Отговори
# 30
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Добро утро  Grinning

Вася, много  Hug за болната ти кукла, бързо да се оправя   bouquet

Ааа определено за празниците ще сме сами. Няма как да стане работата. Освен това мъжо кара курс в момента за камион, защотот тук категорията струва 10 000 евро да я изкараш и поради тов амного се търсят камионджии и са добре платени. Не искаме вече да работи като таксиджия, много несигурна работа е. Та и това ще отнеме време  Rolling Eyes За паспортите е нещо страшно, много се чака, всички са се юрнали да пътуват, нали има паднаха визите за Шенген, едновременно с това сменят от стари към биометрични паспорти и е някакъв хаос пълен.
Иначе, да, както каза Ментина, има светлина в тунела, поне делото мина. Мъжо споделя, че там са му казали, че има късмет, че толкова бързо е минало, при някои с години проддължава докато не съберат нужните свидетели. Те затова му издадоха забрана, понежеже с години немогат да съберат свидетелите по това дело. Накрая се оказа, че трима от тях са мъртви  Shocked, а тия от съда само напразно са пращали призовки  ooooh!. Абе остави се  Rolling Eyes Те там май са по- зле и от нас...

Щях да питам, някой знае ли сайтове с детски книжки на български от които мога да поръчам и да ми доставят тук  newsm78

# 31
  • Мнения: 564
Бобче, за книжките гледах че www.helikon.bg предлагат доставка за чужбина и мисля да се възползвам в най-скоро време  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 554
 wavey

Ментина,нямам представа,аз не купувам такива обувки Flutter

Елис Flowers Four Leaf Clover

# 33
  • Мнения: 324
Да знаете какво вълнение е вкъщи - ще ходим на куклен театър "Пинокио, приключенията на един мечтател" Simple Smile От сутринта Мая подскача и едва ли не стои не вратата да тръгваме при Пинокио  Laughing Надявам се представлението да й хареса и да останем до края (час и половина е). Че иначе е много лошо времето и вече се чудя какво да я правя вкъщи. За разнообразие днес й направих тиквен фенер (с фенерче вътре  Laughing) и довечера ще му се радваме.
Бобче, на мен много ми харесват книжките за Франклин и сп. Бърборино от издателство Фют, имат доставка до чужбина - http://www.fiut.bg/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=32
Изчезвам сега да се приготвяме за Пинокио, после ще чета Simple Smile

# 34
  • Мнения: 389
feta,какво е това в подписа ти? не преяждам newsm78 newsm78 на диета ли си ?
Елис,стискам палци всичко да  е наред
Болничките да оздравяват!!!
за обувките ние   сме с 26/27 номер ,при 104см и 15кг
Франклин ни е любима книжка,ляга и става с него.
Днес се учихме да кара колело,голяма мъка....дано се научи скоро,че нещо нямам сили и нерви.
  Някой беше казал"Родителите разполагат с два ресурса-време и търпение,когато се изчерпи един от двата,се нарушава комуникацията с детето" и следва  или шамарената или...
Слънчо,сега ще видиш ,като и хареса ,ще те кара да ходите всяка седмица...особено ако преди това е запозната с приказката,която ще гледате.


# 35
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Бобче, на мен много ми харесват книжките за Франклин и сп. Бърборино от издателство Фют, имат доставка до чужбина - http://www.fiut.bg/index.php?option=com_virtuemart&Itemid=32

О, книжките за Франклин и на Ния са любими  Heart Eyes Йоан също много ги харесваше, купувам ги още от времето, когато той беше на нейната възраст и сега вече сме натрупали значителна колекция. Приятно гледане  Hug

Като гледам височините на децата ви, взех да се замислям дали Рошла не върви дребна с нейните 98 см и 13 кг с мокри гащи Thinking

# 36
  • Мнения: 564
feta,какво е това в подписа ти? не преяждам newsm78 newsm78 на диета ли си ?





Бях  Laughing Нека си седи подписа ми, че да ме е срам в моменти на умопомрачителен глад, че обикновено ям пред компютъра  Blush Whistling

# 37
  • Мнения: 1 380
Здравейте, момичета. Не съм писала от сто години, но така се стекоха нещата ... но ви чета от време на време. На всички мами повторили, че и потретили ... честити нови попълнения в семействата!
Или ... имай предвид, че ако вземаш болнични тези дни се считат част от предизвестието, а и джипито може да ти издаде в един месец макс.14 дни.
Минах по тоз път и ти го казвам от опит ... само дето при мен предизвестието беше 1 месец, но въпреки това успях да си издействам напускане почти веднага. Така че успех!

На всички други пожелавам да са преди всичко здравички!

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Честит Хелоуйин, дет се вика  hahaha
Ей ни фенера и тиквените мъфини  Crazy
[/quote]

# 39
  • Мнения: 243

Или ... имай предвид, че ако вземаш болнични тези дни се считат част от предизвестието, а и джипито може да ти издаде в един месец макс.14 дни.
Минах по тоз път и ти го казвам от опит ... само дето при мен предизвестието беше 1 месец, но въпреки това успях да си издействам напускане почти веднага. Така че успех!
Здравей  Hug позагуби се ти, как сте?
Много благодаря за съвета, не се бях сетила за това  Blush То на мен утре ми се води първия работен ден по договор, а аз вече взех да мисля как да напускам  Mr. Green Дано да ми вдигнат значително заплатата, че да знам поне за какво вися на крак като кон по 10 часа на ден  Tired

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Хай, хора
Не може да ви намери човек след това разместване из форума  Laughing

Еммица е няма и 104см, 18-19кг  Mr. Green и 26 номер ботуши. За нормални си обувки и пантофи е 25 номер. Вчера купихме много хубавки ботуши от Хюманик, вътре с каракулче - екстра, че и с 6 месеца гаранция. Аз К и К ги подминавам всеки път, много ме дразнят - БГ производство, а цените им до небесата  Crossing Arms

Или, много тъпо това - 3 месеца предизвестие. Според кой закон? Поне на колко часа те осигуряват? С това работно време, не ми казвай, че осигуровките ти са като за по 8 часа / ден.

Уф, свърши се моето лежане, от утре - работник  Tired

# 41
  • Мнения: 243
Гита, Еммата май доста е пораснала  Flutter Яни няма 1 метър и е около 15 кг, браво на твойто момиче  Peace Явно вече сте здрави, щом утре си на работа  Wink
А какво е това "каракулче"  newsm78 в ботушчето  Rolling Eyes
А за предизвестието - по закон срока за предизвестие е от 1 до 3 месеца и всеки работодател си определя сам колко да е. Естествено , че по договор се водя на 8 часов работен ден и ме осигуряват на минимална заплата  Close

# 42
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
..............
Аз К и К ги подминавам всеки път, много ме дразнят - БГ производство, а цените им до небесата  Crossing Arms

По принцип и аз ги подминавам по същата причина, но специално тези апрески са 30-тина лева /напълно приемлива цена според мен  Peace/. Иначе останалите им обувки и ботуши са с цени...  Crazy

# 43
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита, Еммата май доста е пораснала  Flutter Яни няма 1 метър и е около 15 кг, браво на твойто момиче  Peace Явно вече сте здрави, щом утре си на работа  Wink
А какво е това "каракулче"  newsm78 в ботушчето  Rolling Eyes


Хм, мислех, че е всеизвестно що е то каракул  Crazy Ей. това рошавото се назовава каракул
А Еммата повече на ширина расте  Mr. Green

# 44
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Гита, аз моят с неговите 16,5 кила го мислех за едър, ама май не Laughing...живи и здрави да са, другото е вятър работа Hug.

Общи условия

Активация на акаунт