Отговори
# 360
  • Мнения: 5 383
Честита Нова Година, момичета! Бъдете здрави и щастливи!    bouquet

# 361
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Честита Нова година, момичета!
Желая Ви здраве, късмет и много сбъднати мечти!





Съни, Честит Рожден Ден, мила, на патерица! Бъди много здрава, обичана и все така прекрасна!



Ние бяхме на еленския балкан. Там посрещнахме с приятели. Изкарахме си весело, имаше и слънчеви дни. От утре пак към ежедневието  Peace

Надявам се да не ни закриват хубавата темичка  Confused

Последна редакция: нд, 02 яну 2011, 18:44 от Или_

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Честита Нова година момичета! Щастие, здраве, любов и късмет!




Темата няма как да остане, въпрос на няколко дни е да се закрие форума. Пуснах тема в Общия отчетен за 2005, а след това ще видим как ще е.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=553509.msg17381256#msg17381256

# 363
  • Plovdiv
  • Мнения: 640
Влизам специално да поздравя Алекс - Честит Рожден Ден на малката Маги! Да расте здраво и щастливо дете, много хубави моменти на четиримата ви!   bouquet
Още си спомням, как чакахме да се появи около Нова година, а тя точна като часовник - на термин. Laughing

Вещи, благодаря за информацията, то беше ясно, че така се процедира, ама ние си таяхме надежда. Hug

А аз съм с пневмония, Sad след като на 31 започнах да плюя кръв.  Sad Няма да обяснявам как си изкарахме ума, да ми е за урок, че трябва да ходя на лекар веднага. Сега съм в болнични, днес отново гледаха снимката, категорични са, че е пневмония и включиха втори АБ.
А Митко е със синузит - просто ужас.  Mr. Green
Много прегръщам всички ви, ще се виждаме във фейса.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 364
  • Варна
  • Мнения: 3 387
Ей, Ния, благодаря, тъкмо това влизах да направя, да почерпя за здравето на Маги! А ти дано се оправиш бързо!



Ето я и нея на 3:


Съжалявам, май много голяма снимка стана, дано не я изтрият

# 365
  • Sofia
  • Мнения: 5 190
Alex, ЧУДНА Е СНИМКАТА!!! ОЩЕ ПО-ЧУДНА Е КУКЛАТА НА НЕЯ - ДА БЪДЕ МНОГО ЗДРАВА И ЖИЗНЕРАДОСТНА   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Niya, ама ти как така се подреди  Cry Hug

# 366
  • Мнения: 358
Алекс, чудна е ! Да ти е жива и здрава!
Ния, много страшна работа, пий си хапчетата и си почивай !

# 367
  • Мнения: 207
Алекс - много е сладка, Маги! Да е здрава и много усмихната и весел празник!  Hug

# 368
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Девойки,
Честита Нова година  Hug
Бъдете здрави !

Алекс, Маги е невероятна !
Момичета, апелирам да се чекнете в темата, която е пуснала Вещи за да не се загубим като дръпнат шалтера на тази , пък после ще му мислим !  Heart Eyes

# 369
  • Мнения: 1 976
 За много години, мили приятелки!Пожелавам домовете ви да бъдат пълни със здраве, благоденствие и любов!
 Алекс, да е жива и здрава сладката Магичка! Невероятне кукли са и двете принцеси!
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нийка, как се подреди, така бе мила! Cry Хайде, много бързо възстановяване скъпа!
 Хайде, момичета права е Деси! Да пишем в новата тема, просто да се пренесем там дори ако нямаме отделна тема. Знае ли човек, може да завържем и нови приятелства! Hug

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 16:38 от Rady

# 370
  • Мнения: 3 595
Алексче да ти е жива и здрава прекрасната принцеса! Да расте усмихната и много щастлива!

Ния, бързо оздравяване!!!  Heart Eyes Hug Praynig

# 371
  • Мнения: 1 599
Momicheta,az puk ne razbrah zashto shte ni zakrivat:(
Alex, da e jiva i zdrava Magi! Mogo sa sladki i dvete
Niika, kak moja bre! Da maje majut ti s njakakvo mehlemche gardite Simple Smile
Az vchera izkarah ujasen den, daje ne mi se govori!

Izvinjavam se za latinicata  Heart Eyes

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
малко снимки от нашите празници
http://www.facebook.com/album.php?aid=2103145&id=1422366967&l=ca7971c71f

# 373
  • Мнения: 400
Алекс да ти жива и здрава сладурката!  bouquet Hug
Нийка, да се оправяш мила колкото се може по скоро!
Или, нагледах се на приятни снимки и лица Simple Smile
Ние пообикаляхме болниците тия дни, да не ни е за сефте... Simple Smile
Здраве да е момичета, от сърце ви го желая и на вас!
Здраве, здраве и пак здраве! Heart Eyes

# 374
  • Plovdiv
  • Мнения: 640
Е-хей, здравейте, сладурки!
И аз ще се разпиша в общата тема, обещавам. Grinning
Алекс, много е сладка Маги, а снимката си е супер. Радвам се, че те намерих във ФБ
Евичка, пак ли болници, еее, просто ужас, да се оправяте. Много, много  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Аз здравата се бях уплашила с тази кръв, но се надявам, че лекарите са видели всичко. Сега пия един Аб, а мъжо има щастието да си отмъщава биейки ми мускулно втория АБ. Joy
Чувствам се по-добре, в понеделник, ще правя втората снимка, та ще видим, какви съм ги свършила. Praynig Ако знаете какви мисли ми минаха. #Crazy Wink
Митко е също по-добре, без болка е, пие и той АБ и си трайка в къщи. Laughing Знаех си аз, че той ще докара до синузит, от малък проблем му бяха носът и хремата.

Марис, казвай, хич не го дръж  себе си. Hug
Или, много заразителни снимки. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт