Отговори
# 210
  • Мнения: 207
Пипиоле - от другата отчетна научих за сопол, да давам Коризалия - много ефективно. Опитай, ако не сте пробвали.  Hug

# 211
  • Мнения: 919
Анджи, ама какво е това коризалия ?

# 212
  • Мнения: 207
Пипиоле - хомеопатични хапчета за хрема, дават се през час до подобряване и после се разрежда.

# 213
  • Мнения: 1 599
Пипиоле - хомеопатични хапчета за хрема, дават се през час до подобряване и после се разрежда.
и са сладички на вкус и децата обичат да ги смучат Simple Smile на мен доста добре ми действа Инфлуцид.  Peace

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Аз нито Коризалия, нито Ангихил успявам да набутам на Габи - не ги харесва да ги смуче  Confused Малко съм скептична към хомеопатията  Thinking

# 215
  • Мнения: 1 599
Аз нито Коризалия, нито Ангихил успявам да набутам на Габи - не ги харесва да ги смуче  Confused Малко съм скептична към хомеопатията  Thinking
хи хи, аз пък мисля да се записвам на курс  Joy

# 216
  • Мнения: 919


Малко коледни сладки  Mr. Green

Благодаря за съветите, днес ще купя и двете , пък дано подействат Peace Тя продължава да има хрема, имам усещането, че е хванала ново грипче  ooooh!

На общите коледни партита на форума не съм ходила никога, надали и ще отида Mr. Green Познавам само вас и незнам какво бих правила на такова място Grinning
Приятен ден от мен

# 217
  • Мнения: 207
След малко се захващаме с елхата  Simple Smile

Забравих да се похваля, че Ивана ще пее на 18ти в зала Люмиер - ще участват с две песни от групата по Вокал.  Simple Smile

Хубава неделя!

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
angie, ще чакаме после материал от песните  Peace
Поли, аз нашето Коледно имах предвид - в един ресторант зад парка Заимов, който вече не съществува - Рукси беше организатор (естествено) и беше страхотно.
Ще пробвам Коризалията при следващ сопол. Мариско, аз не вярвам на тази Боаронската хомеопатия - нали се прави лечение индивидуално за всеки човек и изхожда от сто хиляди неща (като напр. дали е кърмено детето, на колко е проходило, поти ли се нощем.... всякакви подробности). Еви и Иви знаят повече  Peace
Деска, дано ви се решат проблемите с махането на сливицата  Praynig Щом засяга слуха... махайте я  Peace Аз иначе не съм фен на това, но пък съм си глухар и знам колко е лошо да не чуваш  Rolling Eyes Пусни снимчоци на завършената къща  Hug

Сутринта мъж ми ходи до Люлинското Джъмбо да "оправи" Габи за празниците - било рахат - просторно, спокойно...  Peace

Аз пък днес правих тест за бременност, въпреки че си бях сигурна, че не съм. Дори не съм се притеснила, бях толкова убедена, че ще е 1 чертичка - 6.40лв. на вятъра (свеки да ми ги възстанови, тя настояваше за тест  Joy). Миналата нощ се бях замислила - ами ако съм бременна, ами ако са близнаци - взех да пресмятам с какво разполагаме и каква кола ще ни устрои - викам си дано са момче и момиче, да употребя всички дрешки  hahaha Чудех се Данчо как би реагирал, з'то той се плаши от още деца, но днес ми вика "няма да си убиваме децата, я - ще се справим"  Peace

# 219
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Добро утро!

АниJoy, големи сте сладури, как се смях... Hug И ви завидях за куража, нда. Heart Eyes
ДесиHug, всичко да е на 6.
Тук заваля първият сняг за тази година. Току-що.
 Hug на всички

# 220
  • Мнения: 919


Ния, и тук има сняг , красиво е, особено като съм завита с одеялце, с чаша кафе и лаптопа  Joy

Успешна седмица на всички   bouquet

# 221
  • Мнения: 1 812
 Здравейте, мили мои!
 Анджи, ще чакам клипче или поне снимки от изявата на Ивето! Целуни я от нас!
 Ани, направо сте си приели идеята за трето Wink Но вън от шегата, дано скоро се нормализират нещата при теб Hug
 Пипиолче, благодаря за коледното настроение мила!
 Нийка, честит ви първи сняг и при нас се мъчи снега, но не е натрупал.
 Деска Heart Eyes
 Мариско, ползотворно пазаруване! Laughing
 Хайде и от мен малко коледно настроение. Прилагам се с черна коса край елхата. Така ме вижда моята Мила, вчера ми я подари! Laughing

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 15:35 от Rady

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ау, Ради, много си фешън с дънки, ниска талия, колан...  Mr. Green Hug страхотно рисува, браво  Peace

# 223
  • Мнения: 1 599
Момичета, направо ужасно! На Ния и биха вакисните за 2ри месеци е някаквъ кощмар. С Ади въобще не е било така. Наду се и се зачерви едното краче и понеже съм загубена въобще не знам от коя ваксина е това. Голям рев голямо нещо. само на ръка, на рамото и то в определена поза. не искаше да яде, поне вечерта прояде. Цяла нощ на пресекулки е спала. Спадна й отока и червеното, но си плаче постоянно ако не спи. и на всичкото отгоре и колики има
Ади нали беше болен от днес обаче е на училище. дано да не прихване още нещо, че има 3 дни до ваканцията.
Иначе аз днес започвам курса по хомеопатия. (Ани, класическа се води) Имам 2 варианта от 10.30 мое време и 20, но Руси е канил гости на кафе в 11, а вечер тук е лудница, а на всичкото отгоре Руси трябва да спи че ще е на полет нощес, та не знам дали ще се класирам за първата лекция  

Ани, то къде 3 там и 4  Joy
Поли, завидях ти благородно естественно за това с оделацето  Mr. Green
Ради, гледам 5 подаръка са под елхата Simple Smile много хубаво рисува Мила
Деска, стискам палци утре!  Heart Eyes

# 224
  • Мнения: 919


Здравейтеее,
Марисче, как е Ния, по-добре надявам се  Praynig Представям си как се чувстваш днес  ooooh! Успех на курса  Peace
Ани дано скоро разбереш къде е цикъла и защо го няма  Wink

Вероникаа втори ден си е в къщи. Изпи една опаковка коризалия, ама нещо на нея не й помага Sad Пак започна и кашлица. През 30 мин съм с помпата за сополи - аман  Crossing Arms

До скоро

Общи условия

Активация на акаунт