ПЪРВИ клас - епизод 14

  • 23 098
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 502
толкова много хубави снимки с толкова много усмихнати лица .
Радвам се ,че децата са се забавлявали .
Моя Никола  в последния момент реши да си облече стария Спайдърменски кост.
и като затича по  етажите ...
Ходи до едно приятелче , а то му тръшнало ...Че не е БГ празник това...
та такива работи при нас
Днес ще упражняваме малкото Е .
Слънчев ден на всички !

# 661
  • Мнения: 4 116
Добро утро Simple Smile
Страхотни снимки сте показали!
Ваче,  невероятна е станала тиквата с  малкото тикве в устата  Laughing
Дейзи, племенничето верно си е фъстъче  Heart Eyes
Ирка, страхотни животинчета  Mr. Green откъде са костюмите?
Дивиана, ама вещицата ти е много красива Simple Smile

# 662
  • Мнения: 3 161
Но да посегна на чуждо дете, е висша степен на простотия и няма оправдание. Освен това е подсъдно. .... Ще извикам полиция и ще подам жалба.
Така е възпитано, нали? И така правят в ''белите'' държави. Е, да почнем и ние, викам.

Да, всъщност би било по-правилният подход, и според мен.

# 663
  • София
  • Мнения: 13 226
Но да посегна на чуждо дете, е висша степен на простотия и няма оправдание. Освен това е подсъдно. .... Ще извикам полиция и ще подам жалба.
Така е възпитано, нали? И така правят в ''белите'' държави. Е, да почнем и ние, викам.

Да, всъщност би било по-правилният подход, и според мен.

А дали ще има ефект е друг въпрос, нали? Защото ние не живеем в бяла държава и както и да се държат в белите държави в нашата липсата на контрол прави автоматично законите незадължителни  Wink

Аз лично предпочитам детето ми да се чувства и да бъде защитено, отколкото да го бият разни възрастни индивиди по площадките. И между другото моето дете не е агресивно ВЪПРЕКИ моите възгледи по въпроса  Wink

Не искам да хвърлям вината на някой друг, в случая на държавата. Аз също не обичам да се разправям и го правя в изключително редки случаи, но тогава когато не може да се задейства нормалният механизъм Бети да осъди бабата, тогава остава единствено законът на джунглата. Това е!

# 664
  • Мнения: 14 133
Страхотни снмики на наборчетата.  smile3501
Честит рожден ден на Емо на Gerssy.   ura
Сашо снощи успешно приключи с всички домашни и сега чака едно приятелче да го викне  да играе навън.  newsm44

# 665
  • Мнения: 2 474
*Тедка*,благодаря ти! Hug
Петьо имат малко домашна работа-да напишат по 6 реда три-четири съчетания от взетите букви.
Но той има да наваксва пропуснати упражнения.
Иначе са стигнали до буквите "И" и "У", а по математика до цифрата 7.

# 666
  • Варна
  • Мнения: 1 037
 Честит празник,пожелавам на всички наши деца учителите поне малко да приличат на тези отпреди много години.
 Ние пропуснахме Хелуин тази година,не ми беше до това. Прекрасни костюми имат малките палавници,страхотни снимки.Завършихме голямото домашно от 8 стр.предсрочно,имаха време до довечера и сега палят огън навън с дядо си.
 Чудя се дали не сте срещали сайт за изучаване на руски за деца,намерих такъв за английски,но за руски-не мога.
 Пожелавам ви хубав ден,а на децата весели игри

# 667
  • Мнения: 4 116
Ква съм блейка... забравих да покажа и нашата първа тиква - http://www.flickr.com/photos/13879848@N04/5128471997/
http://www.flickr.com/photos/13879848@N04/5129077280/in/photostream/
Догодина ще проявя повече творчество  Laughing

# 668
  • Мнения: 1 507
Здравейте,
аз покрай ваканцията си взех отпуска и от темата ни, та сега имам много да наваксвам. Връщам се да чета и да гледам снимки.
Таня играе на площадката, но след малко трябва да я привикам, време е за последни домашни. Тя май съвсем загуби ученическа форма през последните дни, трябва да се строяваме Mr. Green

# 669
  • Мнения: 390
Честит празник на всички будители и просветители, на тези които посяват зрънцата на знанието в нашите деца.

Покрай ваканцията много няма да разберат децата от значението и смисъла на днешния празник, още са си малки.
И при нас почивката е пълна, само от време на време решаваме по някоя задача, да не забравим цифрите съвсем Mr. Green
Чете си и приказки от една голяма детска книжка.

Весел последен ваканционен ден Peace

# 670
  • Мнения: 14 133
Честит ден на народните будители и от нас.  smile3529

# 671
  • Мнения: 1 507
Чете си и приказки от една голяма детска книжка


При нас пък това все още е моя задача.
Вечер се намества в леглото, а аз чета. В момента - "Двойната Лотхен".
Не чете добре, при по-дългите думи директно се предава без бой. И хем твърди, че иска да може, хем не полага кой знае какви усилия. Ама и аз не я натискам, ще се научи Peace

# 672
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Честито на всички рожденници които изпуснах вчера, оня ден и днешните! Мнооого здраве и щастие!  Hug newsm67

Ето го и инатестият Скелет  smile3516 (точно така стоя цяла вечер)

# 673
  • Мнения: 2 474
Ели,страшен скелет е Алекс. LaughingИ Петьо ми прави същите номера.Преди малко ми се обади,че си ударил крачето и няма да го водя на тренировка.Миналата седмица пък го заболя корема точно на входа на стадиона.С баща му мислим,че истинската причина се корени в това,че преди го водеше баща му който познава треньорите и като мъж може да влиза в съблекалнята и да помага с преобличането.
Ели,между другото и нашата детска стая е със сини мебели и жълти стени. Peace

# 674
  • Мнения: 14 133
Eли, страхотен е скелета.  smile3501
Това с ината е всеобща болест.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт