90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №115

  • 30 564
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 508
Здравейте!
Днес ми е първи ден и не съм на 100%  Rolling Eyes
Закуската я пропуснах...бях на лекции, обяда в движение - кюфтета- 180гр, а вечерята.....(мъжа ми има Р.Д) салати и бутче..
Водата ми е малко засега..ще наваксвам.
Миналия път като я правих диетата беше отново след плодуване...не свалих много, но на см бая смъкнах при мен така действа...
Сещам се, че преди последната четворка на първи цикъл не падна и кг(поне запазих тези от плодуването) и след стриктен воден...3 или 4 кг изведнъж...както и е описано в диетата(по точно режима), че е възможно.
Утре на картофи...(сега правя с галета на фурна) и салата зеле...и ще видим.

# 76
  • Мнения: 58
Момичета,

тиквата режимна ли е? Ако да, за кой ден е подходяща?
  bouquet

# 77
  • Мнения: 508
Режимна е да. Всеки ден- неподсладена и с захар за основно ястие във въглехидратен ден.
Аз си я хапвах с подсладител в плодовия(но не мисля, че е много одачно)

# 78
  • Мнения: 1 777
Ако тиквата е без захар или мед е ок за плодовия,а ако е с тях е за въглехидратния.
А с Дандулина сме писали по едно и също време. Simple SmileСамо че аз си мисля ,че за другите дни е по-добре за закуска да се хапват пресни плодове ,а не печена /варена тиква.

Последна редакция: пн, 25 окт 2010, 18:00 от Pety

# 79
  • Мнения: 2
Аз днес съм на плодов ден и я хапвам печена и без захар, ако искаш печена и със захар я хапваш във въглехидратния ден!

# 80
  • София
  • Мнения: 162
След 2-седмична отпуска, днес работния ден ми дойде нанагорно.
Закуската и обяда ги отсвирих - нямах време Sad
По принцип ми е ден варива, но изядох само една салата от чушки с чесън в 3 ч.
Като се прибера поне ще гледам да хапна нещо режимно.

Не мисля да го пиша нережимен ден, но не беше и режимен.

Добре дошли на всички нови и стари фиданки.
Много минусчета на всички  Hug

# 81
  • Мнения: 219
Момичета, аз смятам, че детокса е основно за прочистване на организма, а покрай това и отслабване и постигане на оптималното тегло за всеки. Но това не става бързо и лесно и при всеки е различно. Но смятам, че ако имате 2-5кг за сваляне детокса е по-лесното, пък и пречистващо средство. А ако са повечко килцата 90 дневната съчетана с лунната и детокс. Ей това смятам ще е най-доброто.
Колкото до английската сол - да гадна е, но не чак толкова (е, всеки има различни усещания). Иначе и при мен действа разхлабващо, макар, че някой 3 дена не посещават 00 по голяма нужда (за да е само за очистване, а не и разхлабване се пие с малко вода - 50-70гр, и след 30мин поне се започва с наливането с течности).
Иначе видях, че са дадени линкове и за детокса и за предаването, няма какво друго да добавя Simple Smile
Аз лично съм доволна и ще продължавам да си го правя (сега ми беше за 5-ти пореден път, в неделя беше захранването).
Успех и много минусчета  Hug
Жанетче, много се радвам, че си още тук. Сигурно си станала кльоща. Как са децата?

# 82
  • Мнения: 0
t-ani4ka,рецептата не е режимна,защото в нея има масло и мляко-а те не стават за въглехидратен ден.Но пък в сайта има рецепта за прословутите шоколадови квадрати ммм... страшно вкусни са,но внимавай-водят до пристрастяване

Благодаря за включването, аз си мислех ако заменя маслото с маргарин, а млякото - с водичка... ooooh!

а и да се отчета - днес плодов ден - з-кафе и малко грозде, о-1/2 помело, в- 150 гр.сушени сливи....иии няколко резена помело между обяда и вечерята.. Embarassed

май ще си лягам рано, че с тези плодове все към хладилника ме тегли...

# 83
  • София
  • Мнения: 12 562
Отчет за днес

з - кафе и банан
о - гъби с ориз и половин порция картофена салата
в- порция леща и салата домати и краставици

# 84
  • Мнения: 9
отчитам днешния въглехидратен: ябълка, солети, вафла, корнфлейкс, 1ред натурален шоколад

# 85
  • Мнения: 1 054
Днес бобов..
Празнуваме рождения ден на тате. Почерпете се за негово здраве, нооооо режимно!  baloni
 
з - чепка грозде
о - китайски микс зеленчуци /имаше царевички, грах, сложих малко варен зрял боб/ подправено с малко соев сос, беше ужасно вкусно!
в - бобена салата с 1 печена чушка.

Утре мисля да си омеся ръжено хлебче, а за вечеря имам торта от днешния рожден ден 

# 86
  • Мнения: 1 097
Бубичка, Честит рожден ден на баща ти!

Днес режимен въглехидратен:

З: 1 банан
О: ароматни питки / по рецепта на Карина/, салата домати и краставици
В: същата, лентичка шоколад

Направих питките 50/50 с бяло и пълнозърнесто брашно и станаха мнооого вкусни.  Simple Smile

# 87
  • Мнения: 14
Здравейте   bouquet Отчет : з - 2 ябълки кафе
о - картофена салата с шарена сол страхотен вкус има
в - същото !
Елеонора боже боже боже ! ти си нещо страхотно! Днес седяхме сутринта и гледахме предаването ! аз казах на моята приятелка че съм на диета и тя реши да започне с мен , но какво стана  - седим и си пием кафето и тя взе вафла и каза от утре много ми се яде и я отворри отхапа една хапка и когато видя Ели по точно като чу колко е свалила изплю вафлата и хей така в телевизора .  Shocked Shocked Shocked И така и тя започна диетата с мен  ! А аз как съм се смяла добрече не се подведох защото отворя ли вафла трудно се сдържам да не я изям !  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 Отслабваща нощ на всичкии   bouquet  bouquet  bouquet

# 88
  • Мнения: 1 234
Бубичка, да е жив и здрав татко ти  Hug
И аз за утре съм замислила точно един такъв зеленчуков микс (четири сезона на бондюел).
Белтъчната вечер я минах на салата зеле и пиле на грил.

# 89
  • Мнения: 571
Аз днес съм на плодов. Засега съм на една круша Simple Smile
Taniaa благодаря, че ме отчете  Hug Обикновено заради часовата разлика постовете ми не се забелязват много  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт