боя за коса ИНОА

  • 111 179
  • 448
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 75

здравейте, и аз имам проблем с боите от златна рибка. Опитвах да се боядисвам няколко пъти с нея- първо в салон, после сама и после пак в салон. Силно се съмнявам вече че от там получаваме оригинални бои и окислители. Излиза значително по-евтино, но качеството е съвсем друго.

А пробвала ли си и следния вариант - да вземеш боя от салон и да се боядисаш в къщи сама....  Thinking

# 361
  • Мнения: 411

здравейте, и аз имам проблем с боите от златна рибка. Опитвах да се боядисвам няколко пъти с нея- първо в салон, после сама и после пак в салон. Силно се съмнявам вече че от там получаваме оригинални бои и окислители. Излиза значително по-евтино, но качеството е съвсем друго.

А пробвала ли си и следния вариант - да вземеш боя от салон и да се боядисаш в къщи сама....  Thinking

не не съм пробвала, питах на едно две места, но не продават. Ти пробвала ли си, и ако да от кой салон и за колко си купила боята?

# 362
  • Мнения: 75

здравейте, и аз имам проблем с боите от златна рибка. Опитвах да се боядисвам няколко пъти с нея- първо в салон, после сама и после пак в салон. Силно се съмнявам вече че от там получаваме оригинални бои и окислители. Излиза значително по-евтино, но качеството е съвсем друго.

А пробвала ли си и следния вариант - да вземеш боя от салон и да се боядисаш в къщи сама....  Thinking
не не съм пробвала, питах на едно две места, но не продават. Ти пробвала ли си, и ако да от кой салон и за колко си купила боята?

Не , аз се боядисвам с професионални  бои , но не от тези които се продават в рибката. Купувам от магазин. Предположих да не би да пропускаш някои тънкости при боядисването ( нанасяне на боята , време на престой и т.н. ) и от там да се получава и различния резултат .....     

# 363
  • Мнения: 411
Не Дачита,  не е там проблема, за да съм сигурна че не е от нанасянето в  къщи, се боядисвах няколко пъти както казах с боя от рибката, занесена във фризьорски салон.

# 364
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
аз съм ползвала от рибката боя и нямаше никаква разлика с купена от друго място

но в много салони добавят в смесите нещица, които ти в къщи не добавяш, вероятно не го правят и когато ти сама си занесеш боята  Peace

а когато приготвят сместа в салона - ти виждаш ли какво точно забъркват  newsm78

# 365
  • Мнения: 3 675
В салоните доста често не мерят оксиданта, а го слагат на око  Wink
Понякога е по-добре да се сложи повече, понякога по-малко.
Боята  не се забърква под носа на клиента и доста често дамите не знаят с какво точно са ги боядисали  Laughing

# 366
  • Мнения: 10 693
Първият път, когато ме боядисаха с Лореал в салон видях как забъркват боята - опаковката на Мажирел + отмерване на количеството оксидант от голяма опаковка с помпа. Не са слагали нищо друго, може тайната да е в измиването и слагането на някакъв фиксатор тогава. Нямам идея.

Вторият път боя от рибката и боядисване в друг салон - цветът стана, но падна много бързо от белите коси.

Питах в един салон - казаха ми, че купуват боята по 17лв., но им искат зареждане на стойност 900лв.

Следващият път ще си занеса боята от рибката в първия салон, в който ми намекнаха, че можело боята да не е оригинална и да ме боядисат там.

# 367
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
първия Мажирел, а втория път ИНОА или и двата пъти Мажирел?

# 368
  • Мнения: 10 693
И двата пъти Мажирел 7.13 + 6%.

# 369
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
вероятно разликата в е пропорциите, както и грижите след боядисването, едно посещение на СПА или ползване на по-маслени маски с нагряване - се отразяват Peace

# 370
  • Мнения: 4
Здравейте. Естествения ми цвят е светло кестеняв и от година си правя кичури с блондор. Имам малко бели косми. Иска ми се да спра с блондора /естествено само корени правя/, но пък и не искам все още да я боядисвам цялата. Та дали ще се получи добре ако започна да си правя кичури с тази боя? И дали целия кичур трябва да се маже или може само корена? Какъв номер да си взема според вас за целта? Май ще е по-добре да е от новата боя за белите коси.

# 371
  • Мнения: 227
Веднъж се направих с тази боя, при фризьор.Не се бях боядисвала от една година.Верно цветът се получи, но не беше траен, а косата ми определено не беше пощадена от боята.За 120те лева с които ме обрулиха мога смело да кажа, че не си заслужаваше.

# 372
  • Мнения: 0
Веднъж се направих с тази боя, при фризьор.Не се бях боядисвала от една година.Верно цветът се получи, но не беше траен, а косата ми определено не беше пощадена от боята.За 120те лева с които ме обрулиха мога смело да кажа, че не си заслужаваше.
И при мен така се получи. Вече писах, че още на второто измиване ми падна боята, иначе цвета беше хубав.

# 373
  • София
  • Мнения: 783
Здравейте, мисля да се пробвам с Иноа, проблема е е имам упорити бели коси, косата ми е къдрава, гъста и твърда или както каза моята фризьорка ти си онези упорити бели косми, дето нищо не ги покрива. Досега цвета ми е нещо между пепелно русо, с леки рижавеещи отенъци на слънце.
Спряла съм се на 9.32 сюприм анти ейдж в комбинация със 7.44  http://zlatnaribka.com/boq-12-doza-inoa-744-sredno-ruso-nasiteno … dno-175-3548.html
 
Дали ще се получи накрая този рижав цвят?Някой има ли опит? newsm78

# 374
  • Мнения: 10 693
Споделям - отодох с боята (Мажирел) от Рибката в първия салон, в който се бях боядисала и всичко беше ок.  Боядиса ме момичето, сложи си ми всички останали продукти на Лореал след боядисването и белите ми коси отново не са покрити.
Та аз приключих с боите от Рибката, както и с изсветляването на косата.

Общи условия

Активация на акаунт