Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 28

  • 43 753
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Keii и k@smet пак сте нашите вълшебници !  newsm51 smile3525 newsm03      love001  love001

Трейлъра е убийствен, а сега с текста още повече !  #Crazy Саваш е застрашен или от отвличане или....по лошо от Бешир ага. Следователя може би кара Саваш да им съдейства и той отказва. Явуз кани Ясемин на вечеря, а Китка е много тревожна , защото къщата се изпразни и тя знае кой е в дъното на това или поне предполага за красивия си "аби". А Пала и Фидан ще разкъсат Шахнур. Тя сега няма вина, но толкова помогна да се стигне до там. Ох серията пак ще е голям екшън  #Crazy

# 46
  • Мнения: 683
Keii и k@smet, много ви благодаря и аз за превода  newsm51  love001

# 47
  • Мнения: 31
Цитат
Следователя може би кара Саваш да им съдейства и той отказва.
Може би срещу АМ  Thinking нали за него питаха и Саваш, и Пала
Саваш явно ще откаже, въпреки, че АМ му е враг, той го набута в л..ната..
Ще бъде ли 'предател' ако съдейства на полицията?

за анкетата  newsm78 Ясемин е много объркана, няма към кого да се обърне, и 'приятелят'  Twisted Evil Явуз ще и се притече на помощ - в най-подходящия момент  Wine Glass  дали Явуз има яхта  Mr. Green Sick

# 48
  • Мнения: 7
Добро утро!

Честит Ден на народните будители http://www.vbox7.com/play:8be94d21

Keii и k@smet, благодаря за превода на трейлъра   bouquet  bouquet

Явуз явно знае и кое заведение посещава Ясемин, срещата им не е "планувана", в подходящ момент се срещат, чия помощ ще предпочете тя - на Мехмет  Mr. Green или на Явуз  Mr. Green. Мехмет не се отказва и отново й досажда, вероятно е чул новината за Саваш по ТV-то и тича да злослови за него пред Ясемин/ами как да забрави унижението от шамарите му Joy а може и да го е заболяло Joy/. Гласувах в анкетата, че Ясемин няма да знае какво да направи, но сега мисля, че е възможно да се поддаде на манипулациите на Явуз, дано да е по-умна и да не се довери за личния си живот, на един непознат толкова бързо. Най-после Фидан и Пала открито заемат позиция и отприщват гнева си към Шахнур, а тя дали така ще страда за Саваш, както за Мустафа newsm78.

# 49


Keii и k@smet, благодаря за превода на трейлъра  newsm51

Честит Ден на народните будители

Спорна нова седмица Ви пожелавам smile3525

# 50
  • Мнения: 1
И аз да се присъединя към пожеланията за спорна седмица на всички знайни и незнайни фенки на дизито. Също така и да честитя празника, защото ние покрай филма научихме страшно много неща. Трейлърът, за което благодаря на Кеии и Късмет, няма да коментирам. Но чакам с нетърпение утре вечер епизода.

# 51
# 52
  • Мнения: 1
Пенде, тези крака, с които си се сдобила, трябва да ги поразходиш малко.  Joy Joy Joy Иди пий кафенце в някоя съседка, в друга - чай, някъде може и вечеря. Трябва да се види това чудо!

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте ! Успешна седмица .

Keii   k@smet  Hug Hug Hug

Трейларът е майсторски сглобен , ще чакам с нетърпение утрешната серия да видим кой от

внушенията в него са истински.  Peace

За анкетата смятам , че Ясемин на първо место ще бъде много объркана и отчаяна от не видението и липсата на каквато и да е билс връзка със Саваш. Не мисля , че товкова лесно ще се довери на някой /Явуз и Мехмет/ . Но със сигурност Явуз се е приготвил доста добре  , няма да се откаже лесно .

В тоя ред на мисли ми дойде идея за по-нататъчна анкета , но сега бързам после ще я допиша.

# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 9 752
Keii   k@smet

# 57
  • Мнения: 31
добър ден  Hug честит празник   bouquet

Ясемин както  в шок и надежда отникъде  Tired съветите на Севги (не на последно място заради бизнеса) и истеричните изблици на Лейля ще я тласнат към Явуз  Confused
на Саваш се довери много трудно - основната 'заслуга' беше на Лейля  Rolling Eyes не че нямаше основание за страховете си
Явуз не го знаят кой е, едвали ще хрумне на някого да го проучва - просто бизнесмен, 'приятел', готов да 'помогне'...
чудех се защо полицията разпитва за АМ   Thinking - може би от предния път, когато отарашиха складовете му, го държат на мушка  newsm78

Съни  no йок бе, джанъм, ще вземат да ми върнат визитата   Whistling ще си седя дома  Hug

# 58
  • Мнения: 31



като ги гледам така щастливи   loveuuu и ми става едно мъчнооо  Sad Sad

# 59
  • Мнения: 9 752
ПЕНДЕ  love001 newsm51
Обожавам чувството ти за хумор,уникално е  smile3521 smile3501

Надявах се Явуз да помага, но той ooooh!
И появата на безмозъчно жесток талибан    #2gunfire  АМ ще ни стори "ангелче" newsm78
Очаквам садизъм и какво  ли не от Кудрет и  К.О. , още не съм се съвзела от геджеманския 3 сезон... Mr. Green
А тая Чичек не я дишам вече- в първите серии така й съчувствах на съдбата,а тя...скрита лимонка... знае ,че Саваш не я обича, но...явно и тя не го обича,щом пречи на щастието му...
Ах, Яситоооо,не й стигат всички облаци на главата, а и Лейля вече ще е във вихъра си в мрънкането Mr. Green
Аз не си спомням вече в първите серии, сключват ли брак Чичек и Саваш newsm78
Имам спомен само за религиозен newsm78 Тия адвокати  newsm78 не съм много на ясно...
Най после се намери една мъжка жена да шамароса това магаре Бора Laughing

Филма става по заплетен ,вместо да види светлинка в тунела- Саваш ще мине през кръговете на ада #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт