боя за коса ИНОА

  • 111 093
  • 448
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 180
Момичета, имам средно кестенява коса. Иска ми се хубав шоколадово-кафяв цвят или шоколадово с червеникав оттенък. Кой номер на Иноа да си взема?   bouquet

# 406
  • Мнения: 3 675
Момичета, имам средно кестенява коса. Иска ми се хубав шоколадово-кафяв цвят или шоколадово с червеникав оттенък. Кой номер на Иноа да си взема?   bouquet
Не съм се боядисвала с кафява боя и не мога да ти дам съвет за номер от личен опит.
Единственото, което мога да те посъветвам е да разгледаш каталога и да си избереш цвят.
Можеш  да потърсиш и снимки в Интернет.

# 407
  • Мнения: 42
Здравейте радвам се че попаднах на тази тема Simple Smile
Виждам че в много от темите се споменава за този магазин златна рибка,
бих искала и аз да си поръчам боя от там на Иноа Лореал без амоняк.
Какъв е телефона и адреса на този магазин и от къде мога да си поръчам, как става процедурата.
Също така бих попитала за съвет искам да си направя цвят светло кестеняв. Кои цвет е най-подходящ като номер? Последната ми боядисване беше в салон където ме боядисаха с Иноа без амоняк 6.13 мисля че беше но в корена ми стана много по светло от държината, което ме учуди много. Отговора на фризиора беше незнам защо е станало така( което е без комента). Дължината ми стана страхотен светло кестеняв цвят а в корена след 4-тото измиване се получи 2-3 тона посветло тъмно русо. Искам да си боядисам само корена защото по дължината съм доволна, бих се радвала на съвет от хората които имат опит с цветовете на Иноа.
Най вече моля за кординати на този магазин златна рибко от къде мога да го видя Simple Smile
Благодаря Ви

# 408
  • Мнения: 42
Здравейте отново, поразрових се в интернет и намерих магазина:)
Видях и цветовете които искам, интересувам се как да преценя оксидантите как се избират по-какъв критерии;3%, 6% и 9% Как да преценя какъв оксидант да си взема.
Корена ми е мисля че тъмно кестеняв, но не много тъмен.
Благодаря ви

# 409
  • Мнения: 42
Mоже би е добре да покажеш какъв резултат очакваш.   newsm78   Тъмно русо в каталога на Иноа водят 6-ца. Аз съм с естествен цвят 6 и хич не ми се виждаше тъмно русо.   Laughing

Тъкмо поръчах номер 5 от гореспоменатата нова Иноа 1:1.  Целта ми в момента е да се върна бавно към естествения си цвят след суперизсветляващи бои и умишлено взимам по-тъмен тон, защото ми е ясно, че ще се поотмие.   Peace

Ще споделя развитието.   Wink

Здравей,
може ли един съвет,
аз също си купих боя за коса Иноа без амоняк 6-ца, но се чудя  какъв оксидант да си взема.
Преди 15 дена съм се боядисвала с 6.13 и в корените ми стана по светло от дължината, държа да отбележа, че това ми го направиха в фризьорски самол ужас направо. След което като отидох пак там, след изминали 10 дена ме матераха, резултат никакъв нямаше.
Решила съм сама да се боядисвам вече, затова си купих 6-ца натурална без отенаци, защото 6.13 е с жълт отенак и бие на жълто в корените. Били ме посъветвала какъв оксидант да ползвам.
Ще боядисам само корените - участъка които е по светъл, надолу съм доволна от цвета.
Естествения ми цвят е средно кестеняв.
Благодаря

# 410
  • Мнения: 237
Шестицата на мен излиза тъмно кестеняво, т.е. идеално се покрива с естествения ми цвят. Ползвам оксиданта с по-ниска концентрация - за начало по-добре пробвай с него, мисля, че ще ти е достатъчен. При мен боята /с ниския оксидант/ покрива отлично бели косми, които не са много, но достатъчно, за да се забелязват и да ме дразнят   Crossing Arms

# 411
  • Мнения: 42
Шестицата на мен излиза тъмно кестеняво, т.е. идеално се покрива с естествения ми цвят. Ползвам оксиданта с по-ниска концентрация - за начало по-добре пробвай с него, мисля, че ще ти е достатъчен. При мен боята /с ниския оксидант/ покрива отлично бели косми, които не са много, но достатъчно, за да се забелязват и да ме дразнят   Crossing Arms

Здравей,
аз неискам да ми стане тъмно кестеняво иска ми се да стане светло кестеняво, понеже дължината ми е светло кестенява. След няколко измивания цвета не става ли по-светъл?
Шестицата се води тъмно русо, би трябвало да е между 5-ца и 7-ца.
С 3% оксидант по тъмно ли ще се получи от 6%-нтния.


# 412
  • Мнения: 180
Момичета, имам средно кестенява на цвят коса. Кой номер трябва да ползвам, за да се получи цвят близък до тези? Simple Smile



# 413
  • Мнения: 42
Момичета, имам средно кестенява на цвят коса. Кой номер трябва да ползвам, за да се получи цвят близък до тези? Simple Smile





Здравей, за точния номер не мога да ти кажа, защото не съм се интересувала за този тон, но със сигурност в цвета трябва да има медено. Преди време по преценка на една фризьорка ми препоръча и в последствие пробвах нещо подобно водеше се медно русо, мисля че беше към 7 цвят с меден отенък задължително, за да се получи този блясък.

# 414
  • Мнения: 42
Попаднах на изключително полезна информация за това как се избира цвета на боята, която никоя фризьорка досега не можа да ми обясни.
Ще Ви бъде от огромна полза при избора на цвят
http://candyumyum.blogspot.com/2012/09/2_1044.html

Мистерияна на цветовете вече е разкрита  Peace

# 415
  • Мнения: 237
Според мен не се измива цвета и е доста трайна, сравнявам с Мажирел на същата марка - почти същата трайност при мен. Но повечето мнения, които съм чела, са, че пада боята бързо  newsm78

Смеси малка част от боята и оксиданта 1:1 и мацни някоя част на корените, където не се вижда много  Peace

Така ще прецениш дали да клепаш цялата коса  Mr. Green

# 416
  • Мнения: 42
Според мен не се измива цвета и е доста трайна, сравнявам с Мажирел на същата марка - почти същата трайност при мен. Но повечето мнения, които съм чела, са, че пада боята бързо  newsm78

Смеси малка част от боята и оксиданта 1:1 и мацни някоя част на корените, където не се вижда много  Peace

Така ще прецениш дали да клепаш цялата коса  Mr. Green

Точно това направих вчера, но видима разлика не можах да видя.
Може би трябваше повечко да сложа. Пак ще пробвам само на едно място. Но ще поизчакам още време и преди да реша да се боядисам тогава ще пробвам.

# 417
  • Мнения: 42
Забравих да поясня с 3% пробвах. Ще пробвам по голям участък за да се вижда по добре и ще споделя резултата.

# 418
  • Мнения: 42
Здравейте днес бях в магазина златната рибка мислих да купя и 6% оксидант, но ми препоръчаха 3%,
тои е препоръчителен за тон върху тон и в моя случай щяло да е най добре.

# 419
  • Мнения: 3 675
Боядисах се с новата (вече стара) Inoa и съм много доволна!  newsm76
Много ми се искаше да я пробвам, но не ми се поръчваше по Интернет. Сега я намерих в реален магазин, при това съвсем наблизо до дома ми и мисля да продължа с нея  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт