Обличате ли момиченцата си в розово?

  • 2 657
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 613
Тя няма много розови дрешки, понеже и аз не съм фен на розовото, но я обличам от време на време.

# 16
  • Мнения: 9 990
Не робувам на цветове.Обличам си детето във всякакви ,често и розови дрешки.Синьото също много присъства в гардероба и,тя е мургава и много и отива,както и червеното.Наскоро ни подариха/единствения ни подарък междудругото!!!/ марково яке,зимно,розово на цвят-какво да взема да го хвърля ли като е розово.Дразнещо е,когато те подпитват за нещо,каквото и да било/мен така ме подпитваха няма ли да прохожда това дете!/Не се хабете за глупости Peace

# 17
  • Мнения: 1 090
Докато бях бременна, купувах само сини дрешки, защото и аз не обичах розово. Но от както се роди Марина, не мога да се стърпя и купувам предимно розови дрешки.  Embarassed Идея си нямам защо ми се промени така вкуса.

# 18
  • Мнения: 582
Върла фенка съм на розовото. Живи и здрави, сигурно това ще е преобладаващия цвят на обличане Wink

# 19
  • Мнения: 125
  bouquetАз също обли4ам дъщеря ми,както в розови дрешки,така и сини.поздрави от нас!!! bowuu bowuu bowuu

# 20
  • Мнения: 5 713
Пове4ето й зимни дрехи са розови, но не защото ми е фикс идея или защото розово=моми4е. Просто така се е слу4ило. Лятото пък беше голяма шарения. По едно време пък зелено и оранжево все ме вле4еше да купувам.

# 21
  • Мнения: 2 609
Да,обличам я в розово,но също и в много други цветове.Както каза някой,държа на модела,повече отколкото на цвета Simple SmileНапоследък нещо съм се отплеснала на оранжево Wink

# 22
  • Мнения: 8 505
Напоследък нещо съм се отплеснала на оранжево Wink
Мда,и аз много я обличам в оранжево,особено в комбинация със синьо (ех,това синьо Wink) или червено.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 999
Обличам я. Имам ли друг избор?  Thinking

Момичешките дрехи са главно в розово, после има лилаво-виолетово, оранжево и червено и това е.

От толкова розово докато порастне ще съм хванала диабет  Sick Хубавото е, че Дариа си е малко тъмничка, но пък светлоока и розовото й отива, а и ме дразни да й викат 'момченце' като е облечена в синьо. #Cussing out

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Скоро бях на погача на една съседка с дъщеричка и докато избирах дрешка за подарък, гледах специално да не е розова, защото знаех, че всички това ще подарят. И не сбърках, като ги видях - всичко беше розово и роклички, и гащеризони, и пантофки, и абсолютно всичко... Само мойто комплектче - жълто Rolling Eyes
А иначе,  майките на момичета сте облагодетелствани от към цветове, защото може и в синьо и във всички други цветове да ги обличате, ама момченце в розово... не върви.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
а и ме дразни да й викат 'момченце' като е облечена в синьо. #Cussing out

Мен ме питаха "Момченце ли е?", когато беше облечена в червена рокля, ти за едното синьо си се притеснила  Laughing

# 26
  • Мнения: 5 103
ми аз съм още бремена но да ако е момиче мисля в розово не би ме кефило да я бъркат с момче

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Juana  smile3532, какво съм се притеснила и аз?

а е толкова сладко бебчето ти пу-пу  smile3521

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Обличам я понякога. Обаче и мен ме драязни като и сложа нещо синьо и някой ме попита" Момченце ли е?" или "какъв  юнак!".
Иначе и слагам и жълто и бяло и оранжево и бледо зелено и сиво.
Нямам любим цвят. Мисля, че всеки цвят и отива.

# 29
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Синьо, розово, червено, жълто...нали си е моя и смятам, че всички цветове и отиват Crazy...розово аз лично мразя като цвят, но на Рони не знам как половината и гардероб е такъв...

Общи условия

Активация на акаунт