д-р Веселин Пенков

  • 23 937
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
Искам да изразя своята благодарнос към д-р Пенков.След два спонтанни аборта, аз се обърнах към него. Третата ми бременност също беше изключително рискова, но благодарение на помощта на д-р Пенков се роди нашето прекрасно бебе. Направихме доста изследвания, в следствие на които се установиха различни заболявания. Без лечението им и грижите на Пенков не бих могла да износя бебето си. До това мнение стигнах след прочита на много литература по темата. Ходих при много гинеколози преди д-р Пенков, но никой не положи усилия да открие причините за абортите ми, нито дори ми намекнаха, че се правят такива изследвания. По време на бременноста възникваха различни усложнения-антифосфолипиден синдром, недостиг на фолиева киселина, преждевременни контракции в 4-ия месец, високо кръвно налягане, обърната в ляво матка. Пенков положи много усилия за да протече успешно бременността ми.
Цените в кабинета му не са по-високи от тези на другите гинеколози. В крайна сметка това е частен кабинет с много добра техника и вие сами сте избрали да ходите там.
По отношение на спермограмата е необходимо семенната течност да се занесе до два часа при доктора, след което той я поставя в капсула за съхранение до изследването й.
Мисля, че тези негативни мнения се дължат, на това че във вашия случай той не е могъл да помогне(той не е Бог, а лекар) и, че не сте достатъчно информирани, за какво и как са ви направени съответните изследвания и лечения. Питайте повече, за това което не ви е ясно.

                                                                                                              Благодаря Ви, д-р Пенков!
                                                                                                              Вероника, Белене

# 16
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
По отношение на спермограмата е необходимо семенната течност да се занесе до два часа при доктора, след което той я поставя в капсула за съхранение до изследването й.


Много ще ме извиняваш, ама това са пълни простотии

Пробата може да се вземе на място в лабораторията в специална стаичка, но повечето лаборатории позволяват да се направи в домашни условия, но да се занесе в рамките на 20-30 мин. за анализ, като се запише точният час на отделяне на материала

Ето това пише по дебелите книги.
Към това може и да се каже, че междувременно трябва да се съхранява на телесна температура, т.е. най-добре под мишницата или някъде другаде на топло.

В крайна сметка, ако той наистина работи така ми е достатъчно, за да кажа, че не бих отишла никога при него...

# 17
  • Мнения: 304

Мисля, че тези негативни мнения се дължат, на това че във вашия случай той не е могъл да помогне
Има6 пълното право да благодари6 на Пенков, но не се опитвай да ни казва6 на какво се дължат негативните ни мисли  #Cussing out
Аз също щях да съм му блгодарна ако ми бе6е помогнал...но това не го прави по- добър лекар а да не говорим за това с гърдите и дупето ми  Sick #2gunfire

# 18
  • Мнения: 351
Позволявам си да върна темата след толкова време, но ще ме гризе съвестта, ако не си кажа мнението, което е доста по-различно от вашето. Сега се връщам на работа след майчинство, което никога нямаше да ми се случи, ако не бях отишла случайно при д-р Пенков след 2 години ходене по мъките при различни доктори. Той беше човека, който систематизира изследванията ни /не е имало нито едно излишно/, каза кое след кое да направим, отнесе се адски професионално и сериозно към нас и след 2 месеца лечение аз бях бременна. Не е имало опипване по гърдите нито други простотии, за които вие говорите. Проследи ми цялата бременност, в болницата, а не в частния кабинет и накрая родих при него. Идваше при мен всеки ден в болницата след като родих и се интересуваше от състоянието ми и от това на детето. Длъжна съм да уточня - не съм от Плевен, не съм го познавала преди да започна да ходя при него. А сега се радвам на едно разкошно момченце благодарение и единствено само на него. Не желая никого да агитирвам, просто си изказвам мнението. Това, къде ще ходите вие си е лично ваш избор, но аз още 5 деца да имам - пак ще се оставя в неговите ръце.
Успех и щастие на всички!

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 08:14 от tanita1972

# 19
Само един факт за д-р Пенков - през ноември той причини смъртта на една родилка от Ловеч. Жената беше на 36 години и той въобще не и предложи секцио, като след това е измъкнал детето с вакумна помпа и сега детенцето има мозъчен оток. Този случай е известен вече в цял Плевен.

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, няма как да не се изкажа тук, като гледам че всеки, който разбира и който не си е да мнението. Аз съм АДСКИ благодарна на този доктор. От Ловеч съм, а не от Плевен, но не мисля че това има значение. След като една наистина некомпетентна и неспособна докторка ми съсъпа както нервнатасъстема, така и всичко останало се обънах към д-д Пенков. На 17 години бях със запушени яйчници, лишена от възможността да имам дете и ред други гинекологични проблеми. Мога да кажа че съм адски доволна от него, той ми помогна и ме излекува, като вече 5 години по-късно аз все още се консултирам само и непрекъснато с него. За това време ми е помагал наистина много. Междъвременно ми се наложи да отида на гинеколог в София, при това много добър и известен. Като му показах снимките си и му казах колко проблеми съм имала, той не можа да повярва че наистина всичко вече е наред при мен и че д-р Пенков е успял толкова успешно да се справи със всички проблеми.

 А за това за гърдите и дупето съм  не възмутена, ами направо неможах да повярвам какви глупости прочетох тук. Абе хора, вие ходили ли сте при  специалист гинеколог? Еми за какво се чудите че ви пипа гърдите? Това не само е естествено, ами и задължително, ако сте прекарали медикаментозно или хормонално лечение. Я вземете прочетете някоя книжка и разберете как стоят нещата, а недейте само да се чудите по кого да плюете в свободното си време.
Запозната съм и със случая с родлката и в Ловеч, което е доста пресилено. Ако някои има повече въпроси ще му отговоря, но сега нямам намерение да оспорвам всички мнения във форума
Аз мога само и единствено да му благодаря. Между другуто страшно много хора от Ловеч ходят на лекар при него и наистина не съм чула някоя да се е оплакала или да не е могъл да й помогне
Успех на всички и помнете че всеки греши, но погледнете колко са грешките за сметка на положителните разултати. Аз отсега съм решила, че той е единственият човек, на когото бих позволила да проследи бременността ми и да роди детето ми!

# 21
# 22
  • Мнения: 15
"След като една наистина некомпетентна и неспособна докторка ми съсъпа както нервнатасъстема, така и всичко останало се обънах към д-д Пенков. На 17 години бях със запушени яйчници, лишена от възможността да имам дете и ред други ..."
Това е цитат на една съфорумка. Два поста по-нагоре. За първи път чувам някоя да има "запушени яйчници". Някой може ли да ми отговори какво по-точно значи това. Питах съпругът ми, който също е гинеколог, но и той не е чувал такава диагноза.   Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 160
не виждам защо трябва да се подигравате на момичето заради ,,запушените яйчници,,ние все пак не сме лекари.а и във вълнението си всеки може да се обърка.
аз също заставам зад веселин пенков.вярвам му напълно,а никой не е застрахован от грешки.най-вече когато нещо се обърка ние сме склонни да обвиняваме лекаря,за да ни е по-леко.това за гърдите е вярно.гинеколозите се занимават с полово-репродуктивната система на човека,която включва и гърдите.
момичета,замислете се когато обвинявате някой в нещо,при положение,че нито сте били там,нито сте наясно какво е станало,тъй като не сте медицински лица.има кой да го съди,ако е виновен,но това при всички положения не сте вие.

# 24
  • Мнения: 1 143
Най-напред доста се посмях на " цицомана" и "мадрахулника'', но след това, кото прочетох в "Ловеч Прес" бях потресена! Cry Съвсем наскоро почина мой близък, след кома, след лекарско бездействие или безсърдечие....  не знам.... По същият начин други лекари се опитваха да поправят това, което вече е санало непоправимо...  Не познавам въпросния доктор Пенков. Сигурно има хора, които са доволни... Но кой ще върне мъртвото момиче, което много скоро се е надявало да стане майка?.... Кой ще поправи грешката?...  Да, всеки греши и никой не е застрахован от грешки. Но как да утешиш майка, загубила детето си? И дете, което никога няма да види майка си?....   Cry

# 25
  • Мнения: 15
не виждам защо трябва да се подигравате на момичето заради ,,запушените яйчници,,ние все пак не сме лекари.а и във вълнението си всеки може да се обърка.
аз също заставам зад веселин пенков.вярвам му напълно,а никой не е застрахован от грешки.най-вече когато нещо се обърка ние сме склонни да обвиняваме лекаря,за да ни е по-леко.това за гърдите е вярно.гинеколозите се занимават с полово-репродуктивната система на човека,която включва и гърдите.
момичета,замислете се когато обвинявате някой в нещо,при положение,че нито сте били там,нито сте наясно какво е станало,тъй като не сте медицински лица.има кой да го съди,ако е виновен,но това при всички положения не сте вие.

Не се подигравам на "момичето". Но все пак вижте какво съобщение получих от това "момиче". Въпреки че е изпратено като съобщение, бих искала и другите да го прочетат, за да добият представа за какво става дума.
vesitoves
Регистриран

 Offline

Публикации: 0



   (Без заглавие)
« Изпратено до: mama Asia : сряда, 07 февруари 2007, 19:37 »     

--------------------------------------------------------------------------------

твоя мъж щом е генеколог и незнае че може да има запушени яичници значи е страшен доктор  хахахахахахахахаха(аматьор)       и аз бях със запушени яичници нещо ще ми кажеш ли и това ми го каза лекар от Варна защото съм студентка там,но ходих при д-р Пенков да ме лекува и сам много доволна.Това твойто е завист,защото съм согурна че твоя мъж нищо неразбира,той ако е добър доктор ще е приятел с него защото той подържа много добри отношения със всички ДОБРИ ДОКТОРИ..............................

Е, оставам на всички вас да прецените кой е прав и кой крив    Hug

# 26
  • Мнения: 1 951
Не се подигравам на "момичето". Но все пак вижте какво съобщение получих от това "момиче".
   (Без заглавие)
« Изпратено до: mama Asia : сряда, 07 февруари 2007, 19:37 »     

--------------------------------------------------------------------------------

твоя мъж щом е генеколог и незнае че може да има запушени яичници значи е страшен доктор  хахахахахахахахаха(аматьор)       и аз бях със запушени яичници нещо ще ми кажеш ли и това ми го каза лекар от Варна защото съм студентка там,но ходих при д-р Пенков да ме лекува и сам много доволна.Това твойто е завист,защото съм согурна че твоя мъж нищо неразбира,той ако е добър доктор ще е приятел с него защото той подържа много добри отношения със всички ДОБРИ ДОКТОРИ..............................

Е, оставам на всички вас да прецените кой е прав и кой крив    Hug

Ама, че неграмотност...

# 27
  • Мнения: 1 143
Не се подигравам на "момичето". Но все пак вижте какво съобщение получих от това "момиче".
   (Без заглавие)
« Изпратено до: mama Asia : сряда, 07 февруари 2007, 19:37 »     

--------------------------------------------------------------------------------

твоя мъж щом е генеколог и незнае че може да има запушени яичници значи е страшен доктор  хахахахахахахахаха(аматьор)       и аз бях със запушени яичници нещо ще ми кажеш ли и това ми го каза лекар от Варна защото съм студентка там,но ходих при д-р Пенков да ме лекува и сам много доволна.Това твойто е завист,защото съм согурна че твоя мъж нищо неразбира,той ако е добър доктор ще е приятел с него защото той подържа много добри отношения със всички ДОБРИ ДОКТОРИ..............................

Е, оставам на всички вас да прецените кой е прав и кой крив    Hug

Ама, че неграмотност...

То да беше само неграмотност...   bite

# 28
  • Мнения: 2
пише "момичето" със запушени яйчници. Не знам този форум на какво сте го направили - на място където да разбереш нещо, или на място, където да се заяждаш като няма какво  да правиш. Като твоя мъж се прави на специалист ще му пратя копие на снимката на яйчниците ми без никаъв проблем, не смятам че е необходимо нито заяждане, нито осмиване, при положение че просто изказах благодарност за доктор, който ми е помагал много пъти. Дори утре имам час при него и изобщо не мога да се впечатля и повлияя от такива злонамерени и тъпи изказвания като твоето. Явно и ти и мъжа ти си нямате друга работа, ми поне седнете и се осведомете малко по въпроса. Съжалявам хората, които може би са срещнали неговия непрофесионализъм, неосведоменост, ми дано поне им е помогнал вместо да им навреди... Нямам какво повече да кажа, освен че горепосочените мнение не са мои, с изключение на първото и единственото ми в този форум. Успех на всички и знайте, че този доктор наистина заслужава добрите отзиви за него.

# 29
  • Мнения: 1 951
пише "момичето" със запушени яйчници. Не знам този форум на какво сте го направили - на място където да разбереш нещо, или на място, където да се заяждаш като няма какво  да правиш. Като твоя мъж се прави на специалист ще му пратя копие на снимката на яйчниците ми без никаъв проблем, не смятам че е необходимо нито заяждане, нито осмиване

Място, къдете да разбереш нещо.Няма такова нещо "запушени яйчници", разбери го това.Може да има "запушени" маточни тръби, но яйчниците няма как да се "запушат".
Поинтересувай се, прочети и тогава се обиждай.

Общи условия

Активация на акаунт