Млечната кухня- "ЗА" и "ПРОТИВ"

  • 2 390
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
nesam protiv no smqtam che natoralno e nai dobre.tuk  redovno se oplakvat ot kushnqta  to e dobre tu ne e. Laughing  love001

# 16
  • Мнения: 14 133
Против!!!Особено след гафа за световно, който направиха в русенска млечна кухня приди 3години и много бебчовци страдаха на системи в болницата, заради тях.Пък и чух, че след скорошна проверка, положението пак не било много розово.Приятно ми е да готвя вкусотии за синчето и татито.

# 17
  • Мнения: 3 663
против
хигинета им никак не е на ниво и готвят с продукти неподходящи за деца до годинка
не мисля, че и месото им е от проверени източници даже
за неудобството от ходене в точно определен час няма какво да споменавам

лично на мен готвенето също не ми отнема повече от 15-20 минути макс - нарязвам си продуктите на кубчета, бухвам ги в уреда за пара и връткам таймера
както каза белинда - за толкова време не мога да ида до кухнята, да си изчакам реда и да се върна с манджите, въпреки че ми е супер наблизо

по соц времето според мен се справяха по-добре детските кухни  Rolling Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ползвахте ли млечната кухня? Да.
До колко месеца/години? до 1 годинка
Бяхте ли доволни? Да
Стигаше ли им храната на децата Ви? Да
Какво Ви накара да се откажете?за 2 група не ми хареса храната Sick

# 19
  • Мнения: 8 917
Провитв съм.
Защото трябва да си будя детето, за да отида в часовете, които те са си измислили.
Защото лятото няма да го изведа на обяд в най-горещото слънце, защото те са сметнали, че тогава им е удобно.
Защото тук искат да предадем бурканчетата и всеки път да сипват в чуждо, без да го стерилизират, т.е. няколко квартала деца ядат от една чиния   Sick
Защото моя приятелка намери кибритена клечка и малко от вчерашното кремче в супата на детето си.
Защото не искам те да определят кога и с какво да захраня, смятам, че има неподходящи за деца под годинка храни.
Защото детето ми не яде нишестени кремчета.
Защото готвенето на домашни пюренца отнема 2-3 часа в удобен ден /да е жива и здрава майка ми, 3 месеца й готвеше и пращаше в хладилна чанта/, иначе щеше да си кара на купешки.
Вече яде от нашата храна.


АБСОЛЮТНО СЪГЛАСНА!

# 20
  • Мнения: 5 468
Ползвах детска кухня от 11 месеца до 1 и 6 месеца. Много бях доволна и детето я ядеше след втория месец. Всеки ден разнообразно ядене с месо, супи, кремчета, овесени ядки... храната е много хубава и аз не мога да й осигуря такова разнообразие, каквото ще да става. Откакто взе да яде храна от кухнята, хемоглобина й се качи на 127, а преди беше 92 Confused. Така че коментарите са излишни, полезна или не е детската кухня. Всяко дете трябва да мине на НОРМАЛНА ХРАНА след 10-11 месец и туй то!
Сега тръгва на ясла и купони вече не й купувам, но бих препоръчала, без резерви, детската кухня на всяка майка. Подборът на храни, избора на уж най-доброто и т.н. щуротии на майките, водят до анемии у децата. Едно дете трябва да яде ВСИЧКО, за да е здраво.

# 21
  • Мнения: 14 133
Ние да не сме по-некадърни от някъв персонал на деска кухня, че да си храним децата здравословно???За подбора на продукти с високо качество да не говорим!!!!

# 22
  • Мнения: 2 000
Митко го записах на детска кухня като стана на 7 месеца. Обаче нещо не му се понрави и след като една седмица от кухнята храната отиваше в кофата се отказах. След 4-5 месеца отново го записах и вече всичко си изяждаше с апетит. Докато тръгна на ясла преди 2 месеца редовно му вземах храна от там.

# 23
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
ЗА детската кухня съм!!!
Рони я яде от 8 месечна.
И все още я яде всеки ден...не знам до кога.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 704

лелеее,belalim,на коя кухня сте били записани??  #Crazy

за протокола: ЗА

# 25
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси се храни от млечната кухня. За мен е добре, защото е евтино, а храната вкусна и разнообразна/каквато аз не мога да предложа на детето си/. Количеството й стига, засега  Laughing Все още не мисля да се отказваме от тази услуга. А и мястото, откъдето вземам бурканчетата ми е точно до вкъщи. Незнам при вас защо искат толкова много бурканчета. При нас действа принципа вземаш пълно, връщаш празно, т.е. всеки ден нося 3 празни и вземам 3 пълни бурканчета.

# 26
  • Мнения: 2 241
ПРОТИВ по много причини

Не съм ползвала нито млечна, нито детска кухня - сама му готвех първо, второ, трето.

# 27
  • Мнения: 4 414
ползвах млечна кухня за 2 месеца, когато си бях в родия град. Ния беше на год. и 2 месеца. преди това не съм ползвала, защото там готвят с яйца и прясно мляко, което не ми се струваше подходящо. иначе бях доволна. готвеха вкусно и порциите бяха големи и цената беше повече от добра. като се върнахме в Сф, не сме ползвали кухня, защото няма такава, която да ми е удобна и да е добра.

# 28
  • Мнения: 6 323
Ползвахте ли млечната кухня?
Да

До колко месеца/години?
От 10 м. до 1 г. 7 м.

Бяхте ли доволни?
Да, храната беше качествена, разнообразна и вкусна. Не съм имала никакви проблеми. Детето я харесваше и се хранеше с удоволствие.

Стигаше ли им храната на децата Ви?
Да, за едно ядене, защото синът ми беше лакомник - изяждаше всичко на обяд.

Какво Ви накара да се откажете?
Детето ми тръгна на детска ясла.

# 29
  • Мнения: 5 255
Ползвахте ли млечната кухня?
Да, от месец сме на кухня.

Бяхте ли доволни?
Горе-долу, без десертите.

Стигаше ли им храната на децата Ви?
Определено не. Давам готови пюрета или от нашата храна.
Риба основно, която липсва в детската кухня.

Общи условия

Активация на акаунт