КГБ = Клуб на Готините Баби - 103

  • 34 660
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Жабче,привет,привет.Разголвай се и заради нас,че ние вече се свиваме.
Поставяме новият аспиратор,ама със зор. #Cussing out

# 77
  • тук и там
  • Мнения: 312
Жабче, Hug Hug Hug
Шпунц,благодаря,че се интересуваш за здравето на Иван.
Ами за сега е добре.Понякога забравя да си вземе патериците или ги носи на ръка из стаята.А аз като някой стражар ходя подире му и все му се карам да не се отпуска още на краката си.
Фури,я показвай какво твориш!
Аз сложих една пилешка супичка,после ще изпържа наденички и това ще е за вечеря.
Отивам да правя и салатка,че деди напира.

# 78
  • София
  • Мнения: 2 675
Шпунц, камина, ама докато стопли камината бая студ ще берем. Дано утре е по-топло.  Laughing


Жабче,  Hug Блазе ти да топлото.  Laughing При нас имаше днес първи сняг.


Здравче, няма ли време за повече от емотиконите?

Фури, кно му е на аспиратора?

Мими, приятна вечеря! Явно дедко се чувства добре, щом забравя патериците. Това е чудесно!

Днес като излизах в района на Военна болница ми се стори, че видях Яжка. Но бях в тролей и не успях да видя добре. Сега я чакам да каже била ли е там около 14-14.30 ч.

 

# 79
  • София
  • Мнения: 4 179
Честит рожден ден на Неда!

Честит рожден ден на Рои!

Да са здрави и да ви радват! Да имат весело и щастливо детство!

# 80
  • Мнения: 7 480
                     Маринче, и при нас падна първи сняг,ама бързо се стопи в дъжда.Ще ви загрее каминката . Laughing Нашата ми пече на гърба и се чувствам чудесно.Само дето чакаме дървата и дано дойдат до неделя,че тогава ще е по-топло за да ги приберем на сухо,а не в дъжд.
                     Миме,предай много поздрави на Иван от нас и дано бързо забрави патериците и хич да не му трябват вече. Peace
                     Жабче, пращай вашето топло насам,че винаги от там идва промяната на времето. Laughing Имам един съсед ,който често пътува и все вика "споко,иде топло / или сняг/ карах пред него"! Wink

# 81
  • Мнения: 1 250
Танита,Здравка,Фурийче,Мери Попинз,Марина,Шпунц,Янче,Мими, Дидия,Жабче, Римар- благодаря ви милички  за чудесните поздрави и пожелания към нашето слънчице Рои.

Изчаках го да се завърне от училище и занималня,където също му празнуваха рождения ден  а ние занесохме торта,после в къщи, когато всички се прибраха беше затрупан от подаръци (горкичките  нали си нямат никакви играчки , та само се чудим къде да ги даряваме Mr. Green)Показах му какви  стихчета, картинки  пожелания са му пратили приятелките на баби (така ми казва) и  личицето  му грейна в една слънчева усмивка Hug


Мери,на младата двойка  желая много щастие в семейния живот и след 4х 10 год да се чувстват като младоженци  а вас да дарят с много внуции и правнуци




# 82
  • София
  • Мнения: 16 220
Честит рожден ден на Неда и Рой с пожелания за здраве и много весели игри!   bouquet
И възрастните много да ги слушате  Laughing
мери, честита годишнина на сина и снахата - да са здрави и да гледат правнуци заедно.   bouquet
Янке, весело изкарване в Трявна. Дано да е хубаво времето, там е много красиво.
Марина, дано на вилата да е хубаво времето и поне през деня слънчево. Влади ще го водите ли?
Софиянки, честит първи сняг, дано да не познаят за студената зима.
Жабката, топли се и заради всички нас.
Танита, минава ли зъба? дано те отболява вече, като си помисля - малко порязване и боли. А това е дълбока рана.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 755
Дидиа,честит четвърти рожден ден на хубавица-умница Неда!Пожелавам и щастливо детство и весели изги!
 
http://bgflash.com/flash/911/%D1%82%D1%83%D0%BA-%D0%B8%D0%BC%D0% … %D0%B5%D0%B1.html

Каролин,честит рожден ден на малкия сладур Рои! Да е здрав,весел и щастлив!
http://bgflash.com/flash/2471/%D1%87%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1% … %D0%B5%D0%BD.html

   Мери,честита годишнина на твоите деца!Пожелавам им дълъг и щастлив семеен живот!

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 20:50 от Яжка

# 84
  • Мнения: 1 250
  Ася,Яжка благодаря ви от сърце Hug Hug Hug

# 85
  • Мнения: 4 370
Фури,Маринче,Танита,Шпунц,Янче,Мими,Дидия,Каролина,Жабче благодаря ви за милите думи за мойте деца!!!
Винаги казвам -Кой каквото  пожелава на мен и моето семейство, стократно да му се върне!!!
Бъдете живи и здрави вие и вашите семейства !!![/
[/size]b]

Ние отпразнувахме както се казва "в тесен семеен кръг", в момента Софи с дядо й играт хоро, а баба й на компютъра  Laughing
Янче, честити ботушки и със здраве да си ги носиш  Peace
Софиянки, честит ви първи сняг  Nature SnowmanДано да е замалко и след него да дойде циганско лято.
Жабче, заблазявам ти за разнообразието, което ти предлага жевеенето на 2 места.
Фури, какво стана с аспиратора?
Ася, Ани откриха ли новия салон в мола?

# 86
  • Мнения: 2 099
Привет-мривет! Като погледна назад към днешния ден - пълен Ъпсурдистан! Приключи, слава богу! Остава ми да внимавам да не се претрепя по пътя между банята, тоалетната и леглото, както върви до тук Confused
Айша, нещо ми се въртиш из главата... как си?
Яжке, защо такава си се кротнала? И теб те мисля...
Танитка, дано днес си се завеяла до клуба и вече да си забравила за зъба - като мен, докато не ми напомнят клещите, скалпелите и шприците другата седмица пак #2gunfire "Това е един непрекъснат процес, госпожо", мъдро заявява 30-годишният ми супер-стоматолог, като измуча "абе това няма ли край, бе?!?!"(
Защо ми се струва, че някой трябваше да качва още снимки??? Като Римарчето напр., или Янчето? Как сте, момичета?
Дидка, образе светли, и ти затрая нещо  nnnuu Ама не ти е в стила на световен утешител.
Утре ми идва ненадейно на гости за ден-два - уррррраааа!!!! - скъпата племенница от Брюксел.
Давайте акъл за готвене, плзззззззз  ooooh!

# 87
  • София
  • Мнения: 16 220
Мери, откриха го. за сега ще се редуват всички за по няколко дни.
Иначе в мола имало много места за хранене. магазините за дрехи и обувки били - гола вода, ама скъпи. Това са първи впечатления.
Здравке, добре съм - нали съм жива и относително здрава.
Чакам си диването след около 1 час, да се видим преди да заспя.
Пламен разнася поръчки храна до 03,00 ч. Та тази нощ у нас ще е дискотека - светро - тъмно - светло.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 755
    Добър вечер мили дами!
    Днес ми е най мързеливият ден.Приключих със задачките за октомври и утре захващам новия месец.Но тази вечер не правя нищо-МЪРЗЕЛУВАМ!
    Маринче,днес цял ден мръзнах в Младост,нали нямаме пари за отопление...Не съм излизала от района до 16.30ч. Но утре ще бъда в Хиподрума.
    Здравче,като те чета и ми пълниш душата.Допада ми тази твоя духовитост. Hug Hug Hug
   Жабче,не дразни лъва с чехли и презрамки,не предизвиквай у нас завистливи мисли!
   Янче,весело изкарване в Трявна! Честити ботушки!
    

   Какво беше.                                                                                                                                         Какво стана.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 529
 Беше Яжка и пак ще бъде...Дали  каручката ще е същата догодина?
 Мравче,мравките са упорити,могат   да стигнат до целта винаги.
 Все ще се изтърколиш на спалнята.
 Яжка лошо е без парно да работиш. Стой си у дома и се грей. Аз оцених парното днес като кацнахме с Вели в Дружба. Източих ТЕЦ Изток в банята.
 А с бойлера по набързо става. Grinning
 Айша това поредния нов МОЛ ли е?
 Здравче виж в готварския форум,пък нали е племенница,питай я какво иска да си хапне. А иресторанти в София бол.

Общи условия

Активация на акаунт