Когато мама пее,СЕПТЕМВРИйче весело се смее!

  • 20 919
  • 702
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 104
Даниелка  Hug супер темичка Simple Smile

# 31
  • Мнения: 9
Благодаря на всички за пожеланията newsm38 Wine Glass,малко ми е скромна почерпката ,но още не съм се научила да качвам  от другите Wink,пък малкия миналата нощ и днес е направооооо,не иска да спи,реве,само на ръце,не съм спала цяла нощ,но така ще е,не знам какво му стана на детенце.Хайде аз бягам че май пак недоволства Laughing

# 32
  • Мнения: 1 427
цоп и аз тука   bouquet
много хубаво заглавие и красиво оформление, както винаги   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 222
geryaleksandrovа, леле, какви 2 часа, аз повече от 15 минути не давам да ме ползва бебо, освен нощем, когато съм в полусънно състояние  Simple Smile На 15-тата минута му спирам кърменето, някой път и по 20 се случва, но повече - не. То иначе съвсем никога нищо няма да мога да свърша, а имам и още 2 деца все пак (а и работа) Wink

# 34
  • Мнения: 2 677
Честит рожден ден на Галка   bouquet и Кирра   bouquet

# 35
  • Мнения: 102
Благодаря ви за пожеланията  Hug   Hug  Hug

Аз не мога да реша дали да давам Деавит- някой знае ли ,защо го отричат и какви са противопоказанията му,че никой не го иска него?  newsm78

# 36
  • Мнения: 1 427
за деавита знам, че има и вит.А в него, може би затова  newsm78

Честит Рожден ден на Гала и Кирра!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 193
Dana_2010 ,тя мойта ,освен че суче много бавно ,а и много често повръща изсуканото и така започваме наново да се храним.Но чак толкова  продължителните хранения са ни основно вечер.Бях с кантрче известно време и установих ,че наистина не поглъща по много Sad .Ако я дръпна на 30-тата минута тя е още гладна и се дере от рев.Освн ,че суче мързеливо ами и не спи през деня Simple Smile само си дремва за по 10-15 мин. през час и когато е будна изисква нон стоп да я забавлявам.Примирих се вече ,че немога нищо друго да върша Simple Smile .

Гала ,в деавта имало големи количества витамин А ,от които бебето няма нужда.Това беше причината ,която ми изтъкна педи ,когато го попитах.

Кира честит рожден ден   bouquet !

# 38
  • Мнения: 102
Добре,ама какво прави този вит А ,та е вреден. А до преди няколко години ,като е имало само деавит как са го давали на бебчетата  newsm78  и не е бил вреден. въпреки,че те и бибероните в мед са им топяли ,а сега и дума не може да става за това.

 E.L. - ти в кой квартал живееш?

geryaleksandrova, като не му е нужно на бебето това количество ,защо така се произвежда ???????????
- знам ,че не ти си човека дето ще ми отговориш на тъпия въпрос ,ама много се дразня. то е вредно, не трябва да е така,ама дай ние ще си го произвеждаме. добре де, ма ....... ..... ра  ,защо не се направи нещо наистина полезно за бебето.

# 39
  • Мнения: 1 427

 E.L. - ти в кой квартал живееш?


във Възраждане, защо ?  Laughing

# 40
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Гала честит празник   bouquet !

Снощи ми се случи нещо много странно.След като Йоана беше сукала вече почти два часа ,реших да и дам от запасите с изцедена кърма.Само че тя категорично отказа шишто ,но продължаваше да настоява да цока от цица.
честит празник на всички момичета
миличка и ние сме така никакви шишета и биби
Даниелка страхотна тема

# 41
  • Мнения: 10
Danielkka, супер е темичката!   bouquet  bouquet  bouquet

Гала, да си жива и здрава, много обичана, ценена и много да те радва беба!! Весел празник!

Да питам и аз някой, който знае най-добре. Напоследък всеки ми казва да съм давала залъгалка биберон. Ама той така я изтрелва, хич не я иска и често просто му давам да посуче за 2-3 мин. и се успокоява - на мен това не ми пречи- но казват, че така не било хубаво и не трябвало така да го свиквам. За мен лично това са глупости, Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms след като той самия не иска, не мога да му я забия в устата. Отделно, че той вече въобще не признава шишето. Един път се бях изцедила, че трябваше да ходя  на лекар... край , баща му се видял в чудо. Та въпроса ми е, има ли нещо нередно в това да не ползва залъгалка???

# 42
  • у нас
  • Мнения: 1 870
цоп и аз тук.

Гала честит рожден ден- всичко което си пожелаеш нека бъде мое пожелание  bouquet
аз давам деавит от 5-6 дни, дори първо и давах по 2 капки вместо по една ooooh! говорих с нашата педи и тя каза че нищо няма да и навреди това че съм и давала по толкова, но да премина на по 1 капка дневно. Когато не е имало вигантол са давали само деавит- е вижте ни , слава богу всички сме живи и здрави. Аз предпочитам да давам профилактика, въпреки че сме на естествено хранене. Като пуснат вигантола ще премина на него. Формулата на вит Д е различна в двата препарата и тази във вигантола е по-лесно усвоима. Peace

айде цунки за всички  bouquet Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен Simple Smile

Даниелка, страхотна темичка.

Лек ден на всички.

# 44
  • Мнения: 1 427
аз пък може и въобще да не давам вит Д. ще видя как ще е времето по-нататък - ако има достатъчно слънчеви дни, ще я извеждам по-често. не съм почитателка на синт. витамини. докато бях бременна само фолиева пих, други добавки не съм вземала и изследванията ми бяха винаги перфектни.

Общи условия

Активация на акаунт