Идеи за бизнес - 10

  • 56 079
  • 751
  •   1
Отговори
# 390
  • LOST
  • Мнения: 12
И да не забравя, вярно е това което е казала 10'с тази  италянска машинка прави  нормалното кафе   "ултра късо" а за вашите възприятия /понеже аз не пия кафе/ и това на клиентите се усеща като "много малко" кафе в чашката, един вид "минавка". Като реша да го пусна нормално по "нашите стандарти" малко повече /не дълго/ ства по - водно.

# 391
  • Мнения: 6 207
Мерителни лъжички има на 1000 места. Струват 3 лв
Задължително трябва да си купиш, не ти ли е точно грамажа - нищо не правиш.
После - хвани някой приятел, който ги разбира и да дойде на място да прави проби. Ако ще и човекът от който си купила машината, което не ми се вярва да стане.
Казали са ти - има един милион тънкости
ако е едро кафето - не става
ако е ситно - прегаря и горчи много
също прегаря и когато е държано прекалено дълго на цедката
после хубаво е чашата да е затоплена /ако е за еднократна уба да е термо чашка/
отделно ако смляното количество ти е прекалено много - кафето се окислява бързо, изветрява и още хиляда подробности
имаш нужда от помощ и то спешна - трябва ти някой на място да ти пипне нещата до ента степен
това, че виждаш хора взели кафе от теб с чашки от другаде на другия ден - сама си си направила изводите - имала си шанс, пропуснала си го

# 392
  • Мнения: 5 710
За тези пари щеше да купиш нова машинка с дози и да нямаш тези грижи.
Напиши ми модела на тази машина, искам да го видя.
По всяка вероятнсот ти не улучаваш кафето, а и щом не си любител не можеш да имаш и правилен 'стандарт' така да се каже.
Ако решиш да останеш на тази машина задължително викай помощ. Поне човек кафеджия, който да опитва пробите и да казва 'да' , или 'не'. Притискането зависи да ти кажа и от машинката. Аз имам една делонги вкъщи,  която прави каймак, само ако доста напълня цедката и доста натисна. Ако леко натисна тече като вода. В мометна уплътнението й е сдало багажа ( м/у цедката и самата машина) и тече, като чай. Ако много не ти се получат опитите помисли и за това дали гумички и уплътнения са наред.

# 393
  • Мнения: 157
Флорисима, това ли е машината, http://www.napazara.com/adpics/4c91f78fa95e378b447415b13.jpg?
Като студентка, преди много години работих за кратко в едно кафе на такава машина.
Вече не си спомням много, правеше прилично кафе за времето си (около 90-та год.), ако е такава, ще се опитам по спомени да ти помогна.

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 344
florisima един съвет и от мен, но малко встрани от темата с дозите и машината. Опитай, когато доиде клиент и си поръча кафе да го попиташ дълго или късо, силно или слабо го пие. Постарай се да го запомниш и следващият път когато дойде същият клиент просто попитай "дълго ли беше (ако така го пие) ", а за по нататък просто запомни. Това е изпитан начин за задържане на клиента. ТОЙ (клиента) винаги би предпочел да си пие кафето там където има лично отношение към него, даже е добре да опиташ да завържеш и разговор с клиентите ти. Когато си купуваш кафе "на крак" се предполага, че го пиеш сам, а всеки има нужда от компания за кафето и две думи биха свършили страхотна работа, повярвай ми.  Peace

# 395
  • Бургас
  • Мнения: 8 982
Момичета (и тук-таме момчета) да споделя и аз още една идея. Искам да си отворя магазинче за диетични продукти - разните му там семенца, кълнове, чайове, както и всякакви билки, тинктури, есенции, етерични масла.Също така и продукти за диабетици. Само за билките (пакетирани) още се колебая, защото досега не съм виждала да ги продават някъде извън аптеките, та се чудя да не би да се продават със специални разрешения.

Лошото е, че не ставам за търговка, нямам такива качества и за това мъжа ми се опъва да започнем каквото и да е.
Иначе и аз бих започнала  производство, но уви за това са необходими повече финансови средства.

# 396
  • Мнения: 1 730
Аз да се похваля. Party Към 27.11. трябва да излезе разрешителното за фирмата ,помещението е почти готово,стоката ми е налице .Остава касов апарат и едни малки подробности и съм готова .Началото на декември мисля,че ще можем да направим откриването.Когато всичко е готово ,ще пиша подробностите . newsm03
Благодаря ви за ценните съвети ! newsm51

# 397
  • Мнения: 157
Лошото е, че не ставам за търговка, нямам такива качества ...
Какви качества, според теб, трябват?

# 398
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Успех Tonny-bg!

Tweetys, познаване на стоката и човешко отношение ли ти липсват? Ако не, не си измисляй Wink

# 399
  • Бургас
  • Мнения: 8 982
По отношение на качествата забелязала съм, че в бизнеса успяват повече наперените и уверени хора, а аз съм точно обраното - свита, срамежлива, плаха, неуверена...

# 400
  • Мнения: 5 710
Момичета (и тук-таме момчета) да споделя и аз още една идея. Искам да си отворя магазинче за диетични продукти - разните му там семенца, кълнове, чайове, както и всякакви билки, тинктури, есенции, етерични масла.Също така и продукти за диабетици. Само за билките (пакетирани) още се колебая, защото досега не съм виждала да ги продават някъде извън аптеките, та се чудя да не би да се продават със специални разрешения.

Лошото е, че не ставам за търговка, нямам такива качества и за това мъжа ми се опъва да започнем каквото и да е.
Иначе и аз бих започнала  производство, но уви за това са необходими повече финансови средства.

Майка ми работеше няколко години в един магазин за диетични храни, който е от най-известните и разработени в София, макар да представлява една дупка от 5 кв. метра. Може би е и най-стария. Имаха от 'пиле-мляко" тези хора. Цяла София ги знае. Много силен момент беше бума на диетата на Дюкан, с тия овесени трици ги бяха побъркали. Имаха 2 продавачки, помагаше и собственичката.  В момента едната жена е освободена, другата работи за никакви пари, собственичката се 'принуди' и тя да застане зад щанда.
Много стана конкурентна тази област, отвориха фантастични по-големи магазини тип be fit, и хората май лека полека ще преминат натам, за съжаление.
Не го казвам, за да те разколебавам, просто трябва да е нещо наистина интересно, за да 'тръгне'. ( нещо като "Слънце и Луна" примерно).

# 401
# 402
  • Бургас
  • Мнения: 8 982
Момичета (и тук-таме момчета) да споделя и аз още една идея. Искам да си отворя магазинче за диетични продукти - разните му там семенца, кълнове, чайове, както и всякакви билки, тинктури, есенции, етерични масла.Също така и продукти за диабетици. Само за билките (пакетирани) още се колебая, защото досега не съм виждала да ги продават някъде извън аптеките, та се чудя да не би да се продават със специални разрешения.

Лошото е, че не ставам за търговка, нямам такива качества и за това мъжа ми се опъва да започнем каквото и да е.
Иначе и аз бих започнала  производство, но уви за това са необходими повече финансови средства.

Майка ми работеше няколко години в един магазин за диетични храни, който е от най-известните и разработени в София, макар да представлява една дупка от 5 кв. метра. Може би е и най-стария. Имаха от 'пиле-мляко" тези хора. Цяла София ги знае. Много силен момент беше бума на диетата на Дюкан, с тия овесени трици ги бяха побъркали. Имаха 2 продавачки, помагаше и собственичката.  В момента едната жена е освободена, другата работи за никакви пари, собственичката се 'принуди' и тя да застане зад щанда.
Много стана конкурентна тази област, отвориха фантастични по-големи магазини тип be fit, и хората май лека полека ще преминат натам, за съжаление.
Не го казвам, за да те разколебавам, просто трябва да е нещо наистина интересно, за да 'тръгне'. ( нещо като "Слънце и Луна" примерно).

В нашия град няма такъв специализиран магазин. А по големите вериги разнообразие почти няма.

# 403
  • София
  • Мнения: 4 412
За кафето на florisima - без да имам опит, само наблюдател, тук около нас има едно кафене, където предлагат поне 8 различни вида дози - сложени са в купички и човек си избира какво кафе иска. Не знам дали ще върви при теб. И другото е да имаш термо чаши, на много малко места има, а някой хора предпочитат такова.

А да ви питам, че ми стана интересно за солидарните сайтове как става доставката, вие ли ходите по производителя да си взимате продуктите или той ви ги носи? Плащате ли допълнително за доставка? Ето нещо подобно в БГ - http://www.solidarno.com/ .

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 17:45 от TanyaMG

# 404
  • Мнения: 101
Момичета,имам питане.Ако някой от вас има интернет магазин,как решавате проблема с клиента,който не си е спазил отговорности,които посочени в условия за ползване?Казуса е следния:клиента прави поръчка в интернет магазина,като част от условия за ползване са следните:
ОТГОВОРНОСТИ НА КЛИЕНТА  Клиента се задължава да заплати стойността на поръчаните артикули, както и всички разходи свързани с опаковката и транспортирането, на куриера, в момента на доставката. След финалното потвърждение на поръчката в сайта с бутон Потвърди, клиента се задължава да заплати гореспоменатите стоки и разходите за транспортирането им.

ОТКАЗ ИЛИ ПРОМЯНА НА ПОРЪЧКА След извършена поръчка, клиента получава уведомителен е-мейл на посочената от него електронна поща за съдържанието и стойността на поръчката. Клиента има право да я откаже или промени ДО ЕДИН ЧАС, след като я е направил. Може да направи това, като се свърже с нас, чрез данните за контакт, посочени в сайта.

При доставяне на поръчката от куриер,отказва я вземе.След като се обаждам,за да разбера причина на отказа(да отбележа ,че бях учтива и любезна и само попитах за причината)жената ми заяви,че бях длъжна(не знам на какво основание? ) да й се обадя за да подтвърдя поръчката(по принцип веднага след направена поръчка се изпраща автоматичен емейл с подтвърждаване) и ми заяви,че няма намерение да дава обяснения и затвори.Въпросната клиентка преди време ползва услугите на магазина и явно все пак остана доволна,след като пак реши да направи покупка.Стана ми много неприятно.Коректен човек съм и много ценя това качество в хората,винаги съм насреща,ако има някакъв проблем,ще направя всичко възможно за да го реша.
Имаше случай,когато една клиентка направи поръчката,и след като вече беше изпратена,се появи здравословен проблем и ми се обади да откаже поръчката.Пренасочих пратката,съответно платих разходи по доставката в двете посоки от моя джоб и пожелах на жената това да й най-големия дерт.
Но в този случай стана ми гадно и обидно.Пък все пак като изискваме да имаме добро обслужване,не трябва ли и ние да сме коректни?
Нали и търговеца има права.Та ако някой знае,как мога да реша този проблем,моля да ми пише ,може и на лични

ПС.Случва се клиентите да се обадят и да казват,че очакват да им се обадим.Каква  необходимост за тях има в това,след като поръчката е направена и всичко си е налично(разбирам,ако има проблеми с наличности) Аз ли не разбирам?Не съм чула и не ми се е случвало някой да ми се обади за подтвърждаване например от ларедута или какъвто да е друг интернет магазин,че чак и да са ми длъжни.

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 18:24 от поня

Общи условия

Активация на акаунт