Зъл ветрец навънка вее, а ФЕВРУАРЧЕ скача и вилнее!

  • 24 259
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 665
Мечи, не ми представлява проблем да взема още една опаковка от 50 мл и да ти донеса. Те мисля са с голям срок на годност.

# 31
  • Мнения: 75
Да се отчета със снимков материал:

Май доста станаха,ама нека има Mr. Green Heart Eyes
Карбо,браво на мъжа ти smile3521 smile3501 Two HeartsДа не съм чула лоша дума да кажеш за него.То това си е много,много важно.
Ох,хайде,че почна Венета,с Лиана и Благой Георгиев.Тази шаврантия верно била с него.Ще падна. ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 134
Няма вече да тормозя горкото дете, обещавам.  bowuu Даже тази вечер се реабилитирах, като го заведох на първата истинска театрална постановка..., и то по Радичков..., и то с Калин Врачански..., и то с автограф... Sunglasses Радвам се, че й хареса, не се отегчи и иска пак. Heart Eyes

Той, утре бил тиквения празник, аз толкова го и знам. Ми, значи ще съм си сама вещица тази нощ, пък! Mr. Green

Много ми се иска, и на мен, да е ведра новата тема. Пиша щуротии, за да дам принос, уж.

Всички бързо да оздравяват и да има само хубави новини! Hug

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Нелинда,гледах и аз Лияна.Ама тя не е никаква шаврантия моля ви се.Той й бил обяснил какви му били отношенията с Христина.Която е била бременна към момента и е повече от ясно какви са им били отношенията.
Ааааа и всички женени женички сме треперели да не ни отмъкнат мъжленцата и сме мразили момичетата като нея

Иначе ми направи добро впечатления-умее да говори,а не е лапнала парцала.Симпатична е.Не клюкарстваше за Благой,което също е червена точка

# 34
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 665
Аууу, Мамо Зари изпълнена съм с неблагородна завист Mr. Green

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Ку-ку, ето ме и мен Simple Smile

Преди да съм се отплеснала - Гея, аз пазарувам от две места, от едно магазинче, което не е близо до Руски паметник и от Пикадили (което е в Мол София, на 2 минути от Руски паметник). Смятам, че там ще ти е най-удобно, още повече, че вече работи 24 часа Simple Smile Има всичко най-необходимо и най-важното (поне за мен) количка с място за сядане на човечета с тръни в задника  Mr. Green Така става за пазаруване, иначе по другите магазини е ужас.....

Мама, стискам палци! Дано всичко мине леко и бързо!  Hug

Много гуш за всички болни - малки и големи! Хайде вече да си ходят тия болести Sad Само дето като гледам с тия безумни температури, ще избуят пак какви ли не гадини  Twisted Evil

Теди, пускай снимки, не се помайвай! Хайде, повдигни ми още малко настроението Simple Smile Напълних си очите със сладуранковци, искам и ваканционни снимки малко...

Наде, за Илия да не си казала лоша дума Wink) Браво на момчето!  Whistling

Зари, и ние правихме палачинки, че чак и ги ядохме с вилица  hahaha



Лека нощ и до утре!  Hug

# 36
  • Мнения: 1 134
Аууу, Мамо Зари изпълнена съм с неблагородна завист Mr. Green

Играе се и на 4.11. Ако смяташ, че ще те разсее и ще ти дойде добре - още утре ви взимам билети. Peace

Инче, ама той е за реклама направо. Всичко изразява! Всичко! Heart Eyes
Аз пропуснах какво е предложила Гал, ще се върна да прочета, но сега като спомена Мола, се сетих, че сутрин има бейби тайм - точно за възрастта на нашите дечица. Особено през седмицата е супер спокойно и празно (аз нали точно там редовно бягам от вкъщи Laughing), а на последния етаж има зона и за по - големи деца. Може да спретнем някаква дневна среща и там с децата, ако решите.

# 37
  • Мнения: 24

моя иска да ходи на риба с приспиване събота срещу неделя на майна си райна
не отиде като видя,че не ми е приятно,но това в момента не ме грее много

Ето това е разликата между твоя и моя , че моя дори и да види , че не ми е приятно пак ще си отиде където си е наумил , че може и като бонус по- дългичко да постои  Confused

Карбо добре е майка ми , тече си лечението , дори другата седмица по някое време и ние ще цъфнем най-после в Софето и ще използваме случая да си направи едно изследване там  Grinning Та и аз ще мога да се включа в някоя срещичка  smile3508

Коте обещавам , че тези дни ще пусна  smile3521 то бива бива мързел , ама туй мойто всякакви граници минава  ooooh! Досега толкова безотговорно не съм се отнасяла със снимките си  Blush
А и Инче , да му шлюсссснеш една целувчица на тоя сладур от мен   love001

Нелинда много сладки снимки , тази с геврека много ми хареса  Heart Eyes и с гълъбите също  Grinning

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 665
Ауу, Теди, ние сме до 8ми в София, така че ако не става на Варна, може там да се видим Hug
Мамо Зари, с огромно удоволствие бих отишла, но моя мъж не ходи на такива места, а не искам да го оставям вечерта преди операцията сам с децата. Благодаря обаче за предложението Hug
Коте, благодаря ти! Миа и на теб Hug
Ще се радвам ако има къде да оставим децата, за да се видим на спокойствие Grinning

# 39
  • Мнения: 24
Диде, честит рожден ден   bouquet Пожелавам ти от всичко най-хубаво по много  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 17
Ааааайде на ....трета страница да се запиша и аз  Mr. Green Марина благодаря за темата.
Мамо Зари, споко според моето свеки ( което нощес най-сетне си приземи достойното Д от Дъблин) аз със сигурност съм вещица  hahaha та може да си караме метлите заедно да не си сама  Joy. Даже ми донесе като подарък една глрейка на която е изобразено нещо като амеба и пише- "100% чудовище" на англииски  hahaha. Интересно обаче защо и на детето е подарила пижамка и пантофки с тоя надпис  newsm78.
 М@М@ бързо, лесно и навременно раждане ти желая.
 
 Диде, честит празник, да си жива и здрава, по-честичко да ви се случва, да оставате насаме с Георги, а скоро и да си имате собствен дом пълен с щастие и детски смях.
 

# 41
  • Мнения: 143
Диде, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много обичана и всико най-най... Hug

Зари, какво е това бейби тайм в Мол-а? За първи път чувам (личи си колко съм несериозна). Браво на малката принцеса, че така е харесала постановката.

Ние преди малко изпратихме гостите, толкова вкусна гозба не бях яла (даже не можах да я снимам), а Ралица пощуря от танци и песни. Слава богу заспа сравнително лесно.

# 42
  • в гората
  • Мнения: 25
 Диде,


да си жива и здрава, много обичана и безкрайно щастлива!!!

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Добро утро




Диде,честит Роден Ден-пожелавам ти любов в очите и звезди в косите

# 44
  • София
  • Мнения: 66
Ех, ако можеше всяка нощ да се връща времето с 1 час Simple Smile))

Аз за срещата, много ще се радвам да се видите през деня, но ако може и една вечерна ... Blush
Аз предлагам примерно в петък, на 5-ти към 9  newsm78

От няколко дни приспиваме малката на нейното легло. Обикновено се размрънква към 2-3-4 и я взимаме.. Вчера обаче вместо да я взяма от немай къде реших да я попитам дали иска да дойде при нас и тя все че каза НЕ  Shocked после пак я питах за проверка - пак НЕ... и си се врътна и заспа  Whistling
По-късно се озова пак при нас де, но лека-полека Simple Smile
А в яслата вече е без биба, няколко вечери дори вкъщи заспива без, но все още си я иска понякога..
И с памперсите сме така на финалната права - с памперси е, но само нощния е мокър и това е от мноооооого време... Вяслата също почти нямала пропуск..
Аз съм заложила до нова година да стане всичко, но да видим Simple Smile

ДИДЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО И НИЩО ДА НЕ ПОМРАЧАВА ВАШЕТО ЩАСТИЕ!!

Последна редакция: нд, 31 окт 2010, 08:19 от carbo

Общи условия

Активация на акаунт