къде в квебек да намеря гъба за къпане

  • 1 801
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 032
Шегуваш се, нали smile3532

# 16
  • Мнения: 2 032

Шегуваш се, нали. Като пращаш чесън на прах за България, ти пък ги помоли да ти върнат услугата с гъба за къпане.
smile3532

# 17
  • Мнения: 978

Шегуваш се, нали. Като пращаш чесън на прах за България, ти пък ги помоли да ти върнат услугата с гъба за къпане.
smile3532


ама насапунисана. Joy Joy

# 18
  • Мнения: 1 216

Виж в Canadian Tire, има такива гъби за измиване на коли.

# 19
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
уби змея с лопата...представих си как тълпи квебекчани движат по улиците, едни такива неумити, кирливи, мръсни и потни...и търсят гъбки сапунки Mr. Green


A ..., тъкмо да напиша какво  ми се случи преди около 2 часа. Качвам се в автобуса, държа чадър и 1- 2 капки от него капнаха на палтото  на една баба . Тя като ми се развика..да не ви разправям..Първо беше толкова лошо облечена, второ си гризеше нон стоп ноктите докато да слезне....., а се мъчех да си открия картата и да я покажа на шофьора и от страх да не я накапя стоях малко настрана.., въпреки , че имаше поне 70 човека в автобуса........
Да идва времето по- бързо за практ. ми изпит за кормуване, че направо не се живее с тая мръсотия из метрата и автобусите .... А мизерници има навсякъде , дали са богати или бедни няма значение. Просто си се държат като прасенца Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 966
уби змея с лопата...представих  си как тълпи квебекчани движат по улиците, едни такива неумити, кирливи, мръсни и потни...и търсят гъбки сапунки Mr. Green



 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

Mi ne se kapem s godini tyk. 4akame da razreshat vnos na gabi ot bg  Grinning Grinning Grinning.

# 21
  • Мнения: 7 430
...Дидонка , в нашето село гледах в този магазин, ама не. Ти откъде точно я взе?

Аз я купих преди повече от 3-4 месеца от магазина в Плаца Уилдъртън - в Кот де Неж
Мога да проверя дали сега има и да свирна Peace

# 22
  • Мнения: 3 146

Виж в Canadian Tire, има такива гъби за измиване на коли.


Това е идея! Grinning не се бъзикам този път - търся точно определена гъба.Иначе другите дето ми ги пращате съм ги виждала естествено.
Дидонка, ако видиш, свиркай!

# 23
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Shoppers Drug Mart, незнам дали ги има в Куебек-Куебек, вземи си ръкавица от луфа или сезал - естествени материали, страшно приятни и много ефективни.

# 24
Аз пък си представям (от описанието на мама Кенга) точно тия гъби, с които си мием чиниите Grinning

....
Joy Joy hahaha Joy Joy Уби ме.
Ама то като се загледаш и тоя за къпане прилича наистина на този за чинии

# 25
  • Мнения: 4 212
то пак добре, че има четки да си мият тоалетните, че представи си само как щяха да се усмърдят Mr. Green


 hahaha  Sick
всъщност те са си дълга дръж4ица и са удобни за търкане на гръб4ето като се замислиш  bath  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 146
хонда точно това е гъбата.
палмира, не съм казала, че нямат гъби за къпане, а че търся конкретна, която може и да я има някъде, но не я намирам.

# 27
  • Мнения: 7 605
то пак добре, че има четки да си мият тоалетните, че представи си само как щяха да се усмърдят  Mr. Green

Майтапа на страни, на Филипините нямаШе 4етка в тоалетните, дори в хотела ни (5 zвеzди все пак) нямаШе....  Sick

Общи условия

Активация на акаунт