Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 - Тема 61

  • 25 329
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 33

Цитат
Здравейте, отдавна се каня да си напиша поста- от няколко серии спрях да го гледам сериала, или зорлем по полвин серия изглеждам.  Големи надежди възлагах на него в началото, но колкото повече серии минават, толкова повече НИЩО не се случва, просто едно голямо нищо. Сериите си вървят  ей така, без цел и посока , колкото да се върти номерацията, дето имаше една песен на Тангра май беше "...в нашия малък град (сериал) просто няма какво да се случи."
Не го приемайте като заяждане, а като споделено мнение.




Зависи какво имате в предвид под "нещо" и "нищо".  

Понякога е по-добре да не се случва "нищо" отколкото "нещо", ако това "нещо" е убийство, детеубийство или отцеубийство, изнасилване, трафик на хора или наркотици,
и т.н. , както ви харесва.

За мен много "нещо неща"  се случват в този сериал, ако за някого и за вас са "нищо" добре е да помислите  за "нещата", може да ви са и да сме полезни с "нещо".



Оф, замотахме се "нещо" в твойто "нищо", нали сме си средно интелигентни тук, но  и аз мисля като теб , че можем някои да ги научим на "нещичко".

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 00:06 от jilka

# 706
# 707
  • Мнения: 3
Аз също писах снощи , че не просто ни избудалкаха, направо постъпват непочтено спрямо зрителите си с разни  ПР хрумки. То не бяха благотворителни акции, то не бе чудо- не мога да се съглася, че трябва така да използват популярността на Туба за вдигане на рейтинг. Сценаристите така забатачиха нещата, че не знам как ще ги обърнат и ще ги развият в положителна насока.
А Левент може така да изманипулира Хасрет, че тя изобщо да не се усети и да приеме предложението му.  Да и каже, че е наясно, че в момента тя не може да има каквито и да е чувства към него. Просто и предлага да сключат само фиктивен брак, за да се чувства тя защитена и да може спокойно да се занимава само с пеене. Мисля, че често се случват тези работи в живота. Нашта мома нали иска да се доказва, пък и е толкова амбицирана след известен размисъл ще приеме. В момента няма голяма комуникация между нея и майка й, което е доста нелогично, след като са се намерили толкова скоро и би трябвало да са заедно постоянно. Да ама не!
Ако се стигне до брак ще има голяма мъка, защото Хасрет постоянно ще отблъсква Левент, ще му напомня, каква е договорката помежду им. Това ще работи до време и ще гледаме още по-ужасни драми. Ние искаме да гледаме един добър Левент, който е проумял ,че няма шансове, но едва ли ще си го получим. Едва ли ще развият образа му в положителна посока. Какво ли  да очакваме от един пренебрегнат мъж?

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 00:13 от doriana

# 708
  • Мнения: 1 095
Кали , защо когато Мурат прави някоя  "магария" са виновни сценаристите , а когато става дума за Левент ....виновен си е той , а да не забравя и детството му....! newsm78
Маргита, нещо ги умешихме нещата, говоря за играта като изиграване, дали Джансел ще играе "добър Мурат" или "лош Мурат", ако е добър актьор ще трябва и двата варианта да ги изиграее добре, същото се отнася и за всеки друг от сериала..., така е по сценарий, ако в тази серия си добър, може в другата серия сценаристите да те "вкарат" в ролята на лош герой...., от тази гледна точка, ама всичко си е от сценария...... Добрия професионалист играе това което му е по сценарий, и ако ние го усетим и в двете крайности, то той наистина е добър актьор....., ако от утре Мурад оджа стане оня романтичен оджа, то пак ще е по сценарий....
Надявам се да съм  обяснила добре моите доводи....
Онова за Джансел го написах по повод въпрос към него, като е бил режисьор, дали сега в ПнС дава някакви напътствия в тази насока  и той каза категорично не, в този сериал е само и единствено актьор и играе това, което му е по сценарий дори и да не му харесва някоя сцена, той я играе.
Според мен ти смесваш образите на героите, с играта на артистите - там естествено, че всеки си има предпочитания - ти харесваш Левент, аз харесвам Мурат....

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 00:19 от kali_georgieva

# 709
  • Мнения: 2 116
Те в началото на втори сезон ни обещаха много любов и откъсване от махлата,ама ние все повече си седим в нея,а от любовта и помен няма-излъгъха ни най-безсрамно,а и продължават да ни будалкат.Продължавам да гледам филма,заради прекрасната игра на Туба и Джани,но те все по рядко имат общи сцени.Тия хора глухи ли са,слепи ли са,не виждат ли че масово е вече недоволството от работата им.

Как така ,  я има прекрасната игра на Туба и Джансел , Кески , като според теб сценария не е добър? newsm78 Едното , не е ли в пряка връзка с другото? newsm78
Според мен -  няма - не ми харесва това, че "забиха" образа на Мурат в тази посока, но пък  Джансел  играе отлично поставената му задача, от романтичния Мурат да се превърне в грубиянина Мурат. Добрата, отличната  игра не се изразява само в положителния и романтичен сценарий, добрата игра можеш да я покажеш и в отрицателните роли (сетих се какво каза Джансел, дори и да не му харесва някоя сцена, няма как играе я, така е по сценарий)
Мурат , неговия образ е доста близко до реалността ....! Както и другите в сериала !
Но , да се върна на Мурат , да определено сега в този му вид и аз , не го харесвам , но това е реалността .....изтъкани сме , не само , от положителни качества , у всекиго се крие и една тъмна страна !
Въпроса е,  тя да се владее и управлява в правилна и конструктивна посока! Е , Мурат сега се опитва да се справи с неговата ! Аз вярвам , че ще успее!
Но , един идеализиран , незаменим Мурат , не би ми харесал повече ! По повод сценария мисля, че си е много добър , като това няма нищо общо с това как на мен лично ми се иска да се развиват действията и случките!

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 00:26 от margita9

# 710
  • Мнения: 15
Аз също писах снощи , че не просто ни избудалкаха, направо постъпват непочтено спрямо зрителите си с разни  ПР хрумки. То не бяха благотворителни акции, то не бе чудо- не мога да се съглася, че трябва така да използват популярността на Туба за вдигане на рейтинг. Сценаристите така забатачиха нещата, че не знам как ще ги обърнат и ще ги развият в положителна насока.
А Левент може така да изманипулира Хасрет, че тя изобщо да не се усети и да приеме предложението му.  Да и каже, че е наясно, че в момента тя не може да има каквито и да е чувства към него. Просто и предлага да сключат само фиктивен брак, за да се чувства тя защитена и да може спокойно да се занимава само с пеене. Мисля, че често се случват тези работи в живота. Нашта мома нали иска да се доказва, пък и е толкова амбицирана след известен размисъл ще приеме. В момента няма голяма комуникация между нея и майка й, което е доста нелогично, след като са се намерили толкова скоро и би трябвало да са заедно постоянно. Да ама не!
Ако се стигне до брак ще има голяма мъка, защото Хасрет постоянно ще отблъсква Левент, ще му напомня, каква е договорката помежду им. Това ще работи до време и ще гледаме още по-ужасни драми. Ние искаме да гледаме един добър Левент, който е проумял ,че няма шансове, но едва ли ще го имаме. Едва ли ще развият образа му в положителна посока. Какво ли  да очакваме от един пренебрегнат мъж?

Само не това, ужас, в един друг проект се мъчат и изнемогват да се преборят с традиционен средновековен обичай и неписан закон,
а тук да предложат вариант и съвременна интерпретация...не.    

# 711
  • Мнения: 2 116
Кали , защо когато Мурат прави някоя  "магария" са виновни сценаристите , а когато става дума за Левент ....виновен си е той , а да не забравя и детството му....! newsm78
Маргита, нещо ги умешихме нещата, говоря за играта като изиграване, дали Джансел ще играе "добър Мурат" или "лош Мурат", ако е добър актьор ще трябва и двата варианта да ги изиграее добре, същото се отнася и за всеки друг от сериала..., така е по сценарий, ако в тази серия си добър, може в другата серия сценаристите да те "вкарат" в ролята на лош герой...., от тази гледна точка, ама всичко си е от сценария...... Добрия професионалист играе това което му е по сценарий, и ако ние го усетим и в двете крайности, то той наистина е добър актьор....., ако от утре Мурад оджа стане оня романтичен оджа, то пак ще е по сценарий....
Надявам се да съм  обяснила добре моите доводи....
Онова за Джансел го написах по повод въпрос към него, като е бил режисьор, дали сега в ПнС дава някакви напътствия в тази насока  и той каза категорично не, в този сериал е само и единствено актьор и играе това, което му е по сценарий дори и да не му харесва някоя сцена, той я играе.
Според мен ти смесваш образите на героите, с играта на артистите - там естествено, че всеки си има предпочитания - ти харесваш Левент, аз харесвам Мурат....


Кали от всичко написано ми се струва , че по-скоро потвърди моите думи , но това няма толкова голямо значение !
А , щом сме почнали да определяме,  кой кого и какво харесва .... по-точно е , да се каже , че аз харесвам....... и... Левент .....освен,  Мурат  ....така казано , има по друго значение!

# 712
  • Мнения: 2 116
Аз също писах снощи , че не просто ни избудалкаха, направо постъпват непочтено спрямо зрителите си с разни  ПР хрумки. То не бяха благотворителни акции, то не бе чудо- не мога да се съглася, че трябва така да използват популярността на Туба за вдигане на рейтинг. Сценаристите така забатачиха нещата, че не знам как ще ги обърнат и ще ги развият в положителна насока.А Левент може така да изманипулира Хасрет, че тя изобщо да не се усети и да приеме предложението му.  Да и каже, че е наясно, че в момента тя не може да има каквито и да е чувства към него. Просто и предлага да сключат само фиктивен брак, за да се чувства тя защитена и да може спокойно да се занимава само с пеене. Мисля, че често се случват тези работи в живота. Нашта мома нали иска да се доказва, пък и е толкова амбицирана след известен размисъл ще приеме. В момента няма голяма комуникация между нея и майка й, което е доста нелогично, след като са се намерили толкова скоро и би трябвало да са заедно постоянно. Да ама не!
Ако се стигне до брак ще има голяма мъка, защото Хасрет постоянно ще отблъсква Левент, ще му напомня, каква е договорката помежду им. Това ще работи до време и ще гледаме още по-ужасни драми. Ние искаме да гледаме един добър Левент, който е проумял ,че няма шансове, но едва ли ще си го получим. Едва ли ще развият образа му в положителна посока. Какво ли  да очакваме от един пренебрегнат мъж?

Достатъчно е само да гледаш следващите епизоди и ще разбереш как ще ги оправят нещата "тия"сценаристи !

# 713
  • София
  • Мнения: 30 209
Цитат
Само не това, ужас, в един друг проект се мъчат и изнемогват да се преборят с традиционен средновековен обичай и неписан закон,
а тук да предложат вариант и съвременна интерпретация...не.     
 
 

точно това си помислих и аз, когато прочетох предположението за "фиктивния брак". Моля се да не вземат сега и тук да вкарат един неконсумиран брак, в който единият обича, а другият има друг, той пък обича друга, тя пък друг (както се пее в една песен). Ще стане ситуация ала "лош римейк"  Rolling Eyes
 

# 714
  • Мнения: 2 116
Цитат
Само не това, ужас, в един друг проект се мъчат и изнемогват да се преборят с традиционен средновековен обичай и неписан закон,
а тук да предложат вариант и съвременна интерпретация...не.     
 
точно това си помислих и аз, когато прочетох предположението за "фиктивния брак". Моля се да не вземат сега и тук да вкарат един неконсумиран брак, в който единият обича, а другият има друг, той пък обича друга, тя пък друг (както се пее в една песен). Ще стане ситуация ала "лош римейк"  Rolling Eyes
 

Каквото и да ни предложат , дори да е лошо, ще бъде само временно и за малко !

# 715
  • София
  • Мнения: 51
Малко красота за лека нощ!!!

# 716
  • Мнения: 2 116
Ще има още от тези целувки , че и по -страстни....!
Ще са заедно отново на сцената....!
Отново ще  танцуват ......!

Последна редакция: пт, 05 ное 2010, 01:02 от margita9

# 717
  • Мнения: 15
Цитат
Само не това, ужас, в един друг проект се мъчат и изнемогват да се преборят с традиционен средновековен обичай и неписан закон,
а тук да предложат вариант и съвременна интерпретация...не.     
 
точно това си помислих и аз, когато прочетох предположението за "фиктивния брак". Моля се да не вземат сега и тук да вкарат един неконсумиран брак, в който единият обича, а другият има друг, той пък обича друга, тя пък друг (както се пее в една песен). Ще стане ситуация ала "лош римейк"  Rolling Eyes
 

Каквото и да ни предложат , дори да е лошо, ще бъде само временно и за малко !

Не искам само хубаво, защото става блудкаво, но лошото дори и да е за дълго, ще го понеса, само да не е във вид на изтъркани клишета.

# 718
  • Мнения: 2 116
Цитат
Само не това, ужас, в един друг проект се мъчат и изнемогват да се преборят с традиционен средновековен обичай и неписан закон,
а тук да предложат вариант и съвременна интерпретация...не.     
 
точно това си помислих и аз, когато прочетох предположението за "фиктивния брак". Моля се да не вземат сега и тук да вкарат един неконсумиран брак, в който единият обича, а другият има друг, той пък обича друга, тя пък друг (както се пее в една песен). Ще стане ситуация ала "лош римейк"  Rolling Eyes
 
Каквото и да ни предложат , дори да е лошо, ще бъде само временно и за малко !
Не искам само хубаво, защото става блудкаво, но лошото дори и да е за дълго, ще го понеса, само да не е във вид на изтъркани клишета.
Рими , това е нашият сериал .....няма как да бъде клиширан ..........всичко ще бъде както трябва !

# 719
  • Мнения: 15
Разбира се Марги,  надявам се и много повече вярвам!

И днес  беше прекрасно с вас, дори и само за това си заслужава да сме тук, лека нощ и щастливи сънища!

Общи условия

Активация на акаунт