боя за коса ИНОА

  • 111 253
  • 448
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 50
B & C не се получи цвят близък до естествения ми. Стана доста по светъл, веждите ми се открояват, и има някакъв червено- меден отенък....аз си се харесах, не че е голям проблем. Но ми се ще да мога да се доближа до естествения ми цвят на макс. Мисля че взех доста светъл нюанс, но така по интернет, няма как да преценя и да видя истинския цвят. Тук на всяка картинка е различен  Rolling Eyes.

Ухх еми освен пак Иноа, със следващия номер, пък накрая като улучкам, вече ще е лесно.

Аз по междудругото проверих в ибей как вървят цените, но там се продават без олео гела и оксиданта. Но после да проверя нещо в Златната Рибка и какво да видя, пуснали са само олео гела и оксиданта, да се продава, което е просто чудесно.
Защото сметнах че не си заслужава да си купя от ибей боята, пък после всеки път да поръчвам и от златната рибка и с доставката и става доста. Но ако поръчам от златната няколко наведнъж ( олео гел и оксидант) и няколко бои от ибей, цената си става доста прилична около макс 30 лева....само веднъж на налучкам цвета  Laughing.

# 346
  • Мнения: 50
Може ли да ми помогнете малко с ' топлите' и 'студени' цветове. Чудя се дали топлите, не придават точно този медено/ червен оттенък  newsm78.

Последна редакция: сб, 11 фев 2012, 14:32 от Jana d' Ark

# 347
  • Мнения: 3 675
Може ли да ми помогнете малко с ' топлите' и 'студени' цветове. Чудя се дали топлите, не придават точно този медено/ червен отенък  newsm78.
Правилно си се ориентирала - точно топлите цветове придават този меден оттенък.

# 348
  • Мнения: 10 760
Здравейте,
боядисах се в салон с Лореал Мажирел и бях много доволна от цвета и трайността. После си купих същата боя от Златна рибка, фризьор ме боядиса, но още на първото измиване цветът падна от белите коси, а и по време на самото боядисване не усещах характерното щипане от 6% оксидант.
Една приятелка ми каза, че и тя имала същия проблем с трайността на боите на Лореал от Рибката, въпреки че тя не се изсветлява, а се боядисва черна. Някой да е имал подобен проблем?

# 349
  • Мнения: 372
Не, не съм имала такъв случай. Не съм се боядисвала в салон нито с Мажиблонд(в моя случай), нито с Иноа, но и двата случая боята не ми е падала за едно измиване.   newsm78
Забелязах поста ти и в темата за професионалните продукти, но мисля, че е хубаво да споделиш повече подробности около боядисването. Голяма част от отговорността за задържането на боята върху косъма носи правилната поддръжка.   Peace

# 350
  • Мнения: 3
Може ли да ми помогнете малко с ' топлите' и 'студени' цветове. Чудя се дали топлите, не придават точно този медено/ червен отенък  newsm78.
Правилно си се ориентирала - точно топлите цветове придават този меден оттенък.


Моят фризьор ме прави с топли цветове на Иноя - някакво русо и стои много приятно, определено няма червеникави оттенъци

# 351
  • Мнения: 10 760
Feeling,
aз и друг път съм имала проблем с падане на цвета, но бяха други бои COllage i Apfapair (или нещо подобно). Бях много щастлива след като ме боядисаха с мажирела и той издържа 4 седмици почти на белите коси.
И след двете боядисвания - в салона и с купена от Рибката боя съм поддържала косата по един и същи начин, с едни и същи продукти, но разликата в трайността е огромна Cry

# 352
  • Мнения: 372
Feeling,
aз и друг път съм имала проблем с падане на цвета, но бяха други бои COllage i Apfapair (или нещо подобно). Бях много щастлива след като ме боядисаха с мажирела и той издържа 4 седмици почти на белите коси.
И след двете боядисвания - в салона и с купена от Рибката боя съм поддържала косата по един и същи начин, с едни и същи продукти, но разликата в трайността е огромна Cry

Много неприятно.   Confused   Освен да се свържеш с фирмата и да ги уведомиш, знам ли?   newsm78   Аз все от там взимах(сега се боядисвам в салон) и не съм имала подобно оплакване.
Как процедирахте с фризьора, който те боядиса?

П.С.  Може би трябва да пренесем въпроса в темата за професионални продукти.  Blush

# 353
  • Мнения: 10 760
Благодаря ти, Feeling, няма смисъл да спамя темата. Тъй като трябва пак да се боядисвам скоро и имам още една боя от Рибката, ще отида с нея в първия салон, в който се боядисах и бях доволна да видим какво ще стане. Боята е в оригинална  опаковка, но окислителят е в една бяла тубичка без никакви надписи.

# 354
  • Мнения: 372
Благодаря ти, Feeling, няма смисъл да спамя темата. Тъй като трябва пак да се боядисвам скоро и имам още една боя от Рибката, ще отида с нея в първия салон, в който се боядисах и бях доволна да видим какво ще стане. Боята е в оригинална  опаковка, но окислителят е в една бяла тубичка без никакви надписи.

Моля, моля!     Hug
Окислителя идва така, но аз винаги съм имала надпис - какъв е, до кога е годен,...
Предполагам, че взимат големи туби и измерват доза за боядисването. 

# 355
  • Мнения: 3 675
Аз не съм виждала оксидант в малки опаковки за еднократно боядисване - все пак това е професионална боя и е нормално да се продава оксидант към нея в големи шишета. Златна рибка в случая ви прави услуга, че ви отлива от големите шишета, а не ви кара да си купите еднолитрово шише.
По въпроса за падането на боята и белите косми - Възможно е косата да се е изтощила от много боядисване и за това да пада цветът, но също така е възможно причината да се крие другаде - ние не знаем как точно е процедирал фризьорът. Възможно е да е правил препигментация, също така е възможно да е сложил по-малко от оксиданта, което също може да окаже влияние. От златна рибка отмерват винаги едно и също количество, а фризьорите понякога слагат повече, понякога по-малко - в зависимост от случая и индивидуалните нужди на клиента.

Моят фризьор ме прави с топли цветове на Иноя - някакво русо и стои много приятно, определено няма червеникави оттенъци
При теб може да няма, но при друг може да се получат.  Simple Smile
Всичко е строго индивидуално.

# 356
  • Мнения: 1
Отскоро съм тук,но ми харесва тази обмяна на мнения Нека и аз да споделя нещо за продуктите Л"ореал.Вземах ги от сайт,но след 3-4 не дотам сполучливи боядисвания отидох в салон.Там от дума на дума разбрах,че те са регионални Тоест произведени са според генотипа За Бъпгария и част от Европа  са едни,за Русия -други по състав ,а за Америка съвсем различни.Но това от сайта не го казват.За оксидант без етикет, както прочетох тук ,не знам какво да кажа Сега се боядисвам с мажирел за втори път и съм доволна Е, това е .

# 357
  • Мнения: 50
Е то на русо, може ли да се получи червен отеннък, вие ме убихте  Laughing?

Аз съм кестенява, мислех някоя от 6 ците на Иноа да грабна( предния път бях със 7 нещо си), ама в различните сайтове, все червени излизат и то ярко червени, а в рибката не са....много странно. И сега незнам какво да си взема  Rolling Eyes.

B & C   bouquet.

# 358
  • Мнения: 372
Е то на русо, може ли да се получи червен отеннък, вие ме убихте  Laughing?

Аз съм кестенява, мислех някоя от 6 ците на Иноа да грабна( предния път бях със 7 нещо си), ама в различните сайтове, все червени излизат и то ярко червени, а в рибката не са....много странно. И сега незнам какво да си взема  Rolling Eyes.

B & C   bouquet.

Зависи това 6 или 7 и нещо си... какво "нещо си" е.   Peace
Ако "нещо си", е меден отенък, няма как да стане пепеливо, например.    Peace

# 359
  • Мнения: 411
Здравейте,
боядисах се в салон с Лореал Мажирел и бях много доволна от цвета и трайността. После си купих същата боя от Златна рибка, фризьор ме боядиса, но още на първото измиване цветът падна от белите коси, а и по време на самото боядисване не усещах характерното щипане от 6% оксидант.
Една приятелка ми каза, че и тя имала същия проблем с трайността на боите на Лореал от Рибката, въпреки че тя не се изсветлява, а се боядисва черна. Някой да е имал подобен проблем?


здравейте, и аз имам проблем с боите от златна рибка. Опитвах да се боядисвам няколко пъти с нея- първо в салон, после сама и после пак в салон. Силно се съмнявам вече че от там получаваме оригинални бои и окислители. Излиза значително по-евтино, но качеството е съвсем друго.

Общи условия

Активация на акаунт