Прах за пране и омекотители / тема 2

  • 113 317
  • 747
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 17
Guess Who,Сано-бял наистина е много добър и дрехите ухаят прекрасно и доста дълго,направо цялата къща замирисва на чистичко.За дозировката,аз от всички омекотители слагам почти до макс чертата на отделението на пералнята ми около 70мл. и 80мл от всички,които не са Сано.

# 316
  • София
  • Мнения: 962

Какво точно означава febreze effect за прахове и омекотители?

Febreze е марка ароматизатор за тъкани на Проктър и Гембъл в САЩ, Великобритания и други страни. Особеното на този ароматизатор е, че не покрива лошата миризма с парфюм, а я маскира. Съдържа вещество (патентовано е, така че не се казва какво точно), изолирано от царевицата, което се свързва с молекулите на неприятните миризми и по този начин носът ви не може да ги усети. Изключително успешен продукт, по мое мнение.
Та в праховете за пране с Febreze се съдържа това вещество и ефектът би трябвало да е по-свеж аромат и дрехите да не поемат странични миризми като цигарен дим, готвено и т.н. да не изброявам.


Много благодаря! Точно за Ариел и Ленор английски става въпрос и се чудех да не е нещо избелващо например.

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Guess Who има го и в Кауфланд под 11 лв,а скоро беше на промоция 9лв.Аз никога не слагам цяла доза омекотител.Винаги половин капачка, а когато пера на дъщеря ми дрехите още по-малко.Доволна съм,но и по-принцип не харесвам силните миризми.В интерес на истината като подуша директо в бутилката не съм очарована,но дали защото слагам по-малко аромата на дрехите после е много нежен и ненатрапчив.

# 318
  • Мнения: 82
момичета ще пробвам Сано и ще споделя.Силно се надявам да е това което търся.Благодаря ви! Simple Smile

# 319
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Аз слагам една капачка горе-долу. Последно го взех от Карфур за 10-11 лева някъде.

# 320
  • Мнения: 803

Какво точно означава febreze effect за прахове и омекотители?

Febreze е марка ароматизатор за тъкани на Проктър и Гембъл в САЩ, Великобритания и други страни. Особеното на този ароматизатор е, че не покрива лошата миризма с парфюм, а я маскира. Съдържа вещество (патентовано е, така че не се казва какво точно), изолирано от царевицата, което се свързва с молекулите на неприятните миризми и по този начин носът ви не може да ги усети. Изключително успешен продукт, по мое мнение.
Та в праховете за пране с Febreze се съдържа това вещество и ефектът би трябвало да е по-свеж аромат и дрехите да не поемат странични миризми като цигарен дим, готвено и т.н. да не изброявам.

Гес е обяснила много добре същността на продуктите с тази марка. Ще допълня, че имат в гамата и ароматизатори за въздух, свещи и подобни от този тип. Най-ефектния продукт е неутрализаторът за текстил. Използва се за текстил, който не може да се пере често и наистина премахва лошите миризми. В интерес на истината не разбирам защо са налепили по прахове и омекотители тази реклама Fabreze effect. Едва ли праната с подобни прахове дреха няма да поеме лоши миризми. Simple Smile В един момент с тази марка имаха и продукти за улесняване на гладенето. Но ги спряха.

# 321
  • Мнения: 762
Гес е обяснила много добре същността на продуктите с тази марка. Ще допълня, че имат в гамата и ароматизатори за въздух, свещи и подобни от този тип. Най-ефектния продукт е неутрализаторът за текстил. Използва се за текстил, който не може да се пере често и наистина премахва лошите миризми. В интерес на истината не разбирам защо са налепили по прахове и омекотители тази реклама Fabreze effect. Едва ли праната с подобни прахове дреха няма да поеме лоши миризми. Simple Smile В един момент с тази марка имаха и продукти за улесняване на гладенето. Но ги спряха.
Аз си поръчах някакъв ароматизатор за дрехи (ето го).Долколкото схванах  се пръска по възглавници (лавандула е),в гардероба и т.н.Много приятен аромат и ненатрапчив.Само дето яко мокри нещата ако прекалиш с количеството за това пръскам под възглавниците и така хем се усеща леко аромата като легнеш,хем не мокри.

# 322
  • Мнения: 803
Да, точно за този продукт става въпрос.

# 323
  • Мнения: 176
да се оплача от праха Мy Planet. Два пъти прах с него и не съм доволна. Първият бяха цветни на 30 градуса и не коментирах, но снощи пуснах бяло на 60 и дрехите не са както съм свикнала. Има останали неизпрани места. Дали не трябва и него от Гърция да купуваме. На щанда в Карфур на всичките опаковки имаше някакво лепило опред, все едно е разлепен от някъде. Пък и тези опаковки не ми се струват че са за еко-прах?

# 324
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541

Малко извън темата, но са пуснали и екологично веро от същата марка (500 мл за 0,99 лв.), което също си струва и е страшно евтино.

Пробвах бялото, хубаво е. Peace

# 325
  • Мнения: 5 209
да се оплача от праха Мy Planet. Два пъти прах с него и не съм доволна. Първият бяха цветни на 30 градуса и не коментирах, но снощи пуснах бяло на 60 и дрехите не са както съм свикнала. Има останали неизпрани места. Дали не трябва и него от Гърция да купуваме. На щанда в Карфур на всичките опаковки имаше някакво лепило опред, все едно е разлепен от някъде. Пък и тези опаковки не ми се струват че са за еко-прах?

енито, и аз го забелязах това с лепилото. Явно е бил подарък към нещо - най-вероятно по-голяма кутия от същия прах; обикновено така правят в Гърция, знаеш.

Май бях твърде въодушевена в началото, защото, както споменах, съм ползвала My Planet от паралелен внос. Обаче във въодушевлението не съм забелязала, че на този дозировката е съвсем различна - на Карфурския е 90 г/145 мл, а на този от паралелния внос - 80 г/135 мл. Освен това и в брошурата, и на етикетите, и на касовата бележка е обявено, че опаковката е 960 г, но реално е 1,080 кг.
Иначе аромат, вид и състав са еднакви. Не знам как пере, още не съм го отворила, но се запасих с два пакета, да не изпусна гювеча. hahaha Човек трябва да се усъмнява при толкова изгодни оферти, ама нà. Все пак ще го отворя (преждевременно) да го пробвам.

Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 13:41 от Guess Who

# 326
  • Мнения: 1 070
Ще чакаме отзиви за Планет-а.  Hug
 И моят седи още запечатан чакам да ми свърши отвореният прах. И аз вече май колекция от прахове и перилни ще правя, тук каквото препоръчате и купувам  Mr. Green Ама взема малко да се спра  Wink

# 327
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Днес си купих бяло Бинго омекотител, пробвах го дори и много ми хареса - нежен, ненатрапчив аромат  Peace

# 328
  • Мнения: 176
много ценя мнението ти и ще чакам да споделиш. Аз много се разочаровах, защото искам да мина на екологични препарати. Сравнявам изпирането с Персил от Германия и Скип от Гърция, те не са еко, но перат жестоко.

# 329
  • Мнения: 9 814
Днес си купих бяло Бинго омекотител, пробвах го дори и много ми хареса - нежен, ненатрапчив аромат  Peace

Да и аз съм много очарована като мирис от него.

Да попитам нещо- рекламират някакво ново поколение парх за пране  LEX. Мнения за него?
А да и още нещо- по принцип пера с течен Ариел, но винаги го купувам от чужбина, имате ли представа къде мога да си купя такъв в БГ, но със същото качество, защото пробвах от КАуфланд и разликата беше осезаема?

Общи условия

Активация на акаунт