Отговори
# 165
  • Мнения: 1 599
Хайдееееееееееееее, заповядайте на футболна фиеста 2022 в Доха! А пък може и ние да сме още тук  Joy
забележете каква е готина Шейхката
не знам как ще играят тук тези футболисти лятото и как ще се напиват феновете  Mr. Green
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/9252194.stm

# 166
  • Мнения: 358
Оооо, Марис, честито!
Шейхката ви е красота !
А ние си имаме нов празничен ден, по случай сватбата на Уилям и Кейт. Най-интересно ми беше, че дори възможно най-официалната информация идва само с малките им имена - един вид - ясно е кой е Уилям, вече е ясно и коя  е Кейт.

# 167
  • Мнения: 1 599
Svetlili Joy а поне принц не слагат ли?
днес започва уикенда и естественно всички са будни от 6!!!!!! а не мога да го накарам да става в 6 за учлище

# 168
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Сутринта ми стана много мило - пуснах ТВ на Габи да се събужда за градина и след малко отидох да проверя дали вече гледа. Той беше още със затворени очи, усети ме и каза "ей сега ще стана, мамо" - прозвуча като голям човек - нито мрънка, нито се завива през глава... абе напоследък ми се вижда пораснал  Hug То неволята учи - сутринта се наложи да сменя памперса на Крисето точно, когато той трябваше да се измие и се оправи сам  Mr. Green

За Нова Година и на мен много ми се иска някъде с приятели с децата, така е най-хубаво  Peace Тази година обаче сигурно ще си останем в къщи или в краен случай ще отидем в Банско.

Започнах полекичка да събирам подаръци - от множеството ми онлайн покупки вече прибирам в тайника. Вчера ходих и в Джъмбо да купя нещо за децата от баба им, която ще идва утре и пак взех разни дребни нещица. На мъж ми съм приготвила обувки, блуза и парфюм - нали съм практична  Embarassed Mr. Green Крисето ще "мине" с няколко дрешки и някоя дрънкалка/гризалка, само Габи е сложен: дребните неща са ясни, но ще трябва някоя рекламирана играчка. За мой ужас иска разни дракони, онзи летящия череп или скелетите. Уж ги видя колко са нищожни на живо и пак ги иска - мразя рекламите  #Cussing out Има една светеща дъска за писане - поне е по-образователна  ooooh!

Аз си взех направление за гинеколог, но още се туткам - едва ли ще го ползвам, то кой ли добър лекар работи със ЗК, но да имам  Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 919
Ани, не се туткай, а заминавай на лекар - предполагам за профилкатичен говориш.

Ние подарък купихме на Вероника - ски, обувки и щеки. Това искаше от много време, а ние все й казвахме, че е твърде скъпо. Тя в писмото си до Дядо Й Коледа написа , че иска ролери, а на мен ми каза, че е сменила решението си, защото ските са скъпи. Е , ските са в гардероба, дано се радва.

На любимия - май ще се размине. Книгите, които са част от миналогодишния му коледен подарък стоят още с целофанчетата. Ами, можеше поне да ги разопакова, та да си помисля, че е прочел първата страница. Нищо не ми идва на ум, а и много не се тормозя с мисли, така че...здраве да има  Mr. Green

Аз от три дни съм с ужасен грип , може и да писах по-напред. А от вчера започнах и Оспамокс да пия. Започнаха да ме болят лимфите около ушите и след консултация с Личната се започнах. Днес съм по-добре, но не съм цъфнала.

В неделя се надявам да се разходим до едно близко гръцко езеро - Керкини. Имало много редки и красиви птици като Фламинго, Чапли и какво ли не още. На 30 км от границата.

Споменах ли, че резултатът от цитонамазката е добър  Mr. Green Поотдъхнах си, но все пак имам консултация с още един лекар да каже трябва ли да се гори или може да почака раничката.

Ох това е от нас
Целувки   bouquet

# 170
  • Мнения: 919


Хайде малко топлинка в този ден - прекрасен  Mr. Green

И все пак- уикенд е! На всички пожелавам топъл, вкусен и семеен уикенд  Heart Eyes

# 171
  • Мнения: 5 393
Свещите шишарки са уникални Crazy

Добро утро  Simple Smile

Поли-  и аз мисля тази година вече да оборудваме Иво с екип за ски, време му е. Оздравявай бързо. Радвам се за резултатите от цитонамазката.

АниК- аз балансирам между образователните играчки и ужасиите. Laughing

Maris- много е красива шейхката Simple Smile

Svetlili- това означава и още един почивен ден за мен  Party( работим по английския календар)

# 172
  • Мнения: 529
Хубав съботен ден, ама дъждовен и аз на работа  Mr. Green

АниК, ти остави рекламите, ами Дарко като хване някоя брошурка от пощата и като почне да си изрязва... Joy hahaha все разни къщи и други аксесоари иска. Вкъщи ходи само дегизиран - с колани, мечове, завряни в гърба, каски на главата  ooooh! Руси го имитира най-страшно, въобще купон.

Аз тази седмица пак в приключение - то май това ми става нормалното състояние  Crazy В работата много важни срещи, а децата у нас, та редувах баби, лели и прабаби. Купонът стана пълен, защото прабабата дойде от селото барабар с котето  ooooh! и така и коте си имаме в момента (не знам колко ще оцелее още горкото)  Mr. Green

Коледните подаръци не съм ги и започвала. Моят мъж винаги е най-големият проблем. Би се зарадвал на БМВ Х5 например  Twisted Evil на нищо не се радва, ама на нищо. Техники си има бол, нали с това се занимава. Книга и аз купувах, но я ползваме за стъпало предимно и така. Дрехи, ако не пробва предварително, не облича изобщо после - все нещо има: боцка, тясно, дълго, не знам какво си. Та въпросът с подаръка стои на първо място  Thinking

Иначе Дарко наистина много порасна последните месеци. Абсолютно сам се оправя, мие се, облича се. Сега съм го научила и домашния телефон да вдига, защото следобедните часове има около час - час и половина, в които са сами с прабабата и аз много се тревожа, та звъня през 15 мин. да ги проверявам и то детето дава отчет като голям човек  Heart Eyes

Сънка, още веднъж извинявай, че те притесних така по телефона. Имам колега със същото име и просто обърках  Embarassed

# 173
  • Мнения: 1 599
Поли, мерси за прекрасното оформление  Hugбраво за резултатите, но лошо, че се разболяваш! наближават празници така че действай!
Галче, мила, не знам как издържаш! въобще всички с по две и повече деца, които сте. аз лично почвам да изпадам в лека депресия зщото систъра си тръгва в сряда. честно казано не знам как ще стане...най ме притеснява това кърмене и че Ади трябва да се води и взима в точен час!инъче той от няколко дни гордо се облича и съблича сам, даже и чорапите. Но с яденето е малко трудно, а пък сега е тръгнал един сопол!
Сънка, драсни два реда бе душа!
На Ади му се клати и другото зъбче, но той вече хич не се радва а го е страх, че всички ще паднат и няма да може да говори. а пък вчера имах неблагоразумието да сваря  царевица и той милия се мъчи ама не може да загризе, почти не се разплака....
днес бяхме да се снимаме с дядо Коледа(филипински Laughing) и Ади му каза какво иска Simple Smile добре че потвърди че е купено вече - колата на Анди от Той стори. Има ги вече всички герои. голям колекционер е този моя!
аз искам ipad, а мъжо не знам какво иска, а идея също нямам...може би нещо за сърфа ще е

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Привет!

Поли, оздравявай по-бързо  Hug Браво на малката скиорка! Рали ще отиде на ски-училище само, защото й казах, че няма да дойде с нас после... харесва й, но сутрин мрънка...
Гал, представям си ги двамата какви са рицари из вас  Laughing Емо е заобиколен от кукли милия  Mr. Green
Марис, като чух по новините за Катар, естествено се сетих за теб  Hug иначе, стискай зъби, от тук нататък ще става по-лесно... то лесно няма де, но в началото натоварването е най-голямо Heart Eyes
Днес, в това кофти време, ние се вдигнахме с децата и изкарахме няколко часа в ДъМола  Mr. Green естествено понапазарувахме парцалки, Рали подивя в клубчето и така. Хареса ми, особено коледната украса и огромната елха, а дъжда капеше много готино по прозрачния таван на последния етаж  Grinning. Рали въртя колелото на късмета дето са сложили долу и спечели една тениска от Арена, дето май и на тати му е голяма  Mr. Green за малко да се разсърди за такъв "подарък", добре че извадх едни чорапи на Уинкс от задния джоб  bowuu
На Емо още не му е избил зъба, няма наспиване, мъжа ми го боли гърба и не може да го вдига, и ми идва малко нанагорно, но няма как, баба знае и 2 и 200  Peace
Рали е уредена с подарък - естествено феичка си поръча ... вече я купих, сега остана да намеря "средно голямо розово пони с руса коса", както и поръча за Емо "бяла бебешка количка с фарчета"  .. ще посещавам новото Джъмбо в Люлин Grinning за щастие не гледа в къщи рекламите, но при бабите ги е мяркала и искала всичко...  Rolling Eyes

ЦелуФки  Heart Eyes

# 175
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Поли, нещо много вируси ми се струва, че те ловят тази година  Confused Ти нали се ваксинираше? Започна ли да се храниш по-добре  Naughty Моля те, пази се  Heart Eyes
Марисче, аз няма да се обаждам за режимите, кърменето и всичко останало, че мен това супер ме изнервяше - нищо не зависеше от мен. Обаче пък успявах докато кърмя с другата ръка да оправям Габи - помагах му в обличането, хранех го... То сигурно и затова толкова е текла кърмата  Embarassed
Или, Рали ме убива със супер женската си натура  Hug Heart Eyes Вие в това Джъмборе ли я водихте? Аз разпитвах и ми казаха, че било за по-малко. В този МОЛ (нали на Цариградско) не съм ходила - много ми е далече, а Карфур много ме съблазнява с цени на пюрета  Thinking
ГАЛюш, все си мисля, че един ден твоите мъже на ръце трябва да те носят  Heart Eyes

Ние днес имахме свекита на гости за 1 час - милите, пътуват толкова много, за да видят децата за мъничко  Cry Криста им се почумери, но тя си е такава - трудно понася чужди хора докато им свикне  ooooh! Подариха им избраните от мен подаръци и Габи е най-щастливия  Grinning

# 176
  • Мнения: 919


Ох, това много ми хареса  Heart Eyes

Ани, правилно си усетила, нещо наитина честичко боледувам аз тази година. Ваксина никога не съм си слагала, а и надали, не съм им фен аз на ваксините. Все още пия Оспамокс и много се ядосвам, че съм на АБ, а вирусът имам усещането, че всеки ден ми поднася нова изненада.
Или Вероника умира от кеф като чуе, че ще ходи на ски, даже и през лятото все ни питаше кога щяла да дойде зимата, че да кара ски. Виж, аз никога не проявих желание, та не съм се и качвала дори. Явно на баща си се е метнала Mr. Green
А като каза Дъ МОл - не съм стъпвала в мол от около месец  #Crazy Какво доживях  Joy
Марисче чак не мога да повярвам колко рано (според наблюденията ми върху Вероника) му се разклатиха зъбчетата #Crazy Аз проверих на дИтето зъбките, ама  нищо не се клати.
А как ти завиждам за това, че знаеш ти какво искаш и на Руси какво да купиш? Идея си нямам - нито за мен , нито за Сашо  Whistling
GALL78 опианието на мъжа ми е 1:1 като твоя!!!!!! Перфектно си го описала - как за толкова години не уцелих ЕДИН подарък , който да го зарадва  Crossing Arms Е затова няма да има подарък. Сега всъщност телефонът нещо му се прецака, някакво HTC андроид, ама как да дам над хиляда лева за телефон  Mr. Green за него  Joy Joy Joy

Не съм излизала от вторник. Вече ще полудея Sick но май и днес ще пазя дивана. Брат ми даже се шегува с мен,, че сутрин Гала не започвала "на кафе", ко не ме види пред телевизора  hahaha hahaha hahaha

# 177
  • Мнения: 207
Почерпка за моя малък голям мъж и изчезвам да готвя  Grinning

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Angie, ДАТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ПОРАСНАЛОТО МОМЧЕ!!! МНОГО РАДОСТ ДА НОСИ НА ТЕБ, НА КАКА И ТАТЕ   bouquet

Марисче чак не мога да повярвам колко рано (според наблюденията ми върху Вероника) му се разклатиха зъбчетата #Crazy Аз проверих на дИтето зъбките, ама  нищо не се клати.


Поли, и аз така - проверих едно от долните зъбчета и Габи ми вика "Мамо, ако продължаваш да го буташ, наистина ще се разклати"  Joy За ваксините съм запомнила, че на Рони слагате и мислех, че ви е семейна практика  newsm78 нещо май съм се объркала  Embarassed
При нас Данчо е с гърлобол от снощи  Confused Дано не повлече всички след себе си  Praynig И без това Криста трета седмица е със сопол - вече не си спомням как изглеждаше без двете реки под носа  Cry
Аз на гинеколог ще ходя да видим защо нямам цикъл, но нещо се помайвам- много мразя  Close Май се превръщам в мъж  hahaha

И ние днес украсихме къщата Коледно - много е приятно  Hug

# 179
  • Мнения: 358
Анджи, честит рожден ден на Мартин! Наистина, след 3 вече не са бебета , децата си растат  Hug

Ние още не сме украсили, чакам с нетърпение елхата другата седмица.

Браво на скиорчетата, това е чудесен спорт - сила, въздух, здраве !

Лилия ми е в много творчески период.  LaughingРисува десетки рисунки на ден, оня ден в училището ми викат, че е много заета по цял ден, явно и там не могат да й насмогнат на хартия  Joy

Общи условия

Активация на акаунт