Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 249
Момичета, знам, че много сила има в майчината молитва. Моля ви да си помислите нещо хубаво за моя приятелка и нейното бебе, преждевременно родено с тегло 590 грама. Знам, че стават чудеса, те много се бориха за тази бременност, моля се историята им да има щастлив край. Благодаря ви!

 Praynig Praynig Praynig

# 31
  • София
  • Мнения: 3 099
Момичета, знам, че много сила има в майчината молитва. Моля ви да си помислите нещо хубаво за моя приятелка и нейното бебе, преждевременно родено с тегло 590 грама. Знам, че стават чудеса, те много се бориха за тази бременност, моля се историята им да има щастлив край. Благодаря ви!

 Praynig Praynig Praynig

Олеле, майко!  Confused

Сила... и на родителите, и на бебето, и да стане онова, което е най-добро за всички!  Praynig (Нимско, така е!... Знаеш клишетата по въпроса... Дано има шанс и той да е за добро!  Praynig )

# 32
  • София
  • Мнения: 3 249
Знам, Ив, права си, просто аз нямах сили да го напиша. С тях се познаваме от 10 години, правят опити за бебе горе-долу от толкова... Дано има Господ и дано той бди над тях. Все пак... виждали сме чудеса... ако има и единствен шанс за такова...

# 33
  • София
  • Мнения: 861
Ним  Hug Дано оцелее това мъниче Praynig Praynig Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 3 099
Знам, Ив, права си, просто аз нямах сили да го напиша. С тях се познаваме от 10 години, правят опити за бебе горе-долу от толкова... Дано има Господ и дано той бди над тях. Все пак... виждали сме чудеса... ако има и единствен шанс за такова...

Дано има чудо и за тях!  Hug Дано!  Praynig

# 35
  • Русе
  • Мнения: 633
Дано успее малката душичка да се сбори с всичко  Praynig Praynig Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 3 099
Честит Рожден Ден, *Elina*!
Нека феята на бременните мами те закриля до края на бременността и отвъд!
  Hug


# 37
  • София
  • Мнения: 3 249
Честит рожден ден, Елина!   bouquet Желая ти здраве и спокойствие!

# 38
  • Мнения: 228
Здравейте, Simple Smile

Елина, честит рожден ден!Жива и здрава да си! Hug

Поздравявам и всички малки и големи рожденици, които пропуснах тези дни. Simple Smile
Този месец и ние имаме много празници.

Ним, много сили и кураж за приятелката ти и нейното бебче. Hug HugНяма невъзможни неща, нека да вярват.

Аз продължавам да имам проблем с настроенията - вече не знам от хормони ли е, от скука ли е, какво е.......писнА ми Sad

# 39
  • София
  • Мнения: 6 797
Че то това на две преки от офиса.  Mr. Green Кога?

Ним, дано да имат късмет цялото семейство!!! Praynig

Елина, честито! Пожелавам ти едно кротко бебе!

# 40
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 987
О, мама Елина, ха честит ти празник!  Flutter  bouquet Пожелавам ти здраво и кротко бебче и спокоен хармоничен дом!  Hug

Ним, стискам палци на приятелката ти!  Praynig Дръж ни в течение! Къде е бебето, в коя болница?

# 41
  • Мнения: 678
Честит рожден ден Елина    bouquet Весели дни и спокойни нощти ти желая.
Ним  Praynig
Ние сме болни - отново - ама каквото, такова.
Ноем, ако не те мързи можеш и да ракажеш за методите на възпитание, пък всеки сам си извлича необходимата му информация  Peace
Клемс,Дани оправя ли се?
Хриси по-скоро проблема е в еднообразното ежедневие с двете деца. Но пък след време ще се чудиш как да го върнеш това време ...

# 42
  • София
  • Мнения: 6 797
Ами... Rolling Eyes
Няма нови пъпки, които излязоха първия ден - това е. Сърбят го, мажа с едно кремче само и давам ограничени храни. За нещастие и на Никол, понеже нали се сещаш, че ако я види да яде нещо, което не му давам ще стане революция.  ooooh!
Какво им е пак на малките?

# 43
  • Мнения: 871
Честит рожден ден, Елина  Hug Желая ти здраве, спокоен Йоан и прекрасено и послушно бебече  Heart Eyes
Абе май везните преобладават в тази тема   Laughing

НимPraynig Praynig Praynig Моля се с цялото си стрце за мъничето  Hug Дръж ни в течение  Peace
Ели, как е Ева?

# 44
  • София
  • Мнения: 3 099

Понеделник; 12,20

Общи условия

Активация на акаунт