СЕПТЕМВРИ - тема 31

  • 20 847
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 046
Хаха и аз това щях да питам, Коко си имаше една девойка, дето тя му беше мераклийка. Харесах си я и аз Wink, ама таткото демек свата ще ми създава проблеми, много амбициозен го раздава и не знам дали ще се задоволи с това, което ще дадем като зестра  Whistling

# 16
  • Мнения: 493
Атракция да не забрайш да почерпиш  Crazy Crazy Flutter
Мен и без това ме нямаше в списъка, тъй че ми е все тая  Joy

Ние спим вече само веднъж- 2 часа, понякога 2,5 часа. И в 19:00 заспива. Буди се на всеки 2 часа, че пробиват 2 кътника и 2 кучешки.Кучешките се показаха но кътниците са трудна работа. И така в 6 часа сме кукуряк, той си е така от как е роден де, и в 24 да го сложим пак в 6 е станал  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 381
Не, че е важно, но на мен ми беше от полза списъкът в началото на септемврийките 2008.
Влизах в темата им, за да видя кога са родили момичетата с моя термин Simple Smile

Девойчето ми спи 11 часа през нощта. Слагам я между 7.30-8.00 пм. Сутрин спи и след обяд спи по час и половина. Ако е с баща си в количката на вън и до 2 часа изкарва.

# 18
  • Мнения: 66
Е, крайно време беше да я караме без чаршаф  Mr. Green
Патенце, недей да раздаваш само целувки, ми драсни някой ред к'во си  правите  Heart Eyes

Ади спи общо по 13-14 часа на денонощие ( 9-10 са през нощта ). Не се буди нощем, освен ако няма много уважителна причина като запушен нос например.

# 19
  • Мнения: 8
Благодаря са колажа!  bouquet
Валери спи от към 21.00-22.00 часа до към 7.00-8.30 часа (просто в последно време заради зъбите заспива трудно, преди по раничко си лягаше). Сега и да се опитам (както сега) да го приспа по-рано, той просто не заспива.
Преди обед спи към час, понякога половин, понякога час и половина. След обед към 15.00 часа спи един хубав сън към 2-2.30часа. Следобед и аз спа с него или лежа или прибягвам да го приспивам, инъче бързо се наспива. Радвам се, че що годе има режим, защото много трудно го изградихме. Но нито един сън не му е непрекъснат, постоянно иска да суче. ooooh! Сега като зло куче си пазя режима и хич никой не ме интересува.

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мойто пък не спи нито нощем нито денем Crossing Arms Разменям го за някое спящо, поне за седмица Mr. Green
Аз не виждам разлика с предния чаршав, явно е минало нежно с метлата. бебешондел, сега те има. Ама така е, като ходиш по 7-то небе smile3534

Мойте продължават да бухат като магарета, Миша не може да спи от кашлица. Надявам се да почват да се пооправят вече

# 21
  • София
  • Мнения: 1 504
Атракция мерси за темата...  bouquet
Агуто незнам, ама добре, че не ми се налага да го оставям в ясла..Стискам палци  Hug
Кришка, Арчита хъмм колежки...къде без мен?  bowuu и аз искам такава работа хе хе
За спане говорите - еми Ангел спи от 19,30 до към 6,45 - 7 часа...броя го за 11 часа...Събужда се да цока 1 2 3 пъти...нацоква се и си заспива...През деня зависи може и 2 * 2 часа - най- добрия вариант, или един път 2 часа и един път 1 час...Горе долу дневния сън варира от 3 часа до 4 часа...взет на 2 пъти...

# 22
  • Мнения: 2 381
Цвета, спиш вече  Laughing

# 23
  • Мнения: 5 026
Мен и без това ме нямаше в списъка, тъй че ми е все тая  Joy
Tи шъ кажеш? Справка-предната тема  Wink

Ша черпя, кво друго ми остава Simple Smile Блондинка е снахата, злояда като него и много хубавка  Flutter

# 24
  • Мнения: 153
привет!
Не съм писала от много време и се надявам всички да сте ок.
Ние сме много добре-вървим от 10 месеца  ooooh! .За спането от 19:30-20ч до 8ч.През деня-около 2-2,5ч
Лека на всички  Hug

# 25
  • Мнения: 314
Арлина се мота по моловете сигурно   Flutter

Хихи, позна да. Като е студено там спят децата. И в тази връзка пак да кажа на Елеста, хич, ама изобщо не съм те видяла Rolling EyesДори спомен нямам някой да ми е казвал ""Здрасти'' и да съм се чудила дали ми е познат, извинявам се ама наистина не помня Embarassed

Днес ходих да си описвам щетата на колата в Добрич, че ми изтича Каското, беше кучешки студ, ужас!
Иначе сме добре. пупу Whistling Чета доста болни има пак, бързо оздравяване Hug
Честит брат'чет на Пецата, да ви е жив и здрав!   bouquet  bouquet  bouquet
Имам работа, лека и ви чета да си знаете Wink

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 23:41 от arllina

# 26
  • Мнения: 414
Добре де -очила ли да слагам но аз чаршаф не видЕх Shocked
Атракция-щом е блага снахата.....да се вземат бре luvbed
Емир-теб няма ли да те чакат в банката....Ако не-ще родя второ но после си искам мястото! Money Money
П.П.нямам запетайка.Пак. Не знам къде изчезва newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 1 504
ar4ita абе и да ме чакат, там се работи....не е съвсем както Кришка го е описала...Пък и то аз няма да взимам мястото ти...просто ще увеличим бройката на отдела...и такам   Laughing
Атракция...ей до сега гледах един филм "Свекървището" хе хе Много си блага за начало  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 504
Ха добро утро! Grinning

Ивилда ми се губи нещо...

# 29
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро и от нас! В Борово прехвърча сняг!!!
 Колежки, предлагам да кръстим отдела " Мързел и Красота "!
 Цвета, дано сте здрави вече!
 Ивилда, покажи се! А, и мойта сватя се покри нещо?!? Къде си свате?

Общи условия

Активация на акаунт