Коледният детски календар

  • 46 683
  • 278
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 14 654
Тази година поръчах подаръчетата за коледния календар от little owl. Днес ми дойде поръчката, взех фенерче, лупа, разни работи за изкопаване и мини-боулинг, който ми запълва половината дни, защото ще слагам по 1 кегла всеки ден в джобчето, няма да го дам накуп Simple Smile

# 121
  • Мнения: 3 993
Толкова много оригинални и свежи идеи, че има за няколко Коледи напред. Hug
Изборът е трудна работа.  Simple Smile

Тази година поръчах подаръчетата за коледния календар от little owl. Днес ми дойде поръчката, взех фенерче, лупа, разни работи за изкопаване и мини-боулинг, който ми запълва половината дни, защото ще слагам по 1 кегла всеки ден в джобчето, няма да го дам накуп Simple Smile

Страхотни неща има в "Малкия бухал", но малко скъпички ми идват.  Rolling Eyes

# 122
  • Мнения: 2 309
И мен взе да ме обзема коледното настроение  Laughing нов календар купихме преди няколко дена от Джъмбо / новият на Ботевградско шосе; доста по-приятен и просторен е от другия/.
Миналата година зареждах всяка вечер един чорап. Най-вече с дребни сладки неща. Накрая само не издържах и мушнах и един дървен чадър. За тази година обаче се колебая какво да е. Затруднена съм, защото джобчетата са доста малки. Но идеята с ластичетата и разните момичешки дрънкулки, ми допадна.

# 123
  • Мнения: 7 605
Ето още една идея, направена от ролки от тоалетна хартия: Снежен човек http://bastelbibu.blogspot.com/2008/11/adventskalender-schneemann-frau.html  Много ми харесва  Heart Eyes

# 124
  • Мнения: 2 090
Запленена съм тотално. Crazy Започвам да мисля коледно, а до днес ми се струваше, че още е рано. Влюбих се във влакчето от кибрити, картонената елха, и едни дядо Коледовски къщички! Благодаря ви, момичета, страхотни сте   bouquet. Изчетох темата на един дъх, иде ми още сега да запретна ръкави. Laughing

Tatjana, много естетичен Снежко. Grinning

# 125
  • София
  • Мнения: 308
Янечек, страшно ти благодаря за идеята за боулинга!  bouquet Купих от Бухала такъв мини-боулинг, но не се сетих, че мога да го давам на части. От там взех също хармоника, крокодил и музикална кутийка.
Последно решихме елхата да не е картонена, защото няма къде да я сложим, а да е от фолио и да я залепим за стената. Листчетата със задачките за деня да са обвити като бонбончета и да са залепени за елхата, а подаръчетата да слагаме всяка сутрин в коледен чорап, закачен под нея. Нямам търпение да я видя вече готова.  Grinning

# 126
  • Мнения: 221
SZA, да към теб бе въпросът, но съм се объркала  Grinning   bouquet
N.M.W.   bouquet най-удобно ми е от Карфур  Hug

# 127
  • Мнения: 6 441
Ето още една идея, направена от ролки от тоалетна хартия: Снежен човек http://bastelbibu.blogspot.com/2008/11/adventskalender-schneemann-frau.html  Много ми харесва  Heart Eyes
Страхотен е! Знаех си, че има причина да събирам ролки от ТХ от 2 месеца  Crazy

# 128
  • Мнения: 2 090
...Знаех си, че има причина да събирам ролки от ТХ от 2 месеца  Crazy
A мен пък ме е яд, че не позволих на момчето си да си направи повече бинокли, а ''само'' 3-4 Whistling. Щяхме да ги ''разглобим'' и да измайсторим нещо такова. Нищо, догодина. Grinning

# 129
  • Мнения: 488
Аз реших да разпечатам ДАдо Коледа от крокотак и с малката ще лепим брадата Simple Smile
Мисля да го лепна на дебел картон и така. За подаръци  Thinking още не съм ги докарала до 24, но това с купуването на подарък с повече елементи и разпределяне по дни ми хареса много  Peace Благодаря!

"Тоалетният" Снежко също е готин, но ние си имаме истински смърч в саксия на терасата и ще окрасяваме него  Peace А напролет ще го засаждам някъде, че вече доста порасна  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 14 654
Такива цилиндри, като от тоалетна хартия, могат да се направят от правоъгълници, хванати на 2-3 места с телбод. Не е задължително да се изкормят 24 ролки  Laughing Аз съм правила преди години елха от такива цилиндърчета, но повече ми харесва календар с джоб, а и по-бързо се прави. Освен това сега някои подаръчета не мога да ги събера в такова цилиндърче.
Little wingels,
аз затова взех нещо, което ще давам на части - по този начин не идва по-скъпо отколкото да слагам взеки ден бонбонки и шоколад. Не съм предвидила 24 подаръка - ще редувам с лакомство.

# 131
  • Мнения: 7 605
Аз от миналия месец събирам тоалетни ролки, профилактично, понеже не съм решила още какъв ще е календара тази година. В крайна сметка мога да оставя миналогодишния  Laughing

# 132
  • Мнения: 2 028
аз сякаш най-много харесах този Коледен календар от Крокотак...

за подаръчетата още умувам, засега съм се запасила само с тези шоколадовите парички, идеята да се редуват лакомства и играчки е екстра  Peace

# 133
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз също разпечатах календара от крокотак. Синът ми хич не иска да оцветява, но кака му ще помага, иначе обича да лепи Simple Smile Лего календари  им поръчах и оттам ще са наградите Simple Smile

# 134
  • Мнения: 6 441
А може ли да качите някъде файла за разпечатване от Крокатак?
Нямам принтер на компютъра и трябва да го занеса някъде да го разпечата.   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт