АВГУСТинче елхата украсява, готви се подаръци да получава...тема № 24

  • 26 702
  • 729
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 498
Здравейте, момичета!

Фликс, честит рожден ден! Желая ти да си здрава, всички около теб също, да си много обичана, глезена и уважавана жена, а двамата мъже в къщи на ръце да те носят!

Пак много болници са се насъбрали Cry, много съжалявам! Дано бързо им минава и да приключваме всички с болестите за тази зима! Hug

Мариелка, Фликс, честито прохождане на дяволчетата!  Hug

Аси, много красиво си я изпипала новата тема Hug

Трейси, много готини снимки, Дани е разкошееееен! А линийката на бременността ти е толкова сладка- вече си имаш малка синя сливичка, толкова ми е мило Heart Eyes

Янче, браво на Анди, как добре седи на тоалетната чиния! Лек път!

Рибката, такава решетка, каквато Жижин ще ти свърши със сигурност добра работа. Нашата кошара за игра е такава подобна на тази от снимката, тя може да се разгъне и да послужи за преграда. Виж я, но не съм сигурна кой ги внася в България. Много удобни и практични са.

Магаре, Александър също е с подпалено дупе. Възпали се от много акане май (покрай боледуването му започна под 7-8 пъти да ака), мазах го с разни мазила, накрая се разрани, та чак до кръв стигна и от 5-6 дни го мажа с Пиоктанин 2 пъти дневно (дупето му придоби съвсем вид като на маймунка Wink ), отделно с Имазол и вече е значително по-добре. Дано и твоята кукла да се оправи скоро!

Хариела, четката му за зъби е тази Нук, с ограничител за да не си бръкне много навътре. Много ми харесва, на него също- интересно му е да си "мие" зъбките с нея, забавлява се много. Предишната беше Oral-B, нищо кой знае какво. Всъщност аз изобщо нямам грижата да мисля за зъбната му хигиена- имаме близка стоматоложка, която редовно се грижи детето да има подходящи четка и паста за зъби. Много ми е удобно така Simple SmileSimple Smile

За Синфлорикса- миналата година много разпитвахме с мъжа ми преди да решим каква ваксина да сложим и мненията бяха еднозначни за Синфлорикса и нея избрахме. Никога не е имал реакция след ваксинация, надявам се и следващия път да няма. Колкото до това,че родителите предпочитали да доплащат- ако ние бяхме сложили Превенар, а сега безплатно слагат Синфлорикс, аз също бих си платила за Превенара с цел цикълът от ваксинации да завърши с ваксината, с която е започнал. Тоест това ми се струва нормално.

СкайПетя, никакви реакции нямаше при нас след ваксината, която се слага на 13 месеца.

Иначе ние сме добре, радваме се на хубавото временце, висим с часове в парка и се наслаждаваме на слънцето. Той си е харесал едно малко кученце в нашия парк и като го види все към него тича, горкото кутре се страхува и бяга от него, после пак идва и голяма игра пада. Не мога да ги отделя като дойде време за тръгване  Grinning По отношение на говоренето- до под кривата круша е, нищо членоразделно почти не казва. Как правят животните също не иска да казва почти никога, а е запомнил доста от тях.

Такива ми ти работи около нас, нищо ново и интересно....

Желая ви спокойна вечер и да сте здравички! Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 02 ное 2010, 17:09 от terpsyhora

# 61
  • София
  • Мнения: 42
  Здравейте,мами,
  не съм се включвала няколко дни,но имах гости и малко поизостанах с форума Simple Smile Ще се опитам да пиша по памет,а утре ще се включа по-адекватно  Mr. Green
  За четката за зъби,нашата е на Мам,още не съм ползвала де.Паста за зъби взех на Чико.Между другото, и зъбките на Никол взеха да никнат като гъби-вече има 6 броя и още 2-3 на път. Simple Smile
  Лиде,имаш едно огромно гуш от нас за Макси,надявам се да се оправи.Да не създава излишни грижи на мама.
  Трейси,днес сготвих едно пиле със сметана и гъби от блога ти.Правила съм подобно по няколко други рецепти,но това е просто БОЖЕСТВЕНО!!!!Прочетох,че е любимо на мъжа ти,май ще стане любимо и на моя  Mr. Green
  Янче,много гадно за пръстчетата на Пандата.Да я нагушкаш от нас.Но се случват и такива неща,колкото и да внимаваме! Hug
  За отоплението,ще се греем на климатици.Засега сме много доволни,вкъщи е много топло-24-25 градуса дори и в  най-студените зимни дни,а сметката за ток не е минава 160 лв най-студените месеци.
  За истерията при педито -и Никол е така от няколко месеца и нищо не помага.В четвъртък мисля пак да ходим и ще видим как ще е.
  Оставям ви засега.лека вечер на всички!

# 62
  • Мнения: 782
Привет и от мен не съм ви чела признавам.

Алекс вече е по добре макар,че още си пие антибиотика.
Намерихме си нова квартира за 100 лв и то точно над яслата на малчо.Утре мислим да се нанасяме.Молете се да не ни прецакат нещо,че квартирата е съвсем празна.Обещаха утре да ходим за бойлер и да намерят некви кревати.Другото ние всичко си имаме.Освен хладилник казаха,че и това ще намерят ама ще видим де.Хайде ставам да готвя,че милия ми мъж е пак гладен.

# 63
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Набързо да се включа, че тия дни май няма дамога.
Свекър ми почина тази вечер.Поне не се мъчи много човека, че така се беше стопил, останал без сили.
Сега с Кати сме се затворили на втория етаж.Да не вижда детето положението долу.Като я приспя след час ще слезна при Краси.
Не съм чела какво сте коментирали...

# 64
  • Мнения: 145
Моите съболезнования...но при такава лоша болест, това е най-щадящия край..Нека почива в мир!

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Александра, приеми моите съболезнования!  Flowers Rose

# 66
  • Мнения: 105
Александра,мойте съболезнования  Flowers Rose
Жижин,благодаря за идеята която ми предложи,но при нас малко по сложно стоят нещата.Нашата камина(като тази на снимката) е вградена в стената и едната й част тази със стъклото е в едната стая,а задната й част е в другата.За сега той като вижда огъня и бяга,но не може да разбере,че и в другата стая има "къххххх" LaughingДано няма инциденти пък другото...... Praynig
За четката за зъби-ние все още мием зъбките с накрайника и така му харесва,но може скоро да му взема някъква детска четка.
За ходенето на доктор-Митко още като беше на 7 месеца ревеше като влезам в кабинета на докторката и нищо не може да го успокой.Дори не мога да го оставя на кантаря да го притеглят.Миналия път се теглих с него,после само аз и така....смятаме Laughing
Аз нищо не разбрах за тия ваксини на 1 и 4 месеца или на 1 и 6 месеца трябва да ходим.Всеки различно ми казва newsm78

# 67
  • Мнения: 72
Алекс-съжалявам за случилото се,за жалост в живота има и такива моменти,нека почива в мир човечеца  Flowers Rose Flowers Rose

Хари-нашата четка е като тази на Фликс,на аквафреш за над 6 месец,Али много си я харесва и ако я види някъде почва да си мие зъбките Grinning

За памперсите Либеро-аз веднъж се засилих да купувам,но продавачката ми каза че нямат еластични лепенки отстрани и затова се отказах,който ги е ползвал да каже моля дали е вярно,понеже някъде мернах че някои писа че са по скъпички а защо ще са по скъпи ако нямат еластичност newsm78 или пък продавачката да се е объркала Confused

# 68
  • Мнения: 67
Здравейте, мамчета!

Александра, моите съболезнования, дано намерите сили да приемете случилото се

За четката за зъби - ами ние отскоро си имаме зъби и честно казано още не съм стигнала до магазина да купя. Мислех си първо накрайник да взема, а даже не съм го виждала отблизо как изглежда.
За отоплението - ние сме на климатици за преходните сезони и локално парно за зимата. При майка ми в Сандански има камина, зидана, с вратички отпред, така че е горе-долу обезопасена. Само дето е много ръбеста, а плочките пред нея са много хлъзгави. Слава богу, досега не е имало инциденти.
За вратите и пръстчетата - вкъщи вратите не ги затваряме (освен на банята и тоалетната), а и Венцислава не проявява интерес да си мушка прътчетата. Всъщност като се замисля доброто ми дете няма почти никакво влечение да прави бели - играе си с нейните и на бате играчки, другите неща вкъщи не я интересуват много. Дори в саксиите още не е ровила. Пу-пу
Яна вд, дано е наред всичко с новата квартира и да ви бъде уютно в нея

Лека вечер

# 69
  • Мнения: 0
Александра - моите съболезнования  Cry
Рибке - ние сме на парно (цялогодишно)- вси4ки са така тук и не го мисля отоплението, но вие измислете да преградите с нещо, мое мнение  Peace И ти ще си спокойна и детето може наволя да си тър4и, а това, 4е няма да стане нищо...аз ли4но нямаше да го слушам. После ще има 'ама то...сега..'  Naughty Аз на село бях на 5 като ставах от сън и нещо се преобли4ах и залитнах към една такава камина и имах белег на задника  Mr. Green Майка ми се смееше, 4е ако се изгубя по дупето ще ме познае или както пускат тия издирвания по телевизията - за отли4ителен белег щяла да каже : опърлено дупе  hahaha  Joy Ве4е нямам белег де, но няколко години си ли4еше. Дано измислите най-доброто решение и Митето да си палува на воля  Hug
Магареце - на лекар (ще се смееш), ама не ми ревтуни, ако му обясня къде отиваме, да не пла4и, 4е мама ще се притеснява и да е послушно мом4е, защото е голям и бла,бла... Дали слу4айност или не, ама досега не ми е изневерявал метода  Peace
За обрива -  аз и друг път съм го казвала, ама сестра ми с опита на 2 мом4ета и 1 моми4е казва, 4е моми4нцата са по-трудни за поддържане на хигиена на интимните 4асти, защото ако се за4ервят не си ли4и от пръв поглед, ами като се позадълбо4ат нещата. Заведи малката красавица на дерматолог, то4но там си е кофти с памперси и т.н. по-трудно се поддържа. Дано да се оправи бързо  Hug
Ян4е_вд - е, пак ли  hahaha  Joy Тия мъже все гладни амаааааа, наяждане нямат. Стискам ви палци за квартирата  Hug
Рени - ех, един да каже нещо по-така за тоя лекар  newsm78 Аз незнам дали казах, ама му звънях още веднъж и разговора беше нещо от сорта 'спешно ли е?' ... 'ами тогава ме търсете делни4ен ден следобед' и ми трясна пак телефона  Rolling Eyes Пак ми стана тъпо, ама явно така си практикува 4ове4еца. Елементарно отношение липсва  Thinking
Фликс - ама големи са образи тия твои4ките  hahaha  Joy Ракийката си е казала думата, определено   Mr. Green
За 4етките за зъбки - имаме 2 и не виждам дали е необходимо да е някаква си, ами просто да е по-мъни4ка, знам ли  newsm78
Пепеджийнс - аз ти писах на ли4ни, 4е сме живи  Mr. Green Благодаря ти за съветите, но за съжаление ги нямаме тези неща тук. Дано не ни се налага да ги и търсим де  Hug
Ивуше - пак пусна тежката артилерия с мамутите  hahaha  Joy Явно си много ядосана  Hug Милото филенце и на мен много ми тежи Макс. Даже последните дни така ми се е изкривил кръста  ooooh! Нося го на хълбок, само на едната страна и каквато съм кашкавалена и над 10кг си тежат определено зверски  Rolling Eyes
скайпетя - много сте пораснали на снимката и сте много слади4ки  Hug
Амбишъс - да те питам нещо за клеевата тинктура, 4е едва ли ще се засе4ем на скайп - една приятелка ми каза днес, 4е се давала 20 дена и после 10 по4ивка  newsm78 Аз го давам 4 дена (когато си е в нас) по 3 пъти на ден по 3 капки, а когато е на градина (3 дена) само ве4ер по 3 капки. Тази схема добра ли е или пак трябва да направя 20 дена капки и 10 дена по4ивка  newsm78
Отивам да се къпя, колкото и да ми се спи и да ми се иска да из4акам още (пак съм със спрей тен), но за съжаление нямам пове4е сили и отивам.4ерна ще бъда някой друг път, пак. Сега само леко загоряла  Mr. Green

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 2
Съболезнования,Александра.Желая много сила на теб и семейството ти в този труден момент.

# 71
  • София
  • Мнения: 591
Александра мойте съболезнования -  Flowers Rose Flowers Rose

# 72
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Александра нека почива в мир  Flowers Rose

Днес съм рожденничка,юбилярка  Mr. Green У Mr. Greenдарих 30-така
Та да се почерпите за мое здраве

И по едно кафенце,понеже е рано за коктейлчета  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 72
Честит рожден ден Дани-да си жива и здрава,все така позитивна и отзивчива,много щастлива, обичана и уважавана от всички.НАЗДРАВЕ  bouquet nbirthday.

Отиваме на разходка.Чаооо

# 74
  • Мнения: 341
Бъди слънчева, лъчезарна и добродушна - такава, каквато изглеждаш (въпреки, че не се познаваме лично). Мноооого любов, щастие и късмет!!!

Общи условия

Активация на акаунт