АВГУСТинче елхата украсява, готви се подаръци да получава...тема № 24

  • 26 573
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
И ние днес бяхме единствените на разходка,даже една майка ми се скара сериозно,защо съм го извела,ще го разболея Shockedама тя не е много в час Mr. Green
На мен пък не ми се стори чак толкова студено,а си беше де newsm78Нико го бях завила с чувалчето и му сложих дъждобрана,та си му беше топло,даже позадряма навръщане от кухнята,която утре НЯМА да работи #Cussing out щяли да чистят.Как свикнах значи....
Хари дано да не се усложнят нещата с малкия дребосък и скоро да си е в къщи Praynig
Гануше много често се сблъсквам аз с агресията,че всички покрай нас са по-големи,аз си ги знам кои са и ги наблюдавам,ако го бутнат или ударят им казвам с лек тон да не го блъскат и удрят понеже е малък и чакам родителите да се скарат по строго Peace
Мариелка и да кажеш после как е бил филма Wink
Тази вечер заваля сняг при нас,и то доста.Но след половин час спря и май няма да натрупа до утре Sadа Вики така се зарадва...
Късно стана,ще ходя да си лягам,че тази сутрин кривака се събуди преди седем часа още ooooh!
Лека нощ и сладки сънища Hug

# 691
  • Мнения: 2 382
Дежма, много съжалявам за това , което ви е сполетяло Sad.Имаш огромна прегръдка и от мен1
Хари, дано се оправите по-бързо и дано детенцето израсте и астмата. Много ми беше смешно като прочетох за Софи, посадена в саксийка Hug.
Смайл, добре дошла отново! За много радикални промени пишеш, но ти пожелавам да са за добро. Човек никога не знае... Hug
Гануши, на 3 пъти ми се случи да ударят Белослава, но майките си реагираха адекватно, а Белослава изобщо не отрази какво се случва, продължи да се опитва да играе с децата.
Мариелка, страхотни сте на аватара ти Hug!
Дани, и аз опаковам с дъждобрана и няма грешка Wink.
 Момичета, ще се опитам утре да пиша по-подробно, не се сърдете, че пропускам повечето от вас Hug.

Белослава се натрови с беладона и тези дни не знам на кой свят съм.
В понеделник беше с лека температура, не знам дали от вирус или от двата кучешки зъба, които пробиват едновременно.Нямаше нищо друго освен т. и се чудех какво да й давам. Лекарката изписа беладона 9 сн, 3 * 5 гранулки. Първите дни нямаше никакви проблеми, температурата беше около 37*  и вчера сутринта като му стана нещо на това дете, не мога да ви опиша.....Лежи отпусната като парцал, след 10 мин започва да пищи и да буйства. После пак се отпуска и така. Фрапиращо изпъкнали очи, разширени зеници. устните й се напукаха от сухота. Лекарката се паникьоса, като я видя. Каза, че всичко е от беладоната, колкото и уж хомеопатията да е безобидна. Вчера се разсипахме да обикаляме лекари, всеки се хващаше за главата. Не мога да ви опиша какъв ад беше. Днес още е отпусната, но видимо е по-добре. Явно ще трябва време, докато се изчисти напълно организмът.
Прибрахме се и първата ми работа беше да изхвърля всички шишенца с гранулки на боклука.

# 692
  • Мнения: 1 054
Леле, Шайнче!  Hug Hug Hug

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Шайн, ужас!!!  Shocked  Не напразно нашата хомеопатичка постоянно ми повтаря без нея нищо да не давам, колкото и пъти да сме повтаряли примерно тази схема на лечение. И от лекарство ми разрешава да давам само до 2 приема, не повече. Наистина не е шега работа. Ти колко дни й дава на Белослава беладона?

Фликс, столчето на Софи издава звуци като седне на него и като стане.

# 694
  • Мнения: 338
Шайн4е ,силни прегръдки за теб и Белослава  Hug .Направо незнам какво да напиша....Бързо да се оправя малката сладуранка.
Дани, ха 4естит ви сняг...А пък такива майки дето само дават акъл как да си гледаш детето, и кое е правилно и кое не...най-ги оби4ам.Вместо да се погледнат себе си и своите деца, все се бъркат в пани4ката на другите.
Щом си си преценила , 4е става за излизане и си извела Нико навън, зна4и така е....ама ха Naughty Аз днес изведох Ради за има няма 10 мин. в двора, въпреки 4е беше добре обле4ен...но много гаден вятър имаше и реших,4е няма смисъл да стоим пове4е, и без друго навсякъде беше мокро и кално.
Буби4ка   Hug Стискам палци да потвърдиш
Алегориа ,що няма направление...из4ерпани ли са.Отивай някъде да те видят на 4астно, не е шега работа това.Бързо да се оправяш
Славен4е, весело изкарване на селото ви.Сигурно ве4е пийвате винце и хапвате свинко  Mr. Green ...а може би сте заспали ве4е де... Гласувах и аз за Здравко.Успех
Ганушке, аз все още не съм се сблъсквала с агресията на децата спрямо Ради, защото не излизам може би по парковете и градинките, а предимно сме си в двора и не контактуваме толкова много с деца.От време на време с комшийските,които са на по 2-3 години , но ина4е преди съм виждала по градинки доста такива слу4еи, и за съжаление ,не винаги родителите реагират адекватно,ама това е една друга тема.
Мариелка и все пак Алекс бутна ли пе4ката?Добре 4е не го е ударила...Ама такива са ве4е щур4овци вси4ките, само да видят кабел да виси ....и газ натам да се дръпне. Приятно гледане на филма утре.

Я сега и аз да ви питам,4е одавна не съм задавала въпроси  Mr. Green ...давате ли на децата кисели крастави4ки или туршийка.Ради полудява за кисели крастави4ки,докато не му дам ,не мирясва.....А в същото време не иска нито портокал, нито мандарина, които са доста по-сладки,ама....

# 695
  • Мнения: 2 382
Хари, два дена си приемаше пълната доза, в сряда започна да плюе гранулките, но аз изобщо не обърнах внимание. В сряда е пила примерно по 3-4 гранулки, вместо по 5, защото не успях да й дам всичките. Не съм звъняла на лекарката, защото се бяхме разбрали да я види към края на седмицата, а и нямаше нищо притеснително. Всичко стана толкова бързо, че и аз смата не разбрах какво се случва. Виждах, че детето е много зле, а не можеш да разбера какво става. Все едно гледаш дете с 40 * т, а Белослава вече нямаше и т.

# 696
  • Мнения: 521
Не съм ви чела милички последните няколко странички, но минавам само да ви кажа чао, чеутре сутринта  в 5 заминаваме за Италия на ски за една седмица. Ако не успея да се включа другата неделя (понеже после заминаваме пак), тогава ви казвам приятно изкарване на празниците, прекрасна Коледа и щастлива Нова Година. Много подаръци, много усмивки и много радости със семействата  Hug Hug Hug Hug

# 697
  • Мнения: 1 054
Асинка, Преслава също обожава киселко и соленко - овкусени зелени и зелеви салатки и туршии. Вредно, полезно не мога да й откажа вече  Joy Готвено кисело зеле също много обича. Не е като да й давам редовно, ама като ям аз си иска и тя.. давам й и гледам да доям останалото по-бързо, защото се спира само пред празната чиния  Joy


Благодаря ви за стиснатите палци, момичета!  Hug

# 698
  • Мнения: 521
Бубе, и аз стискам палци!!!
Шайн, ужас, горката Бела, дано бързо се оправи.
Подкрепихме Здравко.
Добре завърнала се на Смайли.
Аси, аз давам по малко трушия и кисели краставички  Peace
Бърби, и тук е кучи студ, ама аз вече свикнах. То е така от 20 дена вече  Joy Joy Joy Айде дано поне сняг капне, та да е по-меко времето  Peace

# 699
  • София
  • Мнения: 22
Шайн, останах без думи след като прочетох какво ви се е случило.  #Crazy Много много силни прегръдки за теб и Белослава.  Hug Стискам палци всичко да мине възможно най- бързо и това преживяване да остане само като лош спомен.  Hug

Аси, падна си духалката, аз чух само трясъка, но слава богу не го удари. А на въпроса ти- единствено лютеница съм давала от разните зимнини. Кис. краставички или туршия не съм се замисляла изобщо да давам, защото не ми се виждат подходящи. Знам ли и аз....  newsm78

Дани, честит първи сняг и от мен ! Дано Нико те остави да поспиш до по- късно утре ( т.е вече днес).  Hug

Трейси, приятно изкарване в Италия и весело и незабравимо посрещане на празниците и на теб!  Hug



Хайде вече окончателно лека нощ от мен !  smile3524

# 700
  • Мнения: 2 382
Буби, подозирам за какво става въпрос ( нали нямам фейс Wink), та и аз се присъединявам към стиснатите палци Hug!
Днес една приятелка ме изненада, че е бременна и много й се радвам цял ден.
Толкова имам нужда от малко почивка, че ще взема да забременея пак Laughing. С каква носталгия си спомням за първите месеци, след като се роди Белослава. Цял ден разходки....Блаженство.....
Ама с това кротко дете смея ли да си помисля за още  едно Laughing! Никакъв шанс нямаме пак да ни се падне от кротката партида Joy hahaha

# 701
  • Мнения: 11
Добро утро прекрасни!!  Heart Eyes  bouquet
Поразписали сте се снощи, а аз бях толкова уморена, че заспах рано с Йо. А сега влизаме в банята и после ще ви чета  Blush

# 702
  • Мнения: 1 054
Добро утро, момичета! Добро, слънчево, двучертичково утро!  Hug
Преди мъничко правих тест и ..  EFP  Heart Eyes Онзи ден /Точно на Св. Анна установих, че може би и аз празнувам Heart Eyes / правих пак и беше бледичък, днес вече е малко по-наситен.. Много се извинявам, ама нервите ми не стигнаха да се похваля чак другата седмица след преглед  Blush Извадих си тестовете с Преслава... ами тя е била почти невидима на фона на .. B2  Mr. Green
                                     B2                                                                  Преслава

     

Прекрасен ден желая на всички! Hug

# 703
  • Мнения: 145
Бубичка, прекрасна новина! Пожелавам ти всичко да е наред и да се пазиш много. Няма да вдигаш Преслава за щяло и нещяло...ного се радвам  Hug

Шайнче, май е време да спреш хомеопатията...Стискам палци Белослава да се оправи напълно след 5 минути и да не се налага повече да й се дават каквито и да било лекарства! Hug

Смайл, добре завърнала се...сега да компенсираш тези от нас , които влизат все по-рядко...и аз май съм от тях... Wink

Трейси, приятно изкарване...Завиждам ти за авантюристичния дух, ти си просто уникална...Да се пазиш, ей  Naughty

Засега чао муцки!

# 704
  • Кърджали
  • Мнения: 10 346
Шайн, дано Белослава се оправи възстанови бързо.
Иначе, и аз питам, дали има шанс да ми се падне бебе от кротката партида.Макар, че виж Краси е на друго мнение, по - добре в началото да рве, па после да се кротне.Че Кати напълно оправдава теорията му - бебе мечта,ама със всеки ден става един див келеш....
Бубичка, и тук, почти официално честито.Официалното ще е след като го потвърди лекар.
Аси, Кати хапва също кисели краставички.Рядко, защото и ние рядко хапваме.Зелева салата един ден много и хареса, след това нещо и спадна интереса.
А моето диваче снощи ме разсипа с едночасов рев.Точно един час рева без да спре.Нищо не я успокоява, кротна се уж малко докато я гушках, ама искаше права, не даваше да я гушкам нито седнала да е, нито легнала, само права. Скапа ме, накрая гушна бебето си и заспа. Не знам, дали аз я събудих, че говорих с баща и по - телефона.Ама ние всяка вечер си говорим, тя не го отразява. След това поне спа като пън, дори не се е налагало да ставам да я завивам.Както я оставих, така се и събуди.

Общи условия

Активация на акаунт