Чайчето в попарата - какво?

  • 1 407
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 518
В нищо до сега не съм слагала захар, не съм против захарта, но с мъжа ми в нищо не я слагаме и затова не купуваме  Wink

# 16
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз я правя с Ройбос- чай.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Аз слагам разтворимите чайове на Хип или на Хумана,за по-бързо и лесно.Слагам и фруктоза,захар не ползвам за храната на Вики

# 18
  • Мнения: 550
Винаги съм правила попарата с обикновен липов чай, при това сама съм си го брала, от екологично чист район. На последното не му се връзвайте. Смятам, че липовия цвят е най-вкусния чай, а също и подслаждам със захар. То иначе на попарка ли ще прилича или на бъркоч за кокошки.

# 19
  • София
  • Мнения: 6 182
Ева не яде попара, но все пак да се изкажа. Шипката запича, но ако детето няма проблеми е чудесна. Лайката и нашата докторка каза да не давам. А тези "горски кът" и "червена шапчица" са тъпкани с оцветители. Мисля си, че ако ви се ще да разнообразите с някакво ароматно чайче има разни бебешки, гранулирани в кутийки.

# 20
  • Мнения: 5 255
Вие какво чайче ползвате? newsm78

С този чай приготвям попарата на Лора  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Слагам домашно набран липов чай и за сега нямам намерение да го сменям. Peace

# 22
  • Мнения: 5 299
Отначало правех попарата с вода+малко захар, но после се сетих, че имам чай на ХИП(бях го купувала за коликите), а той е подсладен и сега давам попарата с него. Малката много обича попара и я яде най-много от останалите пюрета и каши.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 220
захар слагате ли? Нащо педи каза да слагам малко - около 1 чаена лъжичка!

Да, слагам половин чаена лъжичка.

# 24
  • Мнения: 7 640
Основно лайка - алерге, помага на гърлото, и шипка - много витамин С
странно, вит С е много чувствителен на висока Т, така че в чая има всичко друго освен С, а за лайката аз лично мисля,че не алергизира

# 25
  • Мнения: 1 800
С HIPP-успокояващ.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 664
Шипка или липов. Лайката пречеше за усвояването или на калция или на желязото. Не съм много сигурна точно на кое newsm78. Ако искате пуснете търсачката.

Чая от шипки не запича. Децата ми пият по половин литър на ден чай от шипки и никога не са били запечени. Запича пюрето от шипки.

# 27
  • Мнения: 2 672
от Шипка

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
С липов чай, бран от майка ми, слагам и захар мъничко, масълце, сиренце и сухар естествено.
Засега дребниятя хапва с голям кеф.
Смятам да редувам липовия чай с шипков.

# 29
  • Мнения: 6 315
И аз слагам шипков чай на попарата. Правя я с масло и сиренце. Захар не слагам.

Пробвала съм да давам овесени ядки, но после се оаква на поразия  Embarassed.

Общи условия

Активация на акаунт