FrontierVille 4

  • 31 681
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
И аз се зарибих по играта, а много малко от приятелите ми във фейсбук я играят. Търся си съседи. Добавете ме, моля. riliq@abv.bg

# 691
  • София
  • Мнения: 4 051
Alpha_beta, много благодаря, но не става Sad "You have no stories for FrontierVille. Play FrontierVille.". Явно имам някакъв проблем с настройките. На стената не ми излизат публикациите на фронтиер-а. Уж всичко съм позволила... Сега, ако искам нещо да взема от публикации на съседи, трябва да обикалям стените им по отделно, за да видя кой какво е публикувал. Това е само за Frontierville. Някой ако разбира и може да помогне, ще съм признателна  Simple Smile
Погледни си настройките на самата стена. Скролваш до най-долната част на стената в "начало" и в синята лента цъкаш на "Промяна на настройките", ако си забранила публикациите от играта, от там ще си ги пуснеш. Често, тази забрана става неволно, при натискане на "Х" до самата публикация.

# 692
  • Мнения: 2 091
И аз се зарибих по играта, а много малко от приятелите ми във фейсбук я играят. Търся си съседи. Добавете ме, моля. riliq@abv.bg

Изпратих ти покана  Peace

# 693
  • Мнения: 18
И аз се зарибих по играта, а много малко от приятелите ми във фейсбук я играят. Търся си съседи. Добавете ме, моля. riliq@abv.bg

И аз те поканих.

# 694
  • София
  • Мнения: 232
mimeime, благодаря, стана!   bouquet

# 695
  • Мнения: 2 783
Как да изпратите на своите съседи Care Packages.



Има някакви ограничения. Явно през 6 часа може да пращате от нея на съседите, въпреки че като влезете след 1 минута пак може да изпратите. Но съседа получава...... censored

Можете ли да пращате все още от тези кутии?

# 696
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Как да изпратите на своите съседи Care Packages.



Има някакви ограничения. Явно през 6 часа може да пращате от нея на съседите, въпреки че като влезете след 1 минута пак може да изпратите. Но съседа получава...... censored

Можете ли да пращате все още от тези кутии?



Тъкмо опитах и не стаа...  Sad

# 697
  • Мнения: 0
Еми...който пратил-пратил. Не става вече. Снощи направиха актуализация и го оправиха това.

# 698
  • София
  • Мнения: 4 051
Радвам се Simple Smile

rostan, от сутринта се опитвам да ти се натрапя, но лимитът на кутията ти за съобщения е изчерпан Flutter

# 699
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
Хей, благодаря на новите ми съседи  Hug
Няма да се разсърдя и на още Simple Smile

# 700
  • Враца
  • Мнения: 94
Здравейте по късни доби и от мен.Отдавна не съм писала,обаче с това малко човече което щъка насам натам ми е почти невъзможно Embarassed
Имам въпрос-минах всички мисии които бяха за 50 подкови обаче не ми даде подковите.При мен ли е проблема  или нещо не съм направила както трябва?

# 701
  • У дома
  • Мнения: 135
Добре сте дошли и при мен, съседи Simple Smile
Нещо замря играта, пак старите мисии...

# 702
  • Варна
  • Мнения: 95
Добро утро на всички !
От един месец се мъча с една мисия, за която трябва да събера 3 чашки с кафе от колекция INN , имам вече 2 остава още една и незнам какво вече да правя , мноо ме нерви  #Cussing out Grinning
От моите съседи никой няма такава мисия  Shocked Някой от вас минавал ли я?
Незнам как да кача снимка на мисията , за да ви я покажа, мъчихсе се половин час но не става нищо  Embarassed

# 703
  • Мнения: 2 783
Някой от вас минавал ли я?

Да  Peace
Трябва да събереш 3 чаши , 6 ръкавици и 4 въжета.
Ще проверя за чаша  Peace.

Сложи си я в листата.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт