FarmVille - 34 тема

  • 32 040
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 586
Хайде и аз тук - да следя за новостите в играта Peace
Макар че от два дни така ми забива, че вече ми идва да я зарежа ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 135
Виждам, че скоро се има разширение на кочината. Някой знае ли кога, за да знам да пазя или продавам
Днес тъкмо си продадох излишните прасета.
От няколко дни забелязах, че като вляза във фермата на съсед на наторените квадратчета се вижда какво е засадил и на колко процента е.
И аз си смених пола на човечето и сега ми трябват само 8 дрешки.

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762


Аз ползвам бота в двете ферми, но не разбрах това с гифтбоксовете на съседите  newsm78
Но пък разширих 26 х 26 и си купих доста неща Simple Smile   
Честно казано, понеже ме мързеше да сея бях закъсала с парите и ми дойде добре -  за няколко часа събирам достатъчно
А по стените на съседите не мога да се вредя почти за нищо ... добре, че имам 2-3 съседки, като им пиша за някой мъник, че го нямам и ми пускат линк  Blush

# 18
# 19
  • Мнения: 41
запис и благодаря за темата   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 2 521
Хех, от толкова емоции моето страдание по телето с перчема пропадна някъде.....  Cry
На моята стена никой не пуска такова теленце.....  Sad

А от къде се взима кравата майка за това теле, не я виждам в маркета?

# 22
  • Мнения: 50
здравейте и от мен,искам да питам как мога да се сдобия с прасетата от по-различния цвят (island big,javlina,miniature pig) и как мога да се сдобия с кончета (forest foal и такива подобни) без да си купувам  от зелените пари,защото нямам в излизък-само 16 cash para имам
можете ли да пратите някакви линкове да се сдобия с теази живони,ако не е много нахално Simple Smile Thinking

# 23
  • Мнения: 2 280
Кали мерси за темичката и съжалявам за първа страничка , толкова труд за нищо  Hug

Аз пак да питам за първа страничка?  newsm78

# 24
  • Виена
  • Мнения: 725
Кали мерси за темичката и съжалявам за първа страничка , толкова труд за нищо  Hug

Аз пак да питам за първа страничка?  newsm78
Аз не,че пиша редовно,но пък редовно следя темите...В първа страничка липсват много неща  Rolling Eyes Sad.
Върни се в миналата тема примерно и ще видиш...

# 25
  • Мнения: 2 280
Кали мерси за темичката и съжалявам за първа страничка , толкова труд за нищо  Hug

Аз пак да питам за първа страничка?  newsm78
Аз не,че пиша редовно,но пък редовно следя темите...В първа страничка липсват много неща  Rolling Eyes Sad.
Върни се в миналата тема примерно и ще видиш...

Да де, аз виждам, че липсват. Кали, защо не ги копираш?

# 26
  • Мнения: 129
запис
не пиша много но следя темата редовно.

# 27
  • Мнения: 2 774
Да де, аз виждам, че липсват. Кали, защо не ги копираш?

Защото явно се оказаха напълно безполезни  ooooh!......ботовете са на мода в момента Peace.
Жалко за труда на хората събрали основните неща в 1 пост   bouquet .
Та в този ред на мисли :
и аз ще разкарам всички с ботове, ако разбера кои са - омръзна ми вече от авантаджии със 100 ферми, дето обират всичко по-пътя си. Играе ми се за удоволствие, с добри съседи, не с някакви хакери ooooh!
Как да разбера кои съседи ползват ботове  newsm78...
Аз тази седмица например започнах чистка на съседи пускащи  празни публикации....ами така де, като се раздава нещо под масата...защо след това публикуват....аз цъкам на 5тата сек. и вече ...сори партнер  Tired

# 28
  • London
  • Мнения: 292
Само един гол запис.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 9
запис

Общи условия

Активация на акаунт