Юлски деца-Тема 39

  • 26 258
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 423
Една качествена коледна рокличка за който още не си е намерил
http://www.---copy-paste-umenia---.com/showproduct.php?product=101255&cat=all
Пфуу забравих, че не става с копиране. Между  www. и .com поставяте бгдомакиня на латински. С това я : q

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 22:21 от Mime-to

# 736
  • Мнения: X
Една качествена коледна рокличка за който още не си е намерил
http://www.---copy-paste-umenia---.com/showproduct.php?product=101255&cat=all

Mime този линк не излиза, пусни го иначе.

# 737
  • София
  • Мнения: 423
Как иначе? Роклята е на Маталан, 12 лева с коледна шапчица.

# 738
  • София
  • Мнения: 15
РАДИНА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЗДРАВЕ И МНОГО ПРЕКРАСНИ МИГОВЕ!



Аманита избягвах да пия каквото и да е при киселини, но когато станеха непоносими пиех на върха на лъжичката сода, пробвай и с фанта.

# 739
  • Мнения: X
Как иначе? Роклята е на Маталан, 12 лева с коледна шапчица.


В домакинята ли е? Ако е там, бг-мама блокира сайта защото е конкуренция.

# 740
  • София
  • Мнения: 6 141
Аманита, аз дъвчех Талцид,а знам, че помага пиенето на прясно мляко. Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 1 635
Радина, честит рожден ден! Много вълшебни моменти, смях и веселби ти пожелавам.



В България няма практика да се връщат парите, ако стоката отговаря на нормалните очаквания към нея. ЗЗП не задължава търговците да го правят. Парите са задължени да върнат само, ако до един месец не могат да отстранят проблем или повреда възникнала или открита след продажбата не по вина на купувача.

Аманита, не съм давала нито едно от трите, но забелязах същия ефект със зрънца грейпфрут. Тези, които бяха влязли цели, си бяха и излязли цели. Joy Явно стомахчетата им още не могат да обработят ципата. Най-вероятно е добре да ги понамачкаш преди даване. За киселините - абсолюно нищо не ми помагаше. Чак пих сода за хляб няколко пъти, колкото и да е вредно за стомаха.
Мише, не мога да помогна с протекторите. Аз даже дъждобран не съм купила още. Миналата година все още возех Калина в столчето за кола, за което си имах. А пролетта и лятото си карах с чадър, ако ни завалеше някъде.

# 742
  • Мнения: 397
Благодаря ви за отговорите момичета    Hug  И специални благодарности за Мимето   bouquet , че ме светна,че това се казва liner.
Азне искам лятната,защото сенникът сигурно ще пропуска вода, пък и ще духа. От горния му край - откъм дръжките има 2 отвора от двете страни, а дъждобрана не покрива всичко отзад. А чувал нямам - просто миналата година не ми се даваха пари и слагах бебе в космонавт и отгоре едно одеяло.  Rolling Eyes Ама май е най-добре да купя от ибей комбинирано - чувалче за крака, не от тези късите, ами едни, които имат висока горна част и идеално ще скрият грозотиите.
http://cgi.ebay.co.uk/MAMAS-PAPAS-FOOTMUFF-COSYTOES-SEAT-LINER-/ … sh=item3cb316b02c
Jillian - още един неподготвен за зимата  Wink

# 743
  • София
  • Мнения: 423
Мише, даже ти препоръчвам от затворените чувалчета, това което показваш е много отворено. Дават я зимата страхотно студена, май тъпкано ще ни се върнат топлите ноември и декември. Ето едно по-затворено, даже не съм го закопчала до горе, а снимките са февруари месец. Виж как покрива и цялата количка.

# 744
  • Мнения: 250
ДОБРО УТРО!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!


Общи условия

Активация на акаунт