Черна боя за коса която не пуска на всяко миене ?

  • 3 641
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Палете - сестра ми се боядисва с нея и е доволна. Казва че не пуска както другите бои. Аз преди време бях доволна от Рилкен, също не цапаше много.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 164
Досега не съм попадала на такава, която да не цапа (дори след боядисване във фризьорски салон). Ползвала съм Лонда, Лореал, Гарние, Вела и преди години Рилкен.

# 17
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Досега не съм попадала на такава, която да не цапа (дори след боядисване във фризьорски салон). Ползвала съм Лонда, Лореал, Гарние, Вела и преди години Рилкен.

Явно зависи от косата защото и аз съм ползвала много пъти Лореал и само такава ползвам защото ми харесва най-много. Цапа но след 2-3то къпане вече не пуска Simple Smile Така, че явно е до косата.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
ако щете вярвайте но за мен най-добрата черна боя която трае дълго е Импресия  Grinning (всъщнос аз винаги се боядисвам с № 3 което уж е тъмно кафяво, но си е направо естествено черно без отенъци и т.н.). От всички които съм ползвала и аз останах с впечатлението че всички пускат при първо и второ измиване ....

# 19
  • Мнения: 260
За боя не знам, но има една индийска къна на Eagle's, от тези без варене, черната докарва абсолютно неописуем цвят! Боя не ми е правила такова черно никога. Пуска първите 2 миения в най-лошия случай, и не се измива много бързо, освен това не товари косата колкото боите. пробвайте, ще се шашнете от резултата.

# 20
  • Мнения: 17 407
Тя не е ли с боя? И аз съм чувала, че е много хубава.

# 21
  • Мнения: 292
За боя не знам, но има една индийска къна на Eagle's, от тези без варене, черната докарва абсолютно неописуем цвят! Боя не ми е правила такова черно никога. Пуска първите 2 миения в най-лошия случай, и не се измива много бързо, освен това не товари косата колкото боите. пробвайте, ще се шашнете от резултата.

кажи нещо повече за тази къна как изглежда кутията по колко грама е и колко често се нанася за да държи добър цвят

# 22
  • Мнения: 260
Къната е с една мацка отпред, която прилича на туркиня, а не на индийка (???), има кафява, червена, черна. Не е в кутия а в хартиено пликче, в него има още едно, и в него още едно, много добре е запечатана и затова според мен има такъв ефект. Най-вероятно има допълнителен оцветител, но няма амоняк и други такива гадости, на билкова основа си е. Моята коса е малко под раменете, доста гъста и си взимам 3 опаковки за всеки случай, по 1.50 едната. Не се вари, бърка се с топличка вода да стане на рядка кашичка и плескаш. Не стоиш часове наред като идиот с кърпа на главата, а чакаш да изсъхне или сушиш със сешоара. Като изсъхне миеш и става гарвановочерно, блястящо, ум да ти зайде.

# 23
  • Мнения: 4 390
А, върху боя хваща ли къната? newsm78

# 24
  • Мнения: 260
Ами не знам, не съм пробвала...според мен зависи кога си се боядисвала и колко пъти си я мила. Аз бих изчакала поне 6 седмици (за мен това са 10-12 измивания).

# 25
  • Мнения: 17 407
А, върху боя хваща ли къната? newsm78

Не, поне при мен не се получи- дори  корените ми не оцвети.

# 26
  • Мнения: 7 186
А, върху боя хваща ли къната? newsm78

Не, поне при мен не се получи- дори  корените ми не оцвети.

Така е, на боядисана коса не хваща.
Аз съм пробвала преди години с черна къна ама нъц. Confused

# 27
  • Мнения: 4 390
По съвет на една приятелка от форумите (Руми благодаря ти Heart Eyes), се боядисах за първи път с Лореал Кастинг (10) -безамонячна е боята.
Не пуска изобщо (на мен и Лореал Ферия никога не ми е пускала), косата ми е супер черен цвят, лъщи страхотно и е една жива, хлъзгава ммммммм - страшно съм доволна! Grinning


Общи условия

Активация на акаунт