затова си е най-добре да си го имаш в къщи, защото може да се правят процедури до 4 пъти на ден и то по 1 час, а не "рекламните" 40 мин. Там всъщност е магазина за продажба на тези масажни легла.

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Родителите ме сдобиха с този пенкилер.
Казват, че се чувстват добре.
Аз само няколко пъти съм си правила масаж на Нуга бест.

# 3
  • Мнения: 23
Аз съм ходила 3 или 4 пъти но после се чувствам много добре. Все едно някой ти е наместил прешлените точно така както трябва да бъдат.

# 4
  • София
  • Мнения: 20 176
coconuda, ако си от София, най-добре сама да отидеш да пробваш леглото. А и другите уреди. Няма ограничения в броя на процедурите и наистина струват 1.50 лв.
На мен също много ми ги хвалеха и реших да ги пробвам, защото са ми много наблизо. Ходих само веднъж обаче, защото после ме завъртяха други проблеми. Чувствах се малко неестествено по време на процедурата, а там, където трябваше да държа накрайника /отдясно, май на мястото на далака се пада/, после ме боля до края на деня.
Ако не знаеш къде се намира офисът им, мога да ти дам адрес на лични.

# 5
  • Мнения: 1 180
А пък аз чак сега разбрах за това чудо.... Залетях се на масаж в близкия салон, но се оказа, че масажа се прави от такива легла - снощи го пробвах, като ми сложиха на краката и някакво одеялце, затоплящо и нещо за пречистване на черния дроб - и то затопля и свети. В началото ми беше малко неприятно, особено на местата, където са ми проблемите, но после взе, че ми хареса. За 40 мин. - 12 лв. Другата седмица мисля да ходя поне 2-3 пъти, за да видя има ли ефект, че така не мога да преценя.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 40 843
Видях,че и в Пловдив ги има...И аз търся впечатления Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 404
Много ми е странно да не мога да намеря в нета достатъчно коментари за нещо, затова и не смея да пробвам още. Нямам представа за евентуални ползи/вреди от ИЧ лъчение, не знам и доколко е безопасно за гръбначния стълб такова "наместване"....от друга страна много мои познати твърдят, че им действат много добре, а аз имам често болки в гърба и кръста....дано повече хора се включат с информация!

# 8
  • Мнения: 46
Razbrah za tezi legla ot grabo.bg,imashe edna oderta.Stana  i interesno,vzeh si vaucheri s namalenie za 2.50 v Pleven i otidoh.Az po princip sum s izkriven grubnachen stulb i iznoseni m/upreshllenni diskove.Sled purviq masaj se pochuvstvah kato pti4ka-takova oblekchenie beshe.Posle sled sledvashti proceduri zapochnaha edni reakcii,za koito chetoh v neta ,che sa normalni da se poqvqti vpo4ti vsi4kite za koito chetoh mi se poqviha.-depresii,obrivi,nervnost,bolki .......po edno vreme se pritesnih da ne se povredq neshto,zashtoto sled 5tata 6tata procedura vze da me boli adski krusta,gurba...daje kato che li klopashe-ujas i sprqh......pak chetoh az gledah v tubata edni lekcii na edin ruski lekar,koito govoreshe,che ne tr da se pritesnqvame ot tezi reakcii i osobeno za bolki v grubnaka,zashtoto tova e normalen zapochnat proces na vuzstanovqvane i pak zapochnah i sega sum po dobre...i si hodq....i dano naistina sa efektni nqma da spiram.....i taka...Wink

# 9
  • Лондон
  • Мнения: 403
Докато си на леглото е приятно.И до там.Дълготраен ефект няма.

# 10
  • Мнения: 5
Поредната измишльотина с рекламна цел за печелене на пари...какви легла,какви камъни...за какво става въпрос изобщо???Хей събудете се,четете внимателно и не се хващайте на тези въдици бе хора!!!Знае ли някой какво изобщо има вътре в тези легла??Как и защо някой ще ги направи,замисляте ли се?Това все пак е България,и едва ли на някой му пука за здравето на хората за да има определена цена та дори  и ниска.Всичко е реклама за печелена на парииииии разберете го!!!!

# 11
  • Мнения: 623
Много ми е странно да не мога да намеря в нета достатъчно коментари за нещо, затова и не смея да пробвам още. Нямам представа за евентуални ползи/вреди от ИЧ лъчение, не знам и доколко е безопасно за гръбначния стълб такова "наместване"....от друга страна много мои познати твърдят, че им действат много добре, а аз имам често болки в гърба и кръста....дано повече хора се включат с информация!

И на мен ми се иска да намеря повече впечатления в нета

Ходя от месец, но болките в гърба се облекчиха след 2 инжекции

Масажа е приятен, но се тревожа дали не е вреден?

Ако някой има впечатления, моля да публикува

# 12
  • Мнения: 623
Здравейте,

тези уреди, лекуващи почти (ако не и) всичко?

Това ме смущава най-много
Уред където лекува всичко ??????????????
Това само Господ го може

Общи условия

Активация на акаунт