Джъмбо във Варна и Бургас

  • 80 048
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 384
ако някой е забелязал-имаше ли детски каски за велосипедисти-аз пропуснах да търся , но вече имам задача

# 76
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ако някой е забелязал-имаше ли детски каски за велосипедисти-аз пропуснах да търся , но вече имам задача

Има по-сериозни и такива за игра.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 4 444
ако някой е забелязал-имаше ли детски каски за велосипедисти-аз пропуснах да търся , но вече имам задача
Имаше, да, но нямаше отбелязан размерът на колко см обиколка отговаря. Аз видях размер "М" с МакКуин, но за колко голямо дете е, иди, че разбери. Трябва да се мери с детето, а аз не искам да го дразня водейки го на такова зарибително място. Посля няма да спинка миличкият от вълнение.

# 78
  • Мнения: 101
flufi в магазин Джъмбо НЕ СЕ МЕРИ стоката! Останах изумена вчера,  когато една девойка от персонала ми направи забележка, че меря сандали на детето си. Политика на магазина било да не се пробват стоките!  Shocked Е как тогава да купя обувка, която не знам дали ще му е удобна, дори и да улуча номера на око!!!!! Питах в този случай дали ще си вземат стоката обратно и да ми върнат парите, ама сетете се какво ми отговори ........ Взех си детето и им обявих бойкот! Няма да пазарувам там  Crossing Arms Има достатъчно магазини, където си уважават клиентите!

# 79
  • Варна
  • Мнения: 77
аз пък вчера пробвах на детето над 10 модела шапки и никой нищо не ми каза.... много странно

# 80
  • Мнения: 13 512
В София рекламации на стоки се приемат само в неделя от 14 до не знамси колко часа. Не може по всяко време, както е по закон. За тях КЗП няма. Жалби,малби...така си стои. Сигурно важи и за Варна

# 81
  • Варна
  • Мнения: 11 340
flufi в магазин Джъмбо НЕ СЕ МЕРИ стоката! Останах изумена вчера,  когато една девойка от персонала ми направи забележка, че меря сандали на детето си.
Симона премери поне 10 чифта джапанки, никой не ни направи забележка, дори напротив, много любезни бяха. Rolling Eyes

# 82
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Това за пробването е пълно безумие. Не съм ходила с детето, няма и да го направя, поради мои си съображения. Но факт е, че накаските НЯМАШЕ размер в см, а само "М". Е, няма да купя и това е. И без това изглеждаха ужасно твърди и с недостатъчно пяна. Мое мнение. За пробването на шапки и обувки съм съгласна, че трябва да е позволено, но имаше майки покрай мен, които с гордост заявяваха, как въпреки забраната, пробвали дрешки. Ами не е приятно според мен бельо или дрехи да са пробвани и захвърлени.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 355
Някой да е ходил днес? Дали е голяма лудница?

# 84
  • Мнения: 101
Ами може след скандала с мен нещо да са си променили политиката на магазина  Mr. Green Не вярвам да е лично отношение само към моя милост. Или другия вариант да не са ви забелязали, че пробвате, защото аз също видях други хора, които да си пробват на децата. Една дама, дори обу бански на момиченцето си, за да прецени дали ще стане върху памперса. Обаче тях никой не ги видя /защото като персонал в целия магазин мернах само 2 момичета, освен касиерките/ и съответно, не им казаха нищо, а аз бях под носа на една девойка, която подреждаше нещо .... Да не говорим, че и табела не забелязах никъде, че стоката не може да се пробва. Най-малкото е редно да го пише!
Както и да е ..... споделям само колко неприятно ми стана и все пак да не се изненадате, ако попаднете в същата ситуация. Всеки сам си преценява дали да пазарува там или не.

# 85
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз днес ходих към 10ч.Е-е-е-е голяма простотия.Очакванията ми бяха по-големи за детски магазин,това е китайски магазин(поне за мен),щом продават и свещници и авто-козметика.Кракът ми повече няма да стъпи там.Уж детски магазин,а разновидности на преносими кошари 3 вида.Браво.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 77
Аз не съм чула да лансират, че е специализиран детски магазин, а го рекламират като магазин "мама, татко и аз".... какво ви пречат пък свещниците и авто аксекоарите......

# 87
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ами може след скандала с мен нещо да са си променили политиката на магазина  Mr. Green

Eдва ли това е причината, тъй като ние посетихме магазина още в събота, аз бях първата, която писа във форума, че вече е отворен. Mr. Green Но ситуацията е била много неприятна, дано да сте попаднали на нервна служителка, а не да е политика на фирмата. Tired

Относно "китайския" магазин за "един лев", не мога да разбера защо гледате боклуците, които продават за стотинки, а не останалите неща, например на Фишър Прайс или Мател, които са на най-ниските цени, които съм виждала досега във Варна?! Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 11 344
В неделя бях с децата. Мерих им шапки, сандали и никой не ми направи забележка. Определено щеше да ми стане неприятно. Надявам се да е инцидентно.

На мен това ми хареса най-много, че не е само детски магазин, а има от всичко. Flutter

# 89
  • Мнения: 3 971
Ами определенно ще го посетим пак. Днес установих , че играчката която купихме за 9,99лв в Кауфланд е 19,99лв Crazy

Общи условия

Активация на акаунт