Вятър духа, дъжд вали, Февруарчето усърдно все напред върви! (21)

  • 21 491
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 874
 ДОБРО УТРО !
 


 Joy   Joy



Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 08:32 от Lightning

# 31
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Добро утро  Hug

Моето дзвере се събуди в 5,30 #Crazy и заспа преди малко ,дано поспи та да мога да свърша нещо Rolling Eyes
Дано не вали днес та да излезем навън ,че вече откачам. Май ме гепва депресията и мен Rolling Eyes не съм излизала сама от месеци сигурно ,имам нужда да се видя с приятелки  Tired

# 32
  • Мнения: 179
 Добро утро, момичета!

 Lightning, мерси за кафенцето!

Влизам днес, защото е специален ден за мен. Момичета, искам да се почерпите за здравето на мъжа ми. Днес правим курбан за негово здраве. Миналата година по това време преживя доста тежко заболяване и едва остана жив, а аз как не родих в 5-ти месец не знам Sad. Само като си помисля, че можеше никога да не види това същество, което тогава беше в корема ми Cry. Просто се молете да имате здраве, всичко друго е второстепенно Praynig! Дано нещастията да стоят далеч от моето и вашите семейства Praynig! А мъжете са необходимото ни зло Wink!

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 50
Добро утро. Мерси за кафето и почерпката. Да е жив и здрав мъжа ти и повече никога да нямате такива притеснения!
Моя син пак спа у баба си. Майка ми сега е по-свободна и го взима да разнообрази детето, пък и ние да излезем и да се повеселим малко. Много неспокойна нощ са изкарали. Плакал е в захлас от болки във венците. Нито един зъб все още няма, дано изкарат скоро, че се измъчи и той, и ние...Милото ми детенце.... Sad На всичкото отгоре пак са му тръгнали сополите...Уф!

# 34
  • Мнения: 3
добро утро
мерси за кафенцето,сега пия моето
балеринка,мерси за почерпката-да ти е жив и здрав мъжа,и цялото семейство от здраве да не се отървете!

# 35
  • София
  • Мнения: 110
Лайт, мерси за кафето и слънчевия слънчоглед!  Hug

Балеринке, да е жив и здрав мъжът ти и да не ти се случва да преживяваш подобни терзания повече!  Hug

Приятен ден на всички!  newsm08

# 36
  • София
  • Мнения: 209
балерина, жив и здрав да е мъжа ти и цялото семейство и зло да ви забрави Hug

# 37
  • Мнения: 1 874
балерина, жив и здрав да е мъжа ти и цялото ви семейство !Нека никога да нямате подобни преживявания ! Hug

Омразна ми да седим из къщи - днес облачно, необлачно,само  да  не вали ,излизаме !  Sunglasses

# 38
  • София
  • Мнения: 6 011
ДД!  Grinning
Балеринке, да е жив и здрав мъжа ти и никога повече да нямате неприятни преживявания1  Hug

Пратих Борис при нашите /малко нахално им го натресох без покана Mr. Green/, Максо спи, а аз ще се изкъпя на спокойствие, омммммммм.  Laughing

# 39
  • Мнения: 157
Привет момичета   bouquet !

Балеринка, нека Господ здраве да дава на половинката ти и всички в семейството - Елия, Кристиян и на теб  Hug!
Както му бях набрала на моичкия, веднага ми се изпари и злоба и яд, само като си помислих, че може да го няма...

Lightning, много се смях с кафето, муцунката е досущ като аватара ти!

Мери, поне сте си починали малко, че после пак ще е на твой гръб, а зъбките ще изникнат, лошото е, че не се знае кога  Whistling.

Момичета, хубав ден от нас  Hug!

П.С. Снощи пък, моето Змейче такъв Убав номер ми спретнА... Както я похвалих за добро поведение през деня, вместо да заспи както обикновено, онуй кат оцъкли очи и кат почна един рееееввв... Търси брат си, търси баща си, става, иска играааа... Да ама аз хич не исках... Па за туй се скарахме със съквартиранта, щото много му знае устата, а кат' му дам Деа - облечи я и я сложи в паяка  #Crazy... Ти добре ли си му викам, подръж я малко, да й мине мерака и пак да одим да спим... Та пак рев, и те така се сдърпахме, че кат се извика той и стресна Деа, то пък се захласна и сЯ аз съм виновната... Twisted Evil . Да, ама на мен не ми пука, че го е яд на него си и се опитва да си го изкара на мен  Mr. Green. Нямам нерви, нито желание да се разправям, отиде на село, сигурно да ми гледа сеира дали ще  му мрънкам, но няма да има удоволствието  #Cussing out ... Накрая заспа дятито в 12, като се нарева Убавата...

Последна редакция: нд, 17 окт 2010, 11:50 от s.newa

# 40
  • Мнения: 23
bela, и аз днес не съм късметлийка. Малкото се събуди в 6:30 и заспа чак в 10:30.
А по принцип става в 8.

балеринке, желая ти пожеланието ти да се сбъдне и всички от семейството ти винаги да са при теб и здрави.
Знам много добре какво е близък човек да е болен.

Иначе ние сме добре. Нищо ново при нас.

За анкетата -  ползвам 4-5 от изброените неща. Май съм малко скръндзава и не обичам да правя излишни покупки. Винаги премислям 100 пъти дали не може да се позлва нещо обикновено и просто, а не поредната измислица на пазара. Но признавам, че има и много хитри измислици, които са в помощ.

Цун, Цун от мен

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 432
И аз съм като Понякога - с чаша кафе в ръка и ви чета.

Нека и аз да дебютирам в новата тема, за която благодаря на Котето и на Неви! Ползвала съм 19 от изброените от теб артикули, някои от които само по един-два пъти. Най-трайните си остават подплънките за кърмачки и клечките за уши с ограничител. Други - като четките за шишета и за бебешката главичка, пък съм ги купила, а още не съм ги отворила... Аз обичам всичко стриктно да се изпълнява според указанията, макар и част от тях да са излишни, та затова - Дева, кво да прайш...
Балеринка, пожелавам на мъжа ти и въобще на цялото ти семейство да няма повече нито болести, нито критични ситуации!

Благодаря на Светкавичката за прекрасните кафе "Маймуне" и слънчогледче!

Ради, изключително се впечатлих от тази история...

Ника, надявам се да успееш да поотдъхнеш, като си с едното детенце само, макар и да съм сигурна, че Бо тайничко ти липсва...

Таня, свекървата много добра станала.. Simple Smile Дано тенденцията се запази!

Ами, хайде, засега чао и хубав ден от мен! Всеки да се чувства поздравен!

# 43
  • Мнения: 98
ДД,
Как сте,днес поне до обяд времето е направо страхотно..добре се поразходихме с малкото зверче.
Балеринке да ти е здраво мъжлето дълги години ви желая
Иначе днес и мен от рано ме налегна една ми ти еуфория...рано рано получух смс,че моята приятелка е родила и ми стана едно ми ти хубаво,чак се просълзих(върнах се назад във времето когато дребка се роди) Мисля че е време да вземе да ми дойде,че така ми играят хормоните...То не са Чувства...Емоции...бе страшна работа  Flutter
Иначе зверчето си се буди по 46478 на нощ,отказва си взе така всичко различно от цица и те такива ми ти работи...
Хайде много се разписах нещо...желая ви усмихнат ден и дано се задържи така приятно времето  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Ради, предполагам, че онази еко-сладураната е родила? Последно как? Да и е живо и здраво детето!

Общи условия

Активация на акаунт