Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 77

  • 34 307
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 064
.... и като кажете нещо за Кенан не вдявам за езелския Кенан ли става въпрос или за мелодичния Laughing
Но като ми остане време ще го почна тоя филм, всъщност един път гледах десетина минути от него, тъкмо тази Ламия  връщаше цигулката на онзи симпатяга, обаче той не я искаше щот била купена с парите на нам кой си ...

Мелодичният Кенан тук има много почитателки, внимавай...  Laughing Laughing Laughing А този нам кой си е виновникът да я има тази тема и  много от нас да са тук - любимият ни Ийит.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Малко ще ти е трудно да ги различаваш, но ето ти един жалон - за мелодичния Кенан се говори с любов...  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И за нам кой си - също с любов  Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 19:56 от B l a n k a

# 16
  • Мнения: 33 399
Абе някой по-млад от мен да каже.....само на мен ли ми се стори че не дадоха цялата серия днес newsm78 или съм тотално изветряла и не помня как свършва  Rolling Eyes
100 % не си сгрешила. И него ще нарежат  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 17
  • Мнения: 3
Абе някой по-млад от мен да каже.....само на мен ли ми се стори че не дадоха цялата серия днес newsm78 или съм тотално изветряла и не помня как свършва  Rolling Eyes
Аз си мислех, че ще видим Джамил как цопва от терасата, но го оставиха за другия път. hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 33 399
Абе някой по-млад от мен да каже.....само на мен ли ми се стори че не дадоха цялата серия днес newsm78 или съм тотално изветряла и не помня как свършва  Rolling Eyes
Аз си мислех, че ще видим Джамил как цопва от терасата, но го оставиха за другия път. hahaha hahaha hahaha
Евентуално утре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3
Абе някой по-млад от мен да каже.....само на мен ли ми се стори че не дадоха цялата серия днес newsm78 или съм тотално изветряла и не помня как свършва  Rolling Eyes
Аз си мислех, че ще видим Джамил как цопва от терасата, но го оставиха за другия път. hahaha hahaha hahaha
Евентуално утре  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Явно! Hug Hug Hug Hug

# 20
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Значи ми се отлага деменцията Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3
Значи ми се отлага деменцията Mr. Green
Абе Нова са ни спретнали масова лоботомия ама карай...
 #Crazy #Crazy #Crazy Joy Joy Joy Joy

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Значи ми се отлага деменцията Mr. Green
Абе, я пини малко гинкобилоба ...е така превантивно. Joy Joy Joy Joy Joy
И без тва си вече куку-руку... hahaha hahaha hahaha ( и аз де... Rolling Eyes)

# 23
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Значи ми се отлага деменцията Mr. Green

 Еййй, чшшшшшш, малката, кви деменции-меменции те гонят, а? Нема да говориш така на кака си!  Mr. Green Hug. Ей ти едно подписче, да му се радваш  Heart Eyes

 


 Еж, чака те чиляка Simple Smile

# 24
  • Мнения: 33 399
Али и Азад са страхотни  Crazy Дано се съберат  Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green

# 25
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
  Joy Joy Joy























 Ай стига толкоз!  Mr. Green


# 26
  • Мнения: 33 399
Хадиии бееееее...
Алито обаче е страшен  Crazy

# 27
  • Мнения: 3
Късметче, ще го сънувам този Ийит, бе!
Разтупа ми се сърцето.
  bouquet

# 28
  • Мнения: 3
Хадиии бееееее...
Алито обаче е страшен  Crazy

Оооох, и Алито също!

# 29
  • Мнения: 33 399
Късметче, ще го сънувам този Ийит, бе!
Разтупа ми се сърцето.
  bouquet
Леля ми от около 2 седмици гледа сериала и каза,че го гледа до късни доби и после сънува Дженгиз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт