имам огромна мишка в къщи

  • 4 965
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 240
Последно време много теми за мишки има. Всъщност от тоалетната ли излизат гадините..ама пък в канализацията няма ли само плъхове. newsm78 Поздравления за смелоста да ги ловите..на мен ако ми се случи събирам една чанта с дрехи и подарявам апартамента на мишката.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 174
Последно време много теми за мишки има. Всъщност от тоалетната ли излизат гадините..ама пък в канализацията няма ли само плъхове. newsm78 Поздравления за смелоста да ги ловите..на мен ако ми се случи събирам една чанта с дрехи и подарявам апартамента на мишката.  Mr. Green

Ама как ще излизат от тоалетната, те да не са земноводни, нали ще се удавят  Joy
Всъщност си влизат отвън - пълзят по стените отвън и влизат през открехнат прозорец или врата. Може и през някаква дупка неуплътнена или с някакъв рехав материал запушена - примерно стиропор, монтажна пяна, стъклена вата. Например покрай тръбите за парното, ако е по - широка дупката около тръбата и запушена - прегризва материала и си влиза. Могат през много малки дупчици да се провират.

Авторката - да не е било плъх това дето си хванала  Thinking с тая дълга опашка...
Ние си хващаме мишки на парченце кюспе, умря мита за салама и сиренцето  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 7 191
Мишките са много симпатични, освен това са дребосъци все пак.
Според мене е било плъх.

Флоке, напомняш ми за забавна случка с мой познат.
Той работи известно време в ЮАР.
Отваря една вечер вратата на тоалетната човекът, и насреща му се кокори гигантски гущер.
Ми затворил и изчакал няколко часа да си излезе говедото (имало прозорец във WC).

Общи условия

Активация на акаунт