Лични впечатления от изпробвани рецепти

  • 2 022
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ако почна да изреждам няма да има кой след мен да пише Wink Страшни попадения има тук и специални благодарности на Тането за нейната кавърма, на Freya за едни кюфтенца в бял сос Konig-незнам си какво  и едни броколи огретен, на Рая с желираната торта, на Хонда зас пълнените гъби и какво ли още не, на Сладка Хапка за една торта, копято миналата година беше снимала даже - не помня как се казва обаче - такава с шоколад - много красива беше, мойта не толкоз, на Teopr за какво ли не не нея, ама полседно за кадаифа с лешници, изобщо момичета - страхотни сте и на всички ви благодаря!
 За нещото, което не стана - пирон чорбата на Ян Бибиян - аз ли нещо не справих, такава ли си е рецептата не за моя вкус незнам обаче стана просто ужасна и веднага замина по течението. Другото,  което правих, и много се хареса на всички с изключение на мен е коледната капама на Radina - нещо не ми достига в рецептата, живи и здрави тази година ще питам повече.
 Така - на първо четене толкова!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 704
тази тема ще се дублира малко с номинациите според мен,но няма лошо де.
не е ли по-добре,ако сме направили някаква рецепта от форума,да напишем впечатленията си от нея в темата,в която е пусната? хем ще я има рецептата на линия,хем ще се прегледат и останалите мнения по нея,хем ще се изтегли напред.
ей,сега ще ти дам пример с една твоя рецепта(много шоколадова торта)  Laughing

# 17
  • Мнения: 1 269
Лични впечатления имам най-вече от желираната торта на Рая и печен кашкавал на фурна Hug И други рецепти съм правила от този форум, но тези са забележителни с тов а, че и синът ми вече ги прави ( на 13г). След като са достъпни за негоеата възраст и се харесват на всички, значи са СУПЕР!!!!!!!!!!

# 18
  • Мнения: 750
тази тема ще се дублира малко с номинациите според мен,но няма лошо де.

МММ, дааа! ПОлучи се така, че идеята ми се изроди. Нещо от сорта "Аз ли криво ти говоря, ти ли криво ме разбираш", ама ... Исках не да похвалим пак една или друга рецепта, а да опишем какво сме направили по нея - ако е имало импровизации, какви са били те и успешни ли са, ако пък не се е получила - защо. Идеята ми беше да си помогнем в предодвратяването на гафове от една страна и да се подсещаме за вариации от друга.
А всъщност се получи точно дублиране на номинациите.
Сериозно се замислям дали да не помоля модераторите да заключат темата, защото в сегашния си вид е безсмислена.


не е ли по-добре,ако сме направили някаква рецепта от форума,да напишем впечатленията си от нея в темата,в която е пусната? хем ще я има рецептата на линия,хем ще се прегледат и останалите мнения по нея,хем ще се изтегли напред.
ей,сега ще ти дам пример с една твоя рецепта(много шоколадова торта)  Laughing

Да, това принципно е чудесна идея, но лично за мен е по-трудно, защото обикновено процедирам така - ако видя рецепта, която ми звучи интересно, си я копирам и я запазвам в един фолдер "рецепти", който съм си организирала в компютъра и си правя разпечатка за вкъщи. А като ми дойде музата, хващам разпечатките и си избирам нещо. Това много пъти става доста след като съм копирала рецептата, а често забравям да си запиша и авторката. Много ми е трудно след това да изровя темата - търсенето ми отнема страшно много време.

Общи условия

Активация на акаунт