Отговори
# 465
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Мириндич благодаря за следобедното каЙвенце!  Hug Васерман можеш да си направиш във всяка лаборатория струва 5-7лв.

# 466
  • София
  • Мнения: 4 576
Добро утро от снежна София. Желая ви приятна и задушевна седмица. Виждайки снега ми става още по-коледно Simple Smile

Нинка, желая ти успех, ако се решиш  Hug
Бела, Наде, как са малчовците?

# 467
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Здравейте!  Hug
Клонирането на темата във Фейса ли е причина да няма активност или просто не ни се пише...  newsm78
Решихте ли къде ще празнувате нова година?

Аз чакам Страхил да се прибере и тогава да мислим. Имаме оферта за хотел Лилия на Златните, но нещо не ме заинтригува.
Иначе мисля да оставим Сами на майка.

# 468
  • Мнения: 5 293
Добро утро от мен! Пещера е затрупана от сняг , красота !

# 469
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добро утро.
И ние осъмнахме с 7-8см. сняг и валеше усилено. 
Laughing

Нова година не сме решило още къде ще празнуваме. Стойчо има идея да изкубем от нас и някъде по комшиите да ходим, ама никой не е обявил сбирка  Joy Мама и кака искат с нас и децата, но ги предупредихме, че трябва да ги гледат  hahaha Ще видим накрая какво ще стане.

# 470
  • Мнения: 1 046
Де го тоя сняг, при нас даже се и постопли, цели 5 градуса е.....

Да се похваля, че най-после си взех дипломата за магистърската степен и съм доволна, че приключих с всякакво четене и писане, да не казвам голяма дума, но смятам да е последно.....

За празниците в дома категорично......не предвиждам излишни харчове само за една ракия и салата......

# 471
  • Мнения: 439
Наде,честито браво мамче!  bouquet
е сложи един бонбон поне де Joy

за НГ в къщи категорично!

Клонирането на темата във Фейса ли е причина да няма активност или просто не ни се пише...  newsm78
пестим мястото да свърши по-бавно! Crazy

# 472
  • Мнения: 1 046
Ми то толкова измъчена тази диплома, че чак нямам желание за нищо, сто пъти ходих до там и все нещо чаках....

# 473
  • София
  • Мнения: 4 576
Наде, честито и от мен, със здраве да си я ползваш. Което ми напомня, че трябва да правя изследвания на 5-6 годишни, за да сглобявам моята дипломна.

За Коледа и НГ сме на Чепеларе, вече чакам с нетърпение....

# 474
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честито Наде!      bouquet

# 475
  • Мнения: 212
ЧЕСТИТООООО, НАДЕЕЕЕЕЕЕЕ!

Ние за НГ ще сме в Родопите, с. Манастир, един приятел има семейно хотелче там. Децата - при мама. Илия си направи устата да са с нас, но аз му казах, че в такъв случай аз няма да ходя  hahaha

Украсихме днес елхата, не ми стана по-празнично  Confused Но това е защото си имам толкова проблеми на главата, че дори дядо Коледа да ми кацне на терасата не може да ме развесели.... Няма да ви занимавам с това...

# 476
  • Мнения: 1 046
Дай и аз да кацна, може малко да променим ситуацията.....

# 477
  • Мнения: 439
аз пък изобщо не мога да публикувам в групата ни във фейса newsm78...що така,да ни сте мъ отлъчили нещо Rolling Eyes


edit:вече мога
Mr. Green

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 19:47 от bella_

# 478
  • Мнения: 212
Дай и аз да кацна, може малко да променим ситуацията.....
Ми дай да пробваме, иначе няма как да разберем  Hug
Ох, замина си свеки и свърши излежаването ми. Тоя дребния скокна в преди 8 още, едвам гледам. Направила съм си една кофа кафе и се мяткам да му видя сметката.
А Невена още спи, гадината малка... как й завиждам  Embarassed

# 479
  • Мнения: 5 293
Наде, честито дипломиране   bouquet!

За поредна Нова Година сме вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт