Къде в Пловдив??? - 16

  • 75 749
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Къде мога да намеря хубави мъжки комплекти шал и шапка, или шал и ръкавици, например?

# 751
  • Мнения: X
Здравейте!
От колко часа отварят магазините в МОЛ Пловдив? И по-специално този на New Yorker?

# 752
  • Мнения: 1 014
Някой знае ли дали има предколедни промоции на играчки в Метро? Синът ми си е поръчал за градината пистолет Нърф, ама голяяяям, и търся къде мога да го намеря по-евтино. Ако някой има същата поръчка и вече е проучил пазара - да казва.

# 753
  • Мнения: 6 206
Някой знае ли дали има предколедни промоции на играчки в Метро? Синът ми си е поръчал за градината пистолет Нърф, ама голяяяям, и търся къде мога да го намеря по-евтино. Ако някой има същата поръчка и вече е проучил пазара - да казва.

да, има нърф 2 чешита в Метро - по-евтин е с 18 лв отколкото в ОМВ. Не е най-евтиното, което може да се намери, поне не за мен, но е изгодно.
Единият модел беше 28 лв, другия около 45 лв. Втория коридор с играчките, точно по средата, втори ред отдолу нагоре.
това нърф обаче е голяма глупост - да знаеш пари хвърлени на вятъра. Щом му е мерак на детето обаче - давай! Simple Smile

# 754
  • Мнения: 6 206
Здравейте!
От колко часа отварят магазините в МОЛ Пловдив? И по-специално този на New Yorker?

10 часа

# 755
  • Пловдив
  • Мнения: 2 517
Мъжки пуловери финни съм виждала в магазина точно срещу входа на Халите, на ъгъл се пада входа му, само мъжка мода е вътре. Мъжът ми често си взема неща от там, турски са, но пък са качествени., цената е ок. 45-60 лв, последно това бях видяла. А в Денил как са цените?
В Денил цените на намаление са повече от прилични. Но пък напоследък нещо качеството според мен падна. Хубави мъжки и дамски плетива има в магазина на Чойс в Капана, пуловери има добър избор и вълнени, и памучни.

# 756
  • Мнения: X
Здравейте!
От колко часа отварят магазините в МОЛ Пловдив? И по-специално този на New Yorker?

10 часа
Много благодаря  bouquet

# 757
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Аууууууууу, като ви чета доста работа ще имаме на базара, благодаря ви момичета за подкрепата, основно разчитаме на оборота на мамите от форума  bouquet

Някой питаше за дървена маса със столчета, вчера бях до Техномаркет, този до Домко, та там имаше страхотен комплект от масичка, две пейки и две столчета за 76лв, също така голям избор на украси и домакински посуда, напълнили са магазина с много красиви нещица Crazy

Пепииииии, ще ни заключат  Mr. Green

# 758
  • Мнения: 1 014
Някой знае ли дали има предколедни промоции на играчки в Метро? Синът ми си е поръчал за градината пистолет Нърф, ама голяяяям, и търся къде мога да го намеря по-евтино. Ако някой има същата поръчка и вече е проучил пазара - да казва.

да, има нърф 2 чешита в Метро - по-евтин е с 18 лв отколкото в ОМВ. Не е най-евтиното, което може да се намери, поне не за мен, но е изгодно.
Единият модел беше 28 лв, другия около 45 лв. Втория коридор с играчките, точно по средата, втори ред отдолу нагоре.
това нърф обаче е голяма глупост - да знаеш пари хвърлени на вятъра. Щом му е мерак на детето обаче - давай! Simple Smile

И аз забелязах цените в ОМV - двойни, затова попитах тук.
Ние подарихме на едно дете такъв /купих го от Джъмбо, ама сега не ми се ще да горя бензин дотам в това лошо време/ - още на самия рожден ден го потрошиха, или може би не успяха да го накарат да заработи. Ама на нашето отроче очите му светнаха като го видя, и го е писал в списъка в градината. Нямам избор, чака го с нетърпение, така че прежалвам парите и тичам до Метро.

# 759
  • Мнения: 43
Знаете ли къде се продават зимни шапки от лисица? От този тип : http://www.i-fur.com/images/blue-fox-bomber-001.jpg

# 760
  • Мнения: 6 206
За сурвачките за благотворителния базар -
задействала съм изработването на нова партида автентични от дрян и въобще както трябва да си е
има лист с поръчки, но продължавам да работя по маркетинга
моля за заявки - обръщайте се към мен - сурвачките ще отидат на щанда със списък и много лимитирана бройка ще се пусне в обръщение!
 bowuu

# 761
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Знаете ли къде се продават зимни шапки от лисица? От този тип : http://www.i-fur.com/images/blue-fox-bomber-001.jpg

В магазините за кожени палта, напр. в халите, на І етаж, до коланите.

# 762
  • Мнения: 534
Къде мога да намеря двулицева дъска на статив от едната страна да е магнитна ,а от другата да се рисува с маркери .Търсих ,търсих ама ненамирам има само дъски за рисуване с тебешир  ooooh!

# 763

Общи условия

Активация на акаунт